Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Maniek_ZKS

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do osób otrzaskanych w Edytorze do FM13. Od czego zależy kolor krzesełek na stadionie? Teoretycznie powinien od barw klubu, który na nim gra, ale u mnie krzesełka mają brzydki czarny kolor a w barwach Stilnu taki nie występuje :\ Edytuję sobie Stilon w dodatku z CM Rev z IV ligą.

Odnośnik do komentarza

z racji tego że zakupiłem sobie FM'a 13 i zassałem dodatek dodający IV ligę Polską mam pytanie. Czy jest gdzieś do ściągnięcia megapack z logami i koszulkami klubów z niższych lig ?

 

ponawiam pytanie ale mam też kolejne. Jak wezmę drużynę która nie jest przydzielona do żadnej ligi to czy w następnym sezonie będzie beniaminkiem w najniższej klasie rozgrywkowej ?

Odnośnik do komentarza

witam,

 

mam takie pytanie... jaki jest ten FM 2013? jeszcze nie miałem okazji zagrać a że mam trochę wolnego hajsu zastanawiam się nad kupnem... dużo lepszy od poprzedniej wersji. warto kupować? są jakieś większe nowości? mam parę fajnych sejwów w 12 ale korci mnie żeby ogarnąć w końcu nowszą wersję;)

Odnośnik do komentarza

Sprawa jest nastepująca, gram z kolegą przez sieć i zawsze ja jestem hostem. Jednak teraz jest tymczasowa zmiana hostującego i kolega musi stawiać serwer. Problemem jest to, że automatycznie po tym jak postawi serwer obejmuje mu oba kluby, nie dając mi możliwości objęcia któregokolwiek z nich. Wie ktoś jak może jako gracz zrezygnować z kontroli nad menadżerem (nie klubem). Chodzi o to bym mógł objąć kontrolę nad menago którym grałem wcześniej bez odchodzenia na emeryture i zakładania nowego profilu.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Zakontraktowałem w swojej drużynie trenera z wysoką wiedzą taktyczną aby doradzał mi przy instrukcjach dotyczących rywali. Niestety ten trener jest cały czas niedostępny. Mogę korzystać z porad wielu trenerów i asystenta ale tego jednego nie... Od czego to zależy i co zrobić abym mógł korzystać z jego porad w trakcie meczu?

Odnośnik do komentarza

Zakontraktowałem w swojej drużynie trenera z wysoką wiedzą taktyczną aby doradzał mi przy instrukcjach dotyczących rywali. Niestety ten trener jest cały czas niedostępny. Mogę korzystać z porad wielu trenerów i asystenta ale tego jednego nie... Od czego to zależy i co zrobić abym mógł korzystać z jego porad w trakcie meczu?

 

Może jest zakontraktowany na innym stanowisku niż trener? Np. trener siłowy, trener bramkarzy lub trener U-18?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...