Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Maniek_ZKS

Rekomendowane odpowiedzi

Nie kupuję tej gry . Poczekam do FM14, może będzie lepszy .

Jack of Shadows , mówisz że FM11 jest majstersztykiem, zaintrygowałeś mnie :) Mógłbyś napisać coś więcej w skrócie o FM11 ? (+,-, w porównaniu do FM12 i FM13 ) Bo ja grałem póki co tylko w FM12 .

 

Po prostu w FM11 możesz sprawić, by drużyna grała dokładnie to, co im nakażesz. Tylko tyle i aż tyle. Do tego layout gry jest bardziej przejrzysty moim subiektywny zdaniem. W FM12 nie grałem.

Odnośnik do komentarza

Po mieście chodzą różne plotki. Trzeba zacząć grę od początku, zeby był właściwy terminarz w ekstraklasie czy można spokojnie grać i zmiany wchodzą w życie w kolejnym sezonie?

 

Ja nie zaczynałem gry od początku a mecze w ekstraklasie sa od piatku do poniedzialku. Gram na dodatku z 3ligami cmrev. W momencie utworzenia terminarzy pokazywalo wszystkie mecze w soboty, ale jakos przed rozpoczeciem rundy ustawilo mecze od piatku do poniedzialku. Takze moim zdaniem nie trzeba zaczynac od nowa. Wiadomo, ze jesli jestes w trakcie sezonu to terminarzu ci nie zmieni ale w nowym sezonie bedzie ok. Posc sobie urlop na rok czasu i zobacz czy jest ok

Odnośnik do komentarza

Panowie mam dziwny problem z tym FM'em, nie dawno nabyłem, ogólnie gra się świetnie na prawdę dobra wersja, ale oczywiście musi być coś nie tak. Na początek zacząłem sobie Milanem, stworzyłem kilka pierwszych taktyk, wiadomo, że nie musiałem od razu trafić z killer taktyką, ale po jakimś czasie na prawdę udało mi się zrobić kapitalną taktykę, w każdym meczu miażdżę rywala mam po 60%+ posiadania w każdym spotkaniu, oddaje MINIMALNIE 25 strzałów na każdy mecz, często ponad 30(!), ale co z tego? W drugim sezonie na prawdę udało mi się skleić kapitalną kadrę, skład marzenie, nic tylko bić Juventus, aż miło, a gra po prostu mnie denerwuje. Potrafię pokonać 2:0 Real, 3:0 Barcelonę czy 4:0 Juventus, by nagle dostać łomot 3-0 od Sieny czy 0-4 od Sampdorii, w obu tych meczach przeciwnik nawet nie oddaje 5 strzałów a ja grubo ponad 25. Wiem, że to tylko gra i w każdym Fmie tak było, że często się przegrywało ze słabszymi, ale ja tak mam zawszę. Skuteczność jest po prostu masakryczna, mam po 3-4 słupki i kilka poprzeczek w każdym meczu, masa zmarnowanych sytuacji 1on1 z bramkarzem, aż dziwnie. Potrafię wygrać 5 spotkań z rzędu by potem w 10 meczach z rzędu nie wygrać.. Sama gra i tak sprawiała mi sporo przyjemności, świetny, młody skład, a wyników brak. Pomyślałem, że może ta taktyka nie jest tak idealna i nawet przeszukałem cały internet w poszukiwaniu taktyki by móc sobie pograć, sprawdziłem z 50 taktyk przez wielu nazywanych niesamowitymi i w każdym jest tak samo, cisnę, miażdżę, a i tak przegrywam, albo remisuje. Grzebałem w treningu ustawiając im by trenowali grę w ataku, ofensywę - nic to nie dało. Głównym przykładem był mój ostatni mecz w Milanie.. Grałem z Torino i był to po prostu mecz, który dobitnie pokazuje to co sie u mnie w fmie dzieje, oddałem.. 36(!) strzałów na bramkę, Torino 6. Wynik może być dla was zaskakujący, dla mnie nie.. Przegrałem 5-0, i mnie zwolniono.. W końcu pomyślałem, że to może z Milanem coś nie tak, znalazłem robote w Liverpoolu, ale tam jest to samo, w pierwszym moim meczu przegrałem 3:0 z West Hamem, oddając 3x więcej strzałów od nich + 70 % posiadania piłki. Ah troche się rozpisałem, ale może ktoś wie co z tym zrobić, jak temu zaradzić, cokolwiek..

Odnośnik do komentarza

miał ktoś bład microsoft visual bla bla bla

 

kod R6025 pure cos tam?

:)

o ten : http://sortitoutsi.n...3-runtime-error

 

tu jest tez rozwiązanie, ale za chuja w win xp nie moge wywołać komendy alt+shift+f10

 

A tak dobrze mi ku*** idzie w lidze!@

 

E: @up

tez mialem tak ze mi na poczatku nie szło i sprawdzałem taktyki rozne, ale potem to poyebalem i zaczałem szukac przyczyn. zmiana treningu i sposobu motywacji dała oczekiwane efekty i grało sie miodnie. (mimo iz gram swoj pierwszy sejw od kupienia gry czyli w PL lidze zdupcony terminarz:)

no ale ten blad zaczał zbyt często wyskakiwac, teraz akurat mam 3 mecze w 3 dni i w drugim meczu wywala bład za kazdym razem

Odnośnik do komentarza

Dwa pytania:

 

1. Da się jakoś uwidocznić ukryte atrybuty jeśli zapomniałem odznaczyć tę opcję przed rozpoczęciem gry?

 

2. W analizie pomeczowej noty najlepszego piłkarza są z milionem zer po przecinku, da się to jakoś zmienić ażeby było do 2ch miejsc po przecinku?

Odnośnik do komentarza

Nie wiem o co biega, ale po załadowaniu nowej gry zawodnicy nagle zaczęli negatywnie reagować na rozmowy motywacyjne. Wcześniej ich reakcje były pozytywne.

też to zauważyłem po wejściu ostatniej łatki

 

wcześniej korzystałeś z tonu "żarliwy" ? dopiero po 3 sezonach zaczyna być skuteczny... najczęśniej używam "ostrożnego" lub "asertywnego"

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...