Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Maniek_ZKS

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie może co poprzestawiać w suwakach, aby skrzydłowy, który wypracuje sobie pozycje, zamiast strzelać z ostrego kąta (0-10stopni) wycofywał piłkę w pole karne do nadbiegających napastników? Często mi się tak dzieje, że biją po słupach albo bocznych siatkach, a tam 3 moich piłkarzy nabiega i tylko czeka na piłkę.

Odnośnik do komentarza

moim zdaniem FM13 jest łatwiejszy niż FM12

 

No właśnie ja mam inne zdanie. Z tym fmem się męczę jak jeszcze z żadnym innym wcześniej. Jak już dwa sezony z rzędu Wisłą nie wygrywam Mistrzostwa i możliwe, ze w trzecim też nie wygram, bo na drugim miejscu jestem na kilka kolejek przed końcem, tracę dwa punkty do Zagłębia, a oni wygrywają wszystko jak leci (łącznie ze mną), to znak, ze coś się dzieje :keke: Cos chyba mam problemy z motywowaniem zawodników, bo jak tylko wskoczymy na pierwszą pozycję w lidze, to zaczynamy przegrywać mecze i głupio tracić punkty...
Odnośnik do komentarza

Wyjadacze :D , Panowie :) , Panie ;) , Chajtery ;P nastała wiekopomna chwila :) otóż dziś otwierają się bramy wielkiej kariery :D FM 2013 zakupiony przed momentem :D a to za sprawa urlopu który nadszedł wyczekiwany od kilku miesięcy :D ogólnie chciałem się przywitać :D wiec Hello :) i zapytać już ogarniętych czy wystarczy ostatnia latka do normalnej gry czy jakieś up-daty byłyby jak najbardziej na miejscu ?

Odnośnik do komentarza

Update giteza jest dosyć fajny jeśli chodzi o PL ligę ale jeśli chodzi o samą grę to jak jeszcze nie zacząłeś grać to się może wstrzymaj do następnego patcha bo w polskiej ekstraklasie jest skopany terminarz i start rundy wiosennej jest miesiąc później niż powinien przez co czasem masz naładowane dużo meczy w tygodniu a jeśli nie masz zamiaru grać w polskiej lidze to zaczynaj śmiało rozgrywkę ;)

Odnośnik do komentarza

Update giteza jest dosyć fajny jeśli chodzi o PL ligę

 

No to Gitez!

 

Zgadza się, sam gram i sobie chwalę, tylko szkoda, że nikt nie pokusił się o research i dodanie piłkarzy do klubów ;)

 

Śmiałem się z przekręcenia nazwiska tylko :)

 

Vami: Zarzut do mojego dodatku czy braku innych? To bardziej niż rozbudowanie bazy o niższe szczeble i piłkarzy na nich miało być uaktualnienie składów, poprawienie małych błędów (jak np. formacje używane przez poszczególnych trenerów itp.), ale kilku polskich juniorów z kraju i zagranicy dodałem.

Odnośnik do komentarza

Witam,

 

Mam pytanie, czy Wam też tak długo ładuje skrzynkę wiadomości? Problem polega na tym, że cały interface chodzi płynnie, jednak jakiekolwiek przejście do Inboxa kończy się kilkusekundowym czekaniem na jego załadowanie. Jest to dość problematyczne, gdy np. dostaje wiadomość nt. obserwowanych zawodników, bo po wejściu w profil każdego przy wyjściu muszę czekać i czekać... Raz ok, ale wiele razy to już nudne się robi i całkiem czasochłonne. W czym może tkwić problem? Za dużo dodatków graficznych (mam w sumie tylko loga klubów/rozgrywek głównie z Europy)? A może jest jakiś sposób na zmniejszenie liczby wiadomości przechowywanych w skrzynce? Bo o ile pamiętam to na początku, zanim się dopchała do końca to wszystko działało dobrze.

sprawdź czy masz włączone buforowanie skórki, jak będzie włączone to powinno już nie być problemów

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...