Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Maniek_ZKS

Rekomendowane odpowiedzi

w trybie offline też tak jest?

 

a ja się bardzo cieszę, iż nie kupiłem tej wersji. nie przeczytałem jeszcze ani jednego zdania w stylu: "fajny ten FM13, ta i ta opcja była bardzo potrzebna, jeden z lepszych w historii efemków". tylko same narzekania, i z tego co czytam na bank nie kupię. nawet po ukazaniu się iluś tam łatek, fixów i innych.

i w brew temu, co pisze tagmen bycie fanem nie ma tu nic do tego.

właśnie odwrotnie- każdy fan powinien kupować dobry produkt a nie jakiś krap.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie 13 jest ok, wprowadzili dużo ciekawych i przydatnych zmian, jednak pograłem dzisiaj i na razie robię przerwę i czekam aż wydadzą jeszcze kilka łatek. Zapowiada się świetny FM, jednak mam do was 2 pytania, bo nie grałem na tyle długo, żeby to sprawdzić, jak to wygląda w nowym FMie bo od dawna (ostatni raz chyba w 2008) nie dało się mieć widoku na wyniki meczy np. Ligi Mistrzów jeśli nie było się jej uczestnikiem, zmienili to w tym roku czy dalej jest jak było? I jeszcze odnośnie widoku meczu. Nie korzystam wcale z widoku 3D, lecz z klasycznego 2D jednak w tym roku zmienili wygląd tego klasycznego 2D i jest jakby bardziej nowoczense, a chciałbym wiedzieć czy jest możliwość wgrania czegoś, aby można było mieć taki klasyczny jak w 2012? W ogóle jak osoby grające właśnie na klasycznym 2D oceniają tą zmiane w 2013? Bo ja na razie się nie przyzwyczaiłem.

Odnośnik do komentarza

Co z tym terminarzem ??

 

Nie jest prawdziwy.

 

Dla mnie 13 jest ok, wprowadzili dużo ciekawych i przydatnych zmian, jednak pograłem dzisiaj i na razie robię przerwę i czekam aż wydadzą jeszcze kilka łatek. Zapowiada się świetny FM, jednak mam do was 2 pytania, bo nie grałem na tyle długo, żeby to sprawdzić, jak to wygląda w nowym FMie bo od dawna (ostatni raz chyba w 2008) nie dało się mieć widoku na wyniki meczy np. Ligi Mistrzów jeśli nie było się jej uczestnikiem, zmienili to w tym roku czy dalej jest jak było? I jeszcze odnośnie widoku meczu. Nie korzystam wcale z widoku 3D, lecz z klasycznego 2D jednak w tym roku zmienili wygląd tego klasycznego 2D i jest jakby bardziej nowoczense, a chciałbym wiedzieć czy jest możliwość wgrania czegoś, aby można było mieć taki klasyczny jak w 2012? W ogóle jak osoby grające właśnie na klasycznym 2D oceniają tą zmiane w 2013? Bo ja na razie się nie przyzwyczaiłem.

Nie poprawili tego. Chociaż mam dodane europejskie puchary do subskrypcji to nadal w wiadomościach nie pojawiają się wyniki meczów w tych rozgrywkach.

Odnośnik do komentarza

moze ktoś ogarnięty mi to w końcu wyjaśńi?

 

po raz enty wyskauje mi ten błąd : (koniec to .dmp ) moze ktoś wie z czego to sie bierze? czy np. zmienianie kolorów skórki moze miec na to wpływ ?

 

jakby nie było strasznei mnie to wkurwia, bo nie lubie grać meczy które zostały juz rozegrane?

 

http://tinypic.com/r/f3rsqc/6

 

tak wyglada ten bład i znowu k***a znowu.

potem wyskakuje bład FM.EXE

wtf ?

Odnośnik do komentarza

Co z tym terminarzem ??

Nie jest prawdziwy.

Nie wiem jak tam jest z licencją, czy mogą oddać prawdziwy terminarz rozgrywek. Chodzi o kolejność spotkań (czyli np. że Polska gra z Ukrainą zanim zagra z Anglią) czy o daty?

 

a ja się bardzo cieszę, iż nie kupiłem tej wersji. nie przeczytałem jeszcze ani jednego zdania w stylu: "fajny ten FM13, ta i ta opcja była bardzo potrzebna, jeden z lepszych w historii efemków". tylko same narzekania, i z tego co czytam na bank nie kupię. nawet po ukazaniu się iluś tam łatek, fixów i innych.

To dlatego że czytałeś polskie fora. Tutaj nigdy takiego komentarza nie uświadczysz. Uproszczone tryby (których potrzebowało bardzo wiele osób), nowy system treningu (który jest kontrowersyjny i nie będzie pasował wszystkim, ale dla mnie jest bardzo ok), dyrektorzy sportowi, koordynatorzy szkolenia, obozy przedsezonowe, do tego chyba rekordowa ilość "małych" zmian. Do tego nowy, na razie zabugowany silnik meczowy i trochę drobniejszych błędów. Moim zdaniem po poprawieniu silnika (który jest po prostu zły) będzie to jeden z lepszych w historii efemków.

Odnośnik do komentarza

moze ktoś ogarnięty mi to w końcu wyjaśńi?

 

po raz enty wyskauje mi ten błąd : (koniec to .dmp ) moze ktoś wie z czego to sie bierze? czy np. zmienianie kolorów skórki moze miec na to wpływ ?

 

jakby nie było strasznei mnie to wkurwia, bo nie lubie grać meczy które zostały juz rozegrane?

 

http://tinypic.com/r/f3rsqc/6

 

tak wyglada ten bład i znowu k***a znowu.

potem wyskakuje bład FM.EXE

wtf ?

 

Z tym problem radzę się udać na forum SI i tam założyć temat i dobrze by było żebyś też im zawarł zawartość pliku dmp.

 

Tutaj masz temat gdzie piszą o takich samych problemach.

http://community.sigames.com/showthread.php/325306-Crash-Dump?highlight=Crash+Dump

A tutaj cały dział o tym

http://community.sigames.com/forumdisplay.php/295-Crashes-and-Technical-Issues

 

I tak skórka i różne dodatki graficzne mogą to powodować ale np ja używam Cut-out Megapacka oraz Metalic Logos Megapacka i Stelko V3 1.1 i ja problemó z crash dumpami nie mam ale są użytkownicy którzy używają tego samego zestawu dodatków i problemy mają.

 

A tutaj masz poradnik jak się dobrać do zawartości pliku dmp.

 

http://www.cezarywalenciuk.pl/post/2011/07/29/Jak-otworzyc-pliki-DMP-w-Windows-7.aspx

 

Tego Windows Driver Kit nie potrzebujesz do tego a waży to ponad 700mb. Jakbyś czegoś nie wiedział to pisz pm bo ja kiedyś się bawiłem w otwieranie dmp i początkowo nawet z poradnikiem miałem problem to otworzyć ale potem jakoś to rozgryzłem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...