Skocz do zawartości

Własne przyśpiewki w meczu instrukcja :-)


zeusx7

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,chciałbym pomóc zapalonym graczom Football Managera.Ja gram w FM 2012 i nie widze na razie lepszej wersji od tej.
Jak dodać własne przyśpiewki do meczów? Męczyłem się długo ale metodą prób i błędów doszedłem o co chodzi.


Najważniejsze żeby to wszