Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Maniek_ZKS

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawym rozwiązaniem jest walka przed zamknięciem okna transferowego o potencjalnych zawodników. Podoba mi się ten pomysł.

rozwiniesz tę opcję ? chybą ją przeoczyłem

 

 

 

Dzisiaj rano zacząłem grać intensywniej, bo od pewnego czasu miałem dużą przerwę z FM13. 4 liga angielska, koniec okna transferowego i dostaję wiadomość czy chcę uczestniczyć w końcowych transferach... Zgodziłem się i naglę widzę, że wszystko zeszło na dalszy plan. Mecz i wszystko czeka, a ja mam przed oczami po prawej stronie czerwony zegar informujący mnie ile do zakończenia okna. Można się wtedy skupić tylko na transferach i zarządzie, który godzi się na nie, albo od razu odrzuca. Tak kilkanaście tur. Bardzo ciekawe jak dla mnie rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy zapytać w wątku o grze sieciowej czy tu, ale tutaj więcej użytkowników zaglada więc większa szansa, że może ktoś pomoże. Mianowicie...

Mam duży problem z grą po sieci w momencie, kiedy jestem klientem. Wchodze do jakiejś gry, wszystko pieknie śmiga, do momentu, aż wejdę w ekran taktyczny. W tym momeńcie gra zawiesza sie. Tyle, że nie jest to zwykły zwis czy freeze. Mogę normalnie klikać butony, suwaki itd. Tylko, że po tym klikaniu kompletnie sie nic nie dzieje. Myślałem, że to może lag ale to bankowo nie to, bo gra zalicza taka dziwna zwiechę tylko na ekranie taktycznym(no dobra, póżniej odkryłem, że i na paru innych też się to zdarza). Próbowałem czekać 5, 10, 20 min ale nic sie nie odwiesza. Mogę jedynie wyjść z gry. Przy moim słabym łączu gra jako klient to jedyna możliwa opcja. Przez to praktycznie nie mam możliwości gry po sieci... Spotkał się ktoś z czymś takim?

Dodam jedynie, że próbowałem to na spaczowanej(fake, facepacki, logopacki itp.) i na czystej grze. Zmieniałem w opcjach buforowanie skórek itp. Nic nie pomaga.

Nie chcę tu pić piany w strone SI, bo nie wiem czy to ja jestem taki wyjątkowy i mam taki problem, ale zaobserwowałem, że z każdym nowym FM-em, obniża się jakość gry multi...

 

Polatałem troche po goglach i znalazłem parę podobnych wątków, lecz w żadnym nie było odpowiedzi na ten problem...

Odnośnik do komentarza

poprzednim swoim postem chyba wykrakałem crash dumpa. Nie zapisywałem od chyba 6 spotkań. Miałem mecz w 1/4 LE z Benficą wygrany przeze mnie 3-1. Potem mecze Pucharu Polski i ligowe i przed samym rewanżem z Benficą Crash... normalnie odechciało mi się aż grać ;/

Teraz czekam na oficjalny updejt z transferami i jadę jakimiś cieniarzami od najniższej ligi angielskiej :P

 

A takie pytanie jeszcze. Strzeliliście bramkę bezpośrednio z wolnego? Mnie się nie zdarzyło. Tylko raz z dobitki, po tym jak bramkarz wypiąstkował, ale tak to zawsze łapie, albo słupek/poprzeczka, ewentualnie w trybuny, mimo bardzo dobrych wykonawców z minimum wolnymi na 18. Z wrzutek dość często wpadają bramki, mi bezpośrednio też strzelali, ale moja drużyna za cholerę jeszcze nie strzeliła w ciągu 10 sezonów. WTF? ;/

Odnośnik do komentarza
Rozmowy motywacyjne w tym FM-ie są zrobione TRAGICZNIE. 80% z nich konczy się tym, że jedyną reakcją zawodnika/ów jest zgaszenie. Reakcja "na zielono" pojawia się chyba w co dziesiątym meczu...

 

Jak dla mnie to zależy od tego ile już jesteś trenerem w klubie. Zawsze na początku miałem ciężko z tymi rozmowami, ale już po pół roku, czy jednym sezonie dobrze się motywuje :)

Odnośnik do komentarza

Rozmowy motywacyjne w tym FM-ie są zrobione TRAGICZNIE. 80% z nich konczy się tym, że jedyną reakcją zawodnika/ów jest zgaszenie. Reakcja "na zielono" pojawia się chyba w co dziesiątym meczu...

Kompletnie się nie zgadzam. Większość moich rozmów motywacyjnych robi pozytywne wrażenie na zawodnikach. Rekacji "na czerwono" w zasadzie brak. Pojawiają się sporadycznie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...