Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Maniek_ZKS

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Wam też się zdarzają dosyć zaskakujące i hurtowe dymisje trenerów? Jestem w połowie sezonu, a trenera zmienili w City, Poolu, Milanie, Valencii, Napoli, Lazio, Cardiff, Fulham, Tottenham i jeszcze w co najmniej kilkunastu klubach. Nie byłoby to tak dziwne, gdyby nie wyniki niektórych. Seedorf zajmuje Milanem 4 miejsce, przegrywa 3 z 5 ostatnich spotkań i wylatuje O.o Podobnie kilku innych. Rozumiem krewkich właścicieli, ale trochę to nienormalne...

Odnośnik do komentarza

Houston we have a problem

 

25foo41.jpg

 

 

 

Dzieje się tak we wszystkich karierach, starszych i nowych, nie mam możliwości wyjścia z żadnego rozegranego meczu! Do tego pójście na urlop nie pomaga - wyskakuje to samo okienko co tutaj. Nie mogę przejść żadnego spotkania.

Macie jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Witam! Właśnie zakupiłem FM 2013, lecz przeglądając różne fora, widzę mało dodatków do tej wersji FM-a w porównaniu do wcześniejszych. Trochę mnie to martwi. Czy społeczność Fm 2013 jest duża? Czy wszyscy zostali w FM2012 lub przeszli na FM 2014. Jeśli tak to przez co, ta wersja FM-a nie przypadła do gustu graczom?

Odnośnik do komentarza

Witam! Właśnie zakupiłem FM 2013, lecz przeglądając różne fora, widzę mało dodatków do tej wersji FM-a w porównaniu do wcześniejszych. Trochę mnie to martwi. Czy społeczność Fm 2013 jest duża? Czy wszyscy zostali w FM2012 lub przeszli na FM 2014. Jeśli tak to przez co, ta wersja FM-a nie przypadła do gustu graczom?

 

Chyba ciężko jest jednoznacznie odpowiedzieć. Ja np. kupuję każdego roku regularnie najnowsze dzieło SI trochę z przyzwyczajenia i trochę z nadzieją, że nowa wersja będzie jeszcze lepsza od poprzedniej. Ale jest też ogromna rzesza fanów CM 01/02.

Trudno mi się wypowiedzieć na temat wersji FM 13, bo mimo że kupiłem grę w dniu premiery, to akurat w tę wersję jakoś nie miałem weny grać i wgrać się.

Odnośnik do komentarza

Ja grałem w wersję cm 03/04, ale postanowiłem przenieść się na nowszą wersję, bo dla mnie najbardziej ze wszystkiego liczy się jednak możliwość dodawania lig w edytorze. O tym zawsze marzyłem, żeby stworzyć ligi polskie aż do rozgrywek B-klasy z mojego regionu OZPN Piła i zagrać nowym, założonym przeze mnie klubem. Może wreszcie się ziści. :jupi:

Odnośnik do komentarza

A ja mam problem. Niedawno objąłem Krywbas Krzywy Róg, w które grube pieniądze zainwestował kolumbijski inwestor.
Chcę zatrudnić nowego trenera dla zespołu u-19 (mam 2 miejsca wolne). Jednak gdy zatrudniam już danego trenera, zarząd sam go zwalnia, bez pytania mnie o zdanie. Do ciekawej sytuacji dochodzi gdy skrypt sam chce zwolnic jednego z nowozatrudnionych trnerów: http://i.imgur.com/nTCv0TB.png

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...