Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Maniek_ZKS

Rekomendowane odpowiedzi

Dwa pytania :

 

1) Czy mając fm-a przez steama można jakoś odblokować reprezentację Niemiec? Jeśli jest to możliwe to jak to zrobić.

2) Z czego może wtnikać błąd że mimo iż zakceptowałem przedłużebie swojego kontraktu to dalej jest on nie przedłużony a mineło od akceptacji dwa tygodnie . Czy ktoś miał podobną do tej sytuację

 

Co do 1). Możesz to bez problemu zrobić sam:

wejdź w plik fake.lnc (ja użyłem notatnika MS Windows) w folderze: C:\Program Files\Steam\SteamApps\common\Football Manager 2013\data\db\1300\lnc\all

 

Zmień linie:

 

#Germany

"FAKE_NATIONAL_TEAM" 771 1

 

na:

 

#Germany

"FAKE_NATIONAL_TEAM" 771 0

 

Ja zrobiłem to własnorecznie i na zapisanej grze wystarczy wyłączyć i włączyć FM'a ponownie i wszystko śmiga.

 

Tak samo możesz ustawić żeby pokazywało zdjecia piłkarzy w lidze holenderskiej i francuskiej zmieniając kolejne linie w tym pliku z:

 

#Holland/France

"DISABLE_PLAYER_PICS" 784 1

"DISABLE_PLAYER_PICS" 769 1

 

na:

 

#Holland/France

"DISABLE_PLAYER_PICS" 784 0

"DISABLE_PLAYER_PICS" 769 0

 

Tak samo z "Oliver Kahn" zamiast "Jens Musterman". Trzeba zmienić:

 

"CHANGE_PLAYER_NAME" 1277 "Jens" "" "Musterman"

 

na:

 

 

#player name changes

"CHANGE_PLAYER_NAME" 1277 "Oliver" "" "Kahn"

Odnośnik do komentarza

ehh pozbyłem sie crasha a pojawia sie cos innego.

 

W momencie gdy wyłaczam gre, tj zapisz i wyjdz, po wyjściu wyskakuje bład fm.exe (ten bład od windowsa co mozna wyslac zgłoszenie do microszitu)

takie samo gowno wyskakiwało mi na fm12 ktory był tez zainstalowany wczesniej na tym systemie.

Ktos wie moze jak zaradzic bez formatowania?

Odnośnik do komentarza

ehh pozbyłem sie crasha a pojawia sie cos innego.

 

W momencie gdy wyłaczam gre, tj zapisz i wyjdz, po wyjściu wyskakuje bład fm.exe (ten bład od windowsa co mozna wyslac zgłoszenie do microszitu)

takie samo gowno wyskakiwało mi na fm12 ktory był tez zainstalowany wczesniej na tym systemie.

Ktos wie moze jak zaradzic bez formatowania?

zainstaluj na swiezo visual c++

Odnośnik do komentarza

Witam, mam problem z siatką wyszukiwania juniorów. Gram Widzewem Łódź (aktualny sezon 2020/2021). Baza treningowa oraz szkółka młodzieżowa są maksymalnie rozwnięte, podobnie jest z systemem szkolenia młodzieży, mam 6 klubów filialnych a od początku gry nie mogę rozwinąć siatki wyszukiwania juniorów. Ani razu nie pojawiłą się ta opcja w rozmowach z zarządem. Co może w tym pomóc, gdyż juniorzy przychodzący do klubu nie są w stanie rywalizować w przyszłosci o miejsce w składzie.

 

Mam jeszcze jeden problem z reputacją, mistrzem Polski jestem od 7 lat, przy okazji praktycznie co sezon Puchar Polski, w Lidze Mistrzów gram od 4 sezonów (w dwóch ostatnich dochodziłem do ćwierćfinałów) I moja reputacja to 2,5 gwiazdki a Legii Warszawa 3. A wg. rankingów jestem 31 klubem Europy. Czy to jakiś błąd gry ? Z góry dzięki za pomoc w obu sprawach.

Odnośnik do komentarza

Witam, mam problem z siatką wyszukiwania juniorów. Gram Widzewem Łódź (aktualny sezon 2020/2021). Baza treningowa oraz szkółka młodzieżowa są maksymalnie rozwnięte, podobnie jest z systemem szkolenia młodzieży, mam 6 klubów filialnych a od początku gry nie mogę rozwinąć siatki wyszukiwania juniorów.

nie możesz bo ?

 

Ani razu nie pojawiłą się ta opcja w rozmowach z zarządem. Co może w tym pomóc, gdyż juniorzy przychodzący do klubu nie są w stanie rywalizować w przyszłosci o miejsce w składzie.

nie pojawiła się czy może możesz tylko ją zmniejszyć ? nie dostałeś kiedyś wcześniej odpowiedzi odmownej, że zarząd oczekuje zakupu zawodników gotowych do gry ?

