Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Maniek_ZKS

Rekomendowane odpowiedzi

Hej :),

chciałem podpytać o FM13 w cenie ~10zł na Allegro... Niby w pełni legalna wersja, z tą różnicą, że nie można grać online. W sumie mnie to pasuje, bo i tak gram vs komp, co o tym myślicie? Gra się też podobno normalnie ma aktualizować jak nowe łatki wyjdą. Może są jakieś inne różnice w porównaniu do wersji za ~100zł ?

Pozdro :piwo:

Odnośnik do komentarza

pisałem o tym, w którymś temacie, teraz nie mogę tego znaleźć, wyłącz asystentowi prowadzenie treningu

przyszło mi to właśnie do głowy, jak już tamtego posta napisałem ;) Dzięks!

 

A jeszcze przypomniała mi się głupota jedna. Prowadzę Egipt (a raczej prowadziłem, bo wczoraj zrezygnowałem), ale jak byłem managerem, to Polska u23 zakwalifikowała się na Olimpiadę i był potrzebny manago. To wysłałem aplikację, ale zero wiadomości o tym. Tak, jakbym nic nie zrobił, a ponownie wysłać nie mogłem. W końcu prowadził ich chyba Michniewicz na Olimpiadzie, a potem były Mistrzostwa Świata, po których zwolnili Fornalika. To ja szybko wysyłam zgłoszenie, a tu informacja od razu, ze moje podanie zostało odrzucone, bo zostawiłem poprzednio zespół, gdy był w potrzebie. I pies wie o co im chodziło. Pewnie o to, ze akurat w tym czasie byłem manago Egiptu i teraz się zastanawiam czy żeby wysyłać podanie, to trzeba wcześniej zrezygnować z posady w innej reprezentacji?? ;/

 

Nie wiem czy to błąd gry czy jakieś celowe zagranie autorów gry, ale strasznie mnie to wkurza. We wcześniejszych wersjach gry otrzymywałem informacje o złozeniu podania i później jego rozpatrzeniu. Teraz nic takiego nie ma. Przynajmniej jesli chodzi o reprezentacje olimpijskie.

Odnośnik do komentarza

Witam,mam problem,moze blahostka,ale dla mnie dosc uciazliwy.kiedys tam przed latkami bylo ok,potem sie zrabalo-a co?:mianowicie:

w lidze jest rubryka wiadomosci(ta obok plotek transferowych)otozzz gdy nacisne na wiadomosci danej ligi to pojawiaja sie tylko RAZ gdy przelacze np na plotki i wroce na wiadomosci jest napisane ze brak wiadomosci,i tak w kazdej lidze....pousuwalem dodatki graficzny inne pliki dbc itp i wciaz to samo,,,,gdy gre wlacze od nowa-ta sama sytuacja-raz sie pojawiaja i potem puste pola i tak w kazdej lidze....mial ktos takie cos?drazni mnie to

Odnośnik do komentarza

Swoją drogą to SI mogło by popracować jeszcze nad tym terminarzem dla Polski bo pamiętam że w FM12 w ekstraklasie mieliśmy 3 kolejki z rundy wiosennej zimą przez co grając w Europejskich pucharach było troszkę więcej luzu a bez tego grając jeszcze w PP i LE czy LM to mam tyle meczów nawalone że szok :/

Odnośnik do komentarza

jak chcesz na 3 frontach to miej mocną szeroką ławkę :) jak dla mnie po fixie poprawiającym terminarz jest ok, w PP gram rezerwami/juniorami do 1/4 i nie mam problemu z przemęczeniem pierwszego zespołu, gdzie niestety nie mam tak szerokiej ławki jak bym chciał

Ja tam na ogół na PP leje i wystawiem rezerwy a jak rezerwowym nagle sie zachce strzelać i wygrywają w III rundzie to się podkładam ale grając dodatkowo w LE to jest tragedia w LM trochę więcej luzu jest. Kadrę wyjściową mam dość mocną gorzej z rezerwami tyle że taki napięty terminarz przemęcza mi napastników a mam ich tylko dwóch a staram się wystawiać ich na każdy mecz żeby jak najwięcej goli mieli w sezonie :D

Odnośnik do komentarza

Ja zakupiłem tą gre pare dni temu, przyznam szczerze (czekałem na pirata) ale coś się nie udało, więc postanowiłem kupić..

 

 

Gra dla mnie aż taka przyjemna nie jest, kiedyś przy FM 12 to spędzałem czas ciągle prawie, a teraz 13 jakoś mi do gustu nie przypadła. Czekam na premiere spolszczenia FIFY Manager i to raczej w nią będę grał, dla mnie FM 13 zmienił się tylko wyglądem w menu, gorszym silnikiem i tam paroma opcjami.. i tym że przy rozmowie motywacyjnej widać boisko i nic więcej, 3D Fify Manager a 3D Footbala to różnica.. wgl. śmieszne jest to, że ulepszenia w sklepie trzeba kupować za pieniądze, za niedługo same rozpoczęcie gry będzie kosztowało ; /

 

 

Mam pytanie, ma ktoś może licencje do FMRTE 13 ? :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...