Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Maniek_ZKS

Rekomendowane odpowiedzi

Stadion to i tak Ci większy nie potrzebny aż do momentu awansu do Championship , bo tam będzie dopiero więcej ludzi przychodzić.Ja w premier mam teraz co mecz pełen stadion a kasa to mi tak rośnie że w przyszłym sezonie jak nie będę w pierwszej trójce to się zdziwię (zysk mam co miesiąc na poziomie 4-6 mln). Tu na starcie dostałem 60 mln za transmisje na sezon , a za zajęcie 10 miejsca dostaje się 18 mln np :P

 

Dodatkowo już się zabrałem za rozbudowę obiektów młodzieżowych i bazy treningowej.

 

Aha i dodam że do premiership awansowałem po jednym sezonie postoju w championship i teraz gram pierwszy sezon w najwyższej lidze i po 22 kolejkach mam stabilne 10 miejsce.

No tak, ale stadion na 50 miejsc nie jest standardem nawet jak na 9 ligę.. Już w 10 na każdym meczu był komplet, a zarząd nie chce go rozbudować. W ten sposób pomimo, że gram tylko amatorami kasa przez cały czas jest na minusie..

PS. Irlandii w pierwszym sezonie raczej nie zawojuję.. Na 4 kolejki przed końcem straciłem praktycznie szanse na awans do Premier Division. Co prawda gram jeszcze w ćwierćfinale Pucharu ale trudno sobie wyobrazić zeby udało mi się go wygrać i przebić do Europy. A chyba tylko to zatrzymałoby mnie tam na kolejny rok..

Odnośnik do komentarza

No ale jak Ty sobie wyobrażasz żeby zespół z 9 ligi miał stadion na ileś tam tysięcy?

 

To jest normalne że nie masz kasy.Ja kasę na minusie miałem cały czas do momentu jak mój klub nie został wykupiony w 3 lidze chyba i potem znowu zjechałem na minus.Kasę zacząłem zarabiać dopiero po awansie do najwyższej ligi i dzięki niskim kontraktom jakie mam podpisane to mam jej tyle że nie wiem za bardzo co z nią robić , więc robię stadion , obiekty młodzieżowe i bazę treningową.

 

Na transfery w drugim sezonie premier wydałem 50 mln :D

 

Myślę że jest to kwestia cierpliwości , czasu poświęconemu aby wyszukać jak najlepszych graczy z free transferów , podpisywaniu dobrych umów kontraktowych z takimi grajkami (broń Panie Boże jakieś 50% podwyżki po awansie albo 20% w następnym sezonie , bo się utopisz).

 

Myślę że prędzej czy później Twój klub zostanie wykupiony.Tutaj z jednym kolegą jak graliśmy to jego zespół chyba w 10 czy 9 lidze wykupili i mu zrobili stadion na 80 tys i kasy miał full , natomiast to trochę odbiera fun ale jak to w piłce nożnej wszystko się może zdarzyć :D

Odnośnik do komentarza

No ale jak Ty sobie wyobrażasz żeby zespół z 9 ligi miał stadion na ileś tam tysięcy?

 

To jest normalne że nie masz kasy.Ja kasę na minusie miałem cały czas do momentu jak mój klub nie został wykupiony w 3 lidze chyba i potem znowu zjechałem na minus.Kasę zacząłem zarabiać dopiero po awansie do najwyższej ligi i dzięki niskim kontraktom jakie mam podpisane to mam jej tyle że nie wiem za bardzo co z nią robić , więc robię stadion , obiekty młodzieżowe i bazę treningową.

 

Na transfery w drugim sezonie premier wydałem 50 mln :D

 

Myślę że jest to kwestia cierpliwości , czasu poświęconemu aby wyszukać jak najlepszych graczy z free transferów , podpisywaniu dobrych umów kontraktowych z takimi grajkami (broń Panie Boże jakieś 50% podwyżki po awansie albo 20% w następnym sezonie , bo się utopisz).

 

Myślę że prędzej czy później Twój klub zostanie wykupiony.Tutaj z jednym kolegą jak graliśmy to jego zespół chyba w 10 czy 9 lidze wykupili i mu zrobili stadion na 80 tys i kasy miał full , natomiast to trochę odbiera fun ale jak to w piłce nożnej wszystko się może zdarzyć :D

Jakich tysięcy? Wystarczyłoby żeby rozbudowali stadion do 200-300 miejsc, bo na razie kibice tłoczą się przed zamkniętą bramą :)

Odnośnik do komentarza

Do tylu to Ci nigdy nie rozbudują , zresztą z czego jak masz kasę na minusie?Jak już zaczną rozbudowywać to na parę tysięcy.

 

Ogólnie jest tak że już chyba w championship masz obowiązek mieć rozbudowany stadion do jakiegoś tam poziomu.Wiem że w premier jest obowiązek 12 tys.

Odnośnik do komentarza

A wracając do tematu, to jakie macie zdanie na temat nowej łątki 13.3.3? Łatwiej, trudniej, lepiej czy może gorzej?

 

 

Poprawili trochę w polskiej lidze terminarz gdzie miałem tak, że rozgrywałem 3 mecze pod rząd... Liga mistrzów, puchar polski i mecz ekstraklasy, chociaż i tak wciąż mam tak że gram mecz w lidze mistrzów i następnego dnia puchar polski. No i ogólnie lecą w kulki z zarobkami młodych piłkarzy, szacowanymi cenami zawodników w polskiej lidze gdzie mam najlepszego napastnika na świecie i jest wart tylko 7 mln zł to jest jakiś żart.

Odnośnik do komentarza

Cena Twojego napastnika jest podyktowana tylko i wyłącznie reputacją ligi w jakiej grasz.On nie będzie kosztował 40 mln Euro jak masz Ekstraklasę na poziomie 1-2 gwiazdek , gdybyś grał w lidze angielskiej , hiszpańskiej lub innej z wyższą reputacją to by to zupełnie inaczej wyglądało.

 

Moim zdaniem jest to bardzo fajna sprawa , gdyż wystarczy popatrzeć za jakie śmieszne pieniądze w rzeczywistości są wyciągani najlepsi piłkarze z naszej ligi - przykład Lewandowski.

Odnośnik do komentarza

Tak gram już chyba 13 sezon swoim klubem SKS Błyskawica.Jestem w najwyższej lidze angielskiej , kolejny sezon z rzędu udało mi się wyjść z grupy LE , w ostatnim sezonie zająłem 6 miejsce w premier i tak patrze a ja cały czas nie mam kontraktu :D :D :D i co najśmieszniejsze to nie mogę nawet o niego poprosić.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...