Skocz do zawartości
Zapraszamy do udziału w tradycyjnym plebiscycie CMF Awards, edycji 2017! Swój głos można oddać w poniższym dziale do 25.01 do godziny 23:59.
CMF Awards 2017
szramek

Pogaduchy o piłce

Rekomendowane odpowiedzi

Parę dni temu narodził się w mojej głowie pomysł. W Polsce mamy mnóstwo blogów i sporo też vlogów okołopiłkarskich, ale stosunkowo mało powszechne są nagrania - podcasty. W związku z tym myślę nad stworzeniem takiego, skupiającego się głównie na naszej lidze, reprezentacji i polskich klubach w Europucharach. Plan zakłada emitowanie ok 20 minutowych nagrań podsumowujących każdą kolejkę w formie rozmowy 2-3 osób. To by pewnie wymagało gdzieś z 40 minutowych nagrań, które później można by było obrobić np. w Wavelabie. Fajnie by było zacząć teraz wraz z początkiem sezonu.

Szukam osoby, która interesuje się mocno naszą Ekstraklasą i chciałaby współprowadzić podcast.

Ktoś zainteresowany żeby spróbować?

I jak sądzicie, jest szansa na jakąś popularność takiego przedsięwzięcia? Słuchalibyście?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Słuchałbym.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chodziło mi to też po głowie. Skype - wideokonferencja. Może być o piłce ale i o... FM! Tego nie ma np na CM Rev :P

Piszę się na udział w rozmowach!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli ma być o FM, to mój poprzedni post już jest nieaktualny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie, ja nie chcę nic robić o FMie, tylko o realnej piłce.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No spoko. Może być real :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Słuchałbym, ale dużo chętniej o Premier League, Bundeslidze, La Liga, Serie A i europejskich pucharach...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jesli rzeczywiscie byloby to rozszerzone o La Lige, to sluchalbym, a nawet moglbym cos takiego wspoltworzyc :). Tylko w takim wypadku potrzebny bylby ktos z drugiej strony barykady, zeby to nie bylo zbyt jednostronne ;).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jesli rzeczywiscie byloby to rozszerzone o La Lige, to sluchalbym, a nawet moglbym cos takiego wspoltworzyc :). Tylko w takim wypadku potrzebny bylby ktos z drugiej strony barykady, zeby to nie bylo zbyt jednostronne ;).

mowisz i masz :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No ja na przykład La Liga ani Serie A nie oglądam prawie wcale. Najlepiej orientuję się w naszej lidze oraz francuskiej czy niemieckiej. Ale jakoś nasza liga mnie najbardziej kręci więc na niej chciałbym się skupić. Też taki podcast nie może być zbyt rozwleczony i łapać się zbyt wielu tematów. Specjalizacja to dziś słowo klucz ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mogę pomóc z Premiership chętnie ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tematyka może się chyba regularnie zmieniać jak i obsada. Chętnie bym sprawdził jak wyjdzie to w praniu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja tam mógłbym pomóc przy Bundeslidze i egzotycznym futbolu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ok. W poniedziałek chciałbym zacząć. Szkoda, że Vami na zlocie bo on jako pierwszy się zgłosił do uczestnictwa. Ale zakładam, że nie zmieni zdania i będzie chciał i mógł wziąć udział. Trochę obróbki i we wtorek emisja. Tematy na pierwszy odcinek: krótkie podsumowanie polskiej ligi, europejskie puchary i okienko transferowe na Świecie bo akurat minie połowa lata więc można ciut podsumowywać. Wydaje mi się, że teamspeak byłby najlepszym programem do prowadzenia rozmowy. Poniedziałek, 20:30. 3 osoby w kilkudziesięciominutowej audycji powinny wystarczyć. Zakładając, że jest chętny Vami, to byłoby fajnie, gdyby jeszcze jedna osoba zadeklarowała się na 100%.

P.S.

Co sądzicie o nazwie PIŁCASTY/PIŁKASTY?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nazwa fatalna. Nie bawmy się w jakąś grę słów, tylko niech to będzie zwykła nazwa programu sportowego. Jak będę miał pomysł to podrzucę :D

Mogę się zadeklarować na 100% :)

Btw w czym obróbka i gdzie zamierzasz to publikować?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Publikować najpewniej na soundcloudzie, co do programu, zastanawiałem się nad wavelabem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie korzystałem, ale jak ogarniasz to mnie wystarczy, wystarczy, że oddam swój głos, a resztę moge zostawić ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta