Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Maniek_ZKS

Rekomendowane odpowiedzi

Cena Twojego napastnika jest podyktowana tylko i wyłącznie reputacją ligi w jakiej grasz.On nie będzie kosztował 40 mln Euro jak masz Ekstraklasę na poziomie 1-2 gwiazdek , gdybyś grał w lidze angielskiej , hiszpańskiej lub innej z wyższą reputacją to by to zupełnie inaczej wyglądało.

 

Moim zdaniem jest to bardzo fajna sprawa , gdyż wystarczy popatrzeć za jakie śmieszne pieniądze w rzeczywistości są wyciągani najlepsi piłkarze z naszej ligi - przykład Lewandowski.

 

 

No wiem ale reputacja ekstraklasy jest na poziomie eredivisie czyli 3 gwiazdki więc coś jest tutaj nie tak.

Odnośnik do komentarza

Cena Twojego napastnika jest podyktowana tylko i wyłącznie reputacją ligi w jakiej grasz.On nie będzie kosztował 40 mln Euro jak masz Ekstraklasę na poziomie 1-2 gwiazdek , gdybyś grał w lidze angielskiej , hiszpańskiej lub innej z wyższą reputacją to by to zupełnie inaczej wyglądało.

 

Moim zdaniem jest to bardzo fajna sprawa , gdyż wystarczy popatrzeć za jakie śmieszne pieniądze w rzeczywistości są wyciągani najlepsi piłkarze z naszej ligi - przykład Lewandowski.

 

 

No wiem ale reputacja ekstraklasy jest na poziomie eredivisie czyli 3 gwiazdki więc coś jest tutaj nie tak.

ja z Ajaxu dość często kupuje piłkarzy za niewielkie sumy, więc wszystko jest w porządku, jak będziesz miał reputacje premiership lub la liga, to wtedy ceny pójdą w górę

Odnośnik do komentarza

Po jakim czasie pozycje w profilu menadżera w rankingach krajowych, światowych, kontynentalnych i w rankingu narodowości zaczynają rosnąć? Mam wszędzie 1. Chyba to trochę dziwne. Pamiętam, że w poprzednich wersjach FM nie było na początku rozgrywki 1, a kreski, prawda?

Odnośnik do komentarza

Potrzebuje pomocy do Bayernu Monachium

 

Gram pierwszy sezon sprzedałem Robbena i Gustavo kupiłem Gotze i Pastore. U siebie jeszcze nawet nie zremisowałem meczu ale gorzej jest na wyjazdach gdzie wygrywam moze co 3 mecz.

Zupełnie inny zespoł nie wiem co zmienic. Gram 4-2-3-1 z Krosem jako K10 na szpicy Gomez na skrzydłach Pastore i Gotze jako SN. na srodku Bastian i Javi CR i POP a w obronie lahm i alaba na skrzydłąch oraz na SO Badstuber i Boateng. Mam styl płynny a strategie ofensywną Boczni obroncy krycie 1 v1 a reszta strefą dosrodkowania z lini koncowej i skrzydłowi ograniczona swoboda. Licze na pomoc

Odnośnik do komentarza

Przede wszystkim gdzie masz Muellera ?! Jego powinieneś mieć pod Gomezem, którego bym zmienił na Mandziukicia.

Ja pierwszy sezon grałem Bayernem w składzie (ta sama taktyka):

Neuer-Lahm, van Boyten(Dante), Badstuber, Alaba-Kross (jako śp,ataka), Schweinsteiger(wr, atak)-Robben, Mueller, Ribery-Mandziukić.

Robbenowi i Riberemu ustawiłem, że mają schodzić do środka pola i oddawać często strzały.

Pozatym taktyka bardzo sztywna, ofensywna, podania krótkie, wysunięta linia obrony do przodu, ustawione ataki skrzydłami. Pierwszy sezon skończyłem chyba z 17 straconymi golami (w lidze), a średnia strzelanych bramek na mecz ligowy była prawie 3.0

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mój klubik może podpisywać kontrakty półzawodowe i jak chcę ściągnąć jakiegoś grajka i podczas oferty wybieram mu kontrakt półzawodowy http://zapodaj.net/0...5b8049.png.html

 

to nagle pojawia się dodatkowa klauzula, http://zapodaj.net/3...6d74d5.png.html

 

której ni uja się nie da usunąć...da się to naprawić ?

 

EDIT

 

Inny wałek

 

Nie mogę zakontrakotwać nikogo bo każdy odrzuca oferty, nawet jeśli spełniam wymagania, ba nawet jak oferowałem więcej niż grajek chce to i tak on zrywa negocjacje. OCB ?

 

http://zapodaj.net/2...07fc1a.png.html

http://zapodaj.net/8...a73827.png.html

http://zapodaj.net/f...17463f.png.html

http://zapodaj.net/9...6c3cb1.png.html

http://zapodaj.net/8...b2242c.png.html

Odnośnik do komentarza

Panowie jak ma się sytuacja z reputacją klubów, obecnie gram jeszcze w FM 12 i tutaj prezentuje się wręcz tragicznie. Chodzi mi o to, czy po paru sezonach jestem w stanie wyprzedzić chociażby tego Lecha, a w przyszłości wyciągnąć jakiegoś lepszego grajka chociażby z Czech, Słowacji. Aktualnie gram 4 sezon Zagłębiem (3x mistrz, 3x puchar, 3x superp, 1x wicemistrz, 3x faza grupowa lm, 1x 3 runda le), w ogólnym rankingu jestem wyżej niż Lech i Legia co całkowicie nie przekłada się na rzeczywista grę (z cienkiej WIsły nic nie mogę wyciągnąć), a awansująca do ekstraklasy Cracovia ma tyle gwiazdek co ja.

- Przymierzam się do kupna FM 13 ze względu na kilka nowości, lecz głównie z uwagi na ta nieszczęsną reputacje; już nawet denne rozmowy motywacyjne i prasę przeżyję

Odnośnik do komentarza

Gram amatorskim klubem (Queen's Park - zawsze będą amatorami). Jest jakaś opcja żeby zwiększyć choć trochę trening meczowy? Bo obecnie w ogóle nie ćwiczą, chyba że mecz jest dzień po treningu (wtorki i czwartki). Próbowałem ustawiać dodatkowe sparingi w trakcie sezonu w środy i piątki właśnie lecz to niewiele daje... To jakaś paranoja że po kilkunastu rozegranych meczach nie mają nawet w 1/3 całokształtu taktyki opanowanej.

Odnośnik do komentarza

Kolejne pytanie: W poprzednich wersjach była wygodna możliwość przejścia z ekranu klubu x do ekranu klubu y z tej samej ligi za pomocą listy rozwijanej, która znajdowała się w menu u dołu.

Czy teraz jedyną możliwośią takiego przejścia są suwaki koło herbu klubu? Czy też coś przeoczyłem? Te suwaki utrudniają funkcjonowanie, bo już nie mogę przejść do klubu, który bezpośrednio mnie interesuję, tylko muszę przewijać dopóki go nie znajdę :/

 

Właśnie! Da się to jakoś włączyć albo znacie może skórkę, która to umożliwia? ;)

Odnośnik do komentarza

Gram amatorskim klubem (Queen's Park - zawsze będą amatorami). Jest jakaś opcja żeby zwiększyć choć trochę trening meczowy? Bo obecnie w ogóle nie ćwiczą, chyba że mecz jest dzień po treningu (wtorki i czwartki). Próbowałem ustawiać dodatkowe sparingi w trakcie sezonu w środy i piątki właśnie lecz to niewiele daje... To jakaś paranoja że po kilkunastu rozegranych meczach nie mają nawet w 1/3 całokształtu taktyki opanowanej.

 

Ja też mam podobny problem z Pogonia Lwów. Amatorzy nauczą się taktyki czy muszą być zawodowi zawodnicy, żeby można było stosować wyszukane taktyki ??? Miał juz ktoś podobny problem, bo wiem, że wielu ludzi gra zespołami amatorskimi i sobie nieźle radzą.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...