Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Maniek_ZKS

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem ze składem reprezentacji Niemiec na łatce 13.3. Na 13.0 miałem wgranego fake (dokładnie: FM13_Susie_Real_Names_Fixes_v1.3_for_13.3_patch) i wszystko było dobrze. Teraz wgrałem tego samego fake do odpowiedniego folderu 1300, mam poprawne nazwy rozgrywek, ale reprezentacja Niemiec jest złożona nadal z "szarych" zawodników. Pomoże to ktoś rozwiązać?

Odnośnik do komentarza

Wejdź w folder C:\Program Files\Steam\SteamApps\common\Football Manager 2013\data\db\1330\lnc\all

Otwórz w notatniku plik fake.lnc

I w linii:

 

#Germany

"FAKE_NATIONAL_TEAM" 771 1

 

Zamień "1" na "0" żeby efekt wyglądał tak:

 

#Germany

"FAKE_NATIONAL_TEAM" 771 0

 

 

 

Powinno wtedy działać możliwość objęcia reprezentacji Niemiec i powołania do niej

Odnośnik do komentarza
No to wypas , ja właśnie po awansie jestem na początku czerwca więc pewnie zaraz się zacznie.Mnie nawet asystenta zarąbali i z niego menadzera jakiegoś zespołu zrobili , do samo z koordynatorem pionu juniorskiego :o ale przynajmniej jakiś lepszych zatrudniłem :o Jedyny pozytyw jak na razie to że mogę trochę trenerów już pozatrudniać. Dzień po otworzeniu okienka transferowego 8 z pierwszego składu baj baj :D
klbu został wykupiony, przeszedłem na semi-pro a kasa klubowa została zasilona kaską na rozbudowe bazy i szkółki :D może kogoś uda mi się zatrzymać w tym zespole, pense są z czapki

 

A od czego jest uzależnione czy Twój klub zostanie wykupiony czy nie ? Bo w moim wypadku to tylko to mnie ratuje , bo jak prawie wszystkich zakontraktowałem to miesięcznie tracę po 5-6 Euro , no chyba że po sezonie sprzedam z dwóch zawodników.

 

Czy jest ogólnie taka opcja że klub bankrutuje i zostaje zdegradowany czy tylko nakładane jest embargo transferowe?

Odnośnik do komentarza

zauważyłem, że jest dużo udanych prób przejęcia klubów w niższych ligach angielskich, do tej pory grałem w Polsce i zdarzało się to bardzo sporadycznie(zazwyczaj próby były nieudane)

 

nie widziałem nigdy newsa o degradacji, z zakazem transferów spotkałem się tylko i wyłącznie w okresie przejmowania klubu ...

Odnośnik do komentarza

Ty masz Smetek jakieś GG bo tutaj dyskusje prowadzimy zaśmiecając forum a tak byśmy mogli uwagi wymieniać na GG bez zbędnego spamu :D

 

Ja po 17 kolejkach w 10 lidze mam 15 punktów przewagi nad drugim zespołem i właśnie awansowałem do ćwierćfinału tego śmiesznego pucharu.

Odnośnik do komentarza

Orientuje się ktoś czy jest do FM2013 plik w stylu bomboniera, dodający po kilkunastu piłkarzy danej narodowości?

Baz dana jest wtedy dość duża, nie ma tyle newgenów i jest większe pole manewru np. przy wyborze reprezentacji do prowadzenia.

Odnośnik do komentarza

Orientuje się ktoś czy jest do FM2013 plik w stylu bomboniera, dodający po kilkunastu piłkarzy danej narodowości?

Baz dana jest wtedy dość duża, nie ma tyle newgenów i jest większe pole manewru np. przy wyborze reprezentacji do prowadzenia.

 

Spokojnie mozesz wykorzystać plik ze starszych wersji gry. Ja przy okazji jednego ze starych FM-ów stworzyłem na swoje potrzeby plik dodający wszystkich zawodników, wszystkich narodowości. Działa bez zarzutu.

Odnośnik do komentarza

Mam CM Revolution Polska Liga Update 2013 v1.1 i trafiłem na dziwny problem. Otóż zaczynam karierę Lechem i mam tam budżet transferowy 0 euro :o

W edytorze sprawdzam, jest tam niby przypisane, że powinienem mieć około 200k euro. Bez tego dodatku budżet jest ok, jedynie z nim się nie zgadza.

 

Ma ktoś pomysł jak to rozwiązać?

Odnośnik do komentarza

Poprawiony plik: CM Revolution Polska Liga Update 2013 v1.1

http://www.sendspace.com/file/kr3xa5

 

Zmiany:

- poprawiony błąd związany ze złym przypisanie 5 drużyn z III ligi

- zmniejszona wymagana liczba wychowanków klubowych w polskiej Ekstraklasie do minimum 4 oraz wychowanków krajowych do minimum 8

- zmiana prezesa Lecha Poznań z Pana Rutkowskiego na Klimczaka (żaden update nie wiem czemu tego nie uwzględnia, mimo że zmiana nastąpiła w czerwcu 2012)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...