Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Maniek_ZKS

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ogarniam tej "Światowej tablicy wyników" jak się można tam znaleźć , jest tam kilka tysięcy stron do przejrzenia. Można jakoś na skróty?

Na samej górze masz opcję pokaż siebie.

 

 

Jak klikam pokaż siebie to wskakuje na pierwsza stronę a tam wcale mnie nie ma , może trzeba się gdzieś zalogować ?

Odnośnik do komentarza

Czyli wychodzi na to, ze trzeba zrezygnować z agresywnego odbioru piłki.

Dlatego zdecydowałem się na łagodniejszy odbiór i krycie 1vs1. Muszę powiedzieć, że wygląda to lepiej, ale do ideału jeszcze sporo brakuję.

mało kto dziś kryje 1/1, strefa to podstawowe taktyka defensywna...

Po wielu próbach spróbowałem właśnie 1/1 na przekór wszystkiemu, i źle nie jest :)

ma się to kompletnie nijak do realizmu

Podobnie jak zachowanie obrońców, biegających jak dzieci we mgle i kryjących przez 90 minut na kilkumetrowy radar bez względu na poziom swój i rywala.

Odnośnik do komentarza

Nie ogarniam tej "Światowej tablicy wyników" jak się można tam znaleźć , jest tam kilka tysięcy stron do przejrzenia. Można jakoś na skróty?

Na samej górze masz opcję pokaż siebie.

 

 

Jak klikam pokaż siebie to wskakuje na pierwsza stronę a tam wcale mnie nie ma , może trzeba się gdzieś zalogować ?

 

No ja jedynie gdzie jestem zalogowany to na steamie i na tablicy wyników mnie pokazuje.

Odnośnik do komentarza

W końcu ukończyłem pierwszy sezon.Refleksje:

-chłop dostaje 2 żółte i na konferencji oczywiście pytania jakby dostał czerwoną a przecież po 2 yellow sie nie pauzuje mimo tego dziennikarze pytaja czy pilkarz po odbyciu kary wróci do zespołu

-wczoraj chyba o 22 sejw nie mógł mi sie wczytac(moze sie akutalizowala gra na steamie..nie wiem) ale zauważyłęm ze w koncu poprawili to zjebane boisko w opcji podzielonego ekranu .Dotychczas było tak ze boisko w poziomie było mega małe, jak dawałem pokazuj boisko w pionie po strzelonej/straconej bramce to i tak wracało do poziomu. Wczoraj zauwazyłem ze własnie po 22 gdzieś, boisko sie powiększyło na takie jak powinno byc by dało sie w miare mecz ogladac.

-chłopaka z 5 ligi z dupy wart 8 tys a klub zaczyna rozmowy od 400.000

-wyczaiłem jakiegoś rumuna też regena, 20 tys euro a klub oczekuje prawie 2 mln :o

 

wogole nie idzie mi jakos motywowanie .ktoś poradzic cos?

Odnośnik do komentarza

Dokladnie.Z tymi cenami to jest jakis dramat.

 

Ja znalazlem jakies dwie perelki warte 2-3 tys to mi krzykneli za nich 20 mln Euro :o - Jakas paranoja.

 

Ja wlasnie koncze pierwszy sezon Legia.Wyniki calkiem imponujace.Zdobylem Puchar Polski , jestem w finale pucharu UEFA + rpwadze w lidze na kilka kolejek przed koncem - wrzuce potem screeny i opis jakis.

 

Jedno jest pewne - albo cos jest zjebane z terminarzem i to konkretnie albo trzeba miec kadre 35 zawodnikow. Ja teraz koncowke ligi to gram co jeden dzien mecz :o czasami co dwa :o

 

Jesli chodzi o motywowanie to ja ich zwyczajnie opierdalam.Kaze im wygrywac kazde spotkanie a jak idzie zle to ich jeszcze opitalam.

 

Dziwi mnie to ze mam serie zwyciestw i nagle gram z Lechem i 0-4 :o (moze kwestia zmeczenia na koncu sezonu).

Odnośnik do komentarza
Jedno jest pewne - albo cos jest zjebane z terminarzem i to konkretnie albo trzeba miec kadre 35 zawodnikow. Ja teraz koncowke ligi to gram co jeden dzien mecz :o czasami co dwa

 

Potwierdzam, polska liga jest konkretnie pojechana z terminarzem. Jak grałem Polonią to miałem pod koniec sezonu 4 mecze ligowe w tygodniu. Co ciekawe w innych ligach nie am takiego problemu i nawet jak grałem Juve w LM, PW i lidze to nigdy nie zdarzyło mi sie takie nagromadzenie spotkań.

Odnośnik do komentarza

Panowie, przejrzyjcie ten temat. Błąd z terminarzem jest znany i ma być poprawiony. Runda wiosenna zamiast zaczynać się pod koniec lutego zaczyna się miesiąc później.

 

Jeśli chodzi o przeglądanie statystyk i generowanie raportu meczowego to jest to jedna z najbardziej wkurzających mnie rzeczy w FM-ie 2013. Na razie nie da się tego zmienić. Może zmieni to samo SI wydając łatkę z nową skórką. Czuję jednak, że będziemy zmuszeni się z tym męczyć.

Odnośnik do komentarza

A jesli ten blad w terminarzu bedzie poprawiony to trzeba bedzie zaczynac nowa gre czy on wprowadzi zmiany w istniejacej?

Czuję, że trzeba będzie rozpocząć grę od nowa, albo terminarz ulegnie zmianie dopiero w kolejnym sezonie. Przy okazji jednego z poprzednich FM-ów chyba tak było.

Zresztą po wyjściu łatki chyba wszyscy zaczną grać od nowa. FM 2013 ma za dużo błędów.

Odnośnik do komentarza

Mnie tylko zastanawia jak można wypuścić na rynek grę z tyloma błędami? Przecież każda gra jest testowana przez odpowiednie osoby z firmy, a czasami nawet spoza.

Jak testerzy mogą nie wyłapać takich błędów, albo jak SI może wypuszczać grę z taką ilością błędów???

może i będzie wypuszczać tak długo, jak długo masa ludzi będzie zamawiać pre-ordery i kupować gry od razu po premierze.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...