 

Mam jeszcze jeden problem z reputacją, mistrzem Polski jestem od 7 lat, przy okazji praktycznie co sezon Puchar Polski, w Lidze Mistrzów gram od 4 sezonów (w dwóch ostatnich dochodziłem do ćwierćfinałów) I moja reputacja to 2,5 gwiazdki a Legii Warszawa 3. A wg. rankingów jestem 31 klubem Europy. Czy to jakiś błąd gry ? Z góry dzięki za pomoc w obu sprawach.

ja spokojnie po 3 mistrzach, 2x vice i 2 razy awansie do grupy LM i 3x LE miałem 3 gwiazdki i byłem przed Legią, a za Lechem

grasz na najnowszym patchu ?

Odnośnik do komentarza

Tak gram na najnowszym patchu.

 

Mogę tylko zmniejszyć, nigdy się nie pojawiłą opcja o rozszerzeniu. Kiedyś powijawiło się że zarząd oczekuje zawodników gotowych do gry ale to przypadku rozbudowy szkółki.

 

Z kolei w przypadku reputacji byłem cały czas na 2,5 gwiazdki równo z Legią a teraz mnie wyprzedzili.

przy kolejnej umowie w ramach stylu dopisz sobie ze chcesz szkolic juniorow, u mnie pomoglo na rozbudowe siatki

smetek -sprawdze opcje.

 

juz myslalem ze mi sie udało,zaczalem nowa gre slaskiem pol sezonu prawie za mna i nagle zonk. crashdump i tyle. crashe zapisuje tam gdzies grafike mamy tak?

crashe są w folderze crash dump

Odnośnik do komentarza

Ja po wyjściu ostatniej łatki mam problemy z treningiem indywidualnym. Za każdym razem mam ustawiony trening zrównoważony i intensywność bardzo niską. Trening przedmeczowy jest ustawiony na defensywne stałe fregm. gry. Jak zmieniam to wszystko, kliknę kontynuuj lub przejdę do innej strony (np. gracza), to się ponownie zmienia do tych samych ustawień. No szlag mnie trafia, bo przygotowanie do meczów ssie przez to i skille tak ładnie nie idą do góry u moich zawodników ;/ Ma ktoś jeszcze coś takiego?

Odnośnik do komentarza

ehh pozbyłem sie crasha a pojawia sie cos innego.

 

W momencie gdy wyłaczam gre, tj zapisz i wyjdz, po wyjściu wyskakuje bład fm.exe (ten bład od windowsa co mozna wyslac zgłoszenie do microszitu)

takie samo gowno wyskakiwało mi na fm12 ktory był tez zainstalowany wczesniej na tym systemie.

Ktos wie moze jak zaradzic bez formatowania?

zainstaluj na swiezo visual c++

 

Miałem ten sam problem i u mnie wystarczyło wejść w Steam, właściwości FM2013 i "sprawdź spójność plików gry". Problem zaczął sie po ostatniej aktualizacji, a po tym sprawdzeniu spójności (znalazł 2 błedy) od tygodnia nie mam już żadnego błedu przy wychodzeniu z gry.

Odnośnik do komentarza

pisałem o tym, w którymś temacie, teraz nie mogę tego znaleźć, wyłącz asystentowi prowadzenie treningu

przyszło mi to właśnie do głowy, jak już tamtego posta napisałem ;) Dzięks!

 

A jeszcze przypomniała mi się głupota jedna. Prowadzę Egipt (a raczej prowadziłem, bo wczoraj zrezygnowałem), ale jak byłem managerem, to Polska u23 zakwalifikowała się na Olimpiadę i był potrzebny manago. To wysłałem aplikację, ale zero wiadomości o tym. Tak, jakbym nic nie zrobił, a ponownie wysłać nie mogłem. W końcu prowadził ich chyba Michniewicz na Olimpiadzie, a potem były Mistrzostwa Świata, po których zwolnili Fornalika. To ja szybko wysyłam zgłoszenie, a tu informacja od razu, ze moje podanie zostało odrzucone, bo zostawiłem poprzednio zespół, gdy był w potrzebie. I pies wie o co im chodziło. Pewnie o to, ze akurat w tym czasie byłem manago Egiptu i teraz się zastanawiam czy żeby wysyłać podanie, to trzeba wcześniej zrezygnować z posady w innej reprezentacji?? ;/

Odnośnik do komentarza

[...]czy żeby wysyłać podanie, to trzeba wcześniej zrezygnować z posady w innej reprezentacji?? ;/

 

Na pewno nie. Ja prowadząc Łotwę U-21 złożyłem podanie do prowadzenia reprezentacji "A" Czarnogóry, i po jej rozpatrzeniu i przyjęciu posady dostałem info w stylu "Manager X opuścił zespół Łotwa U-21 i objął zespół Czarnogóra"

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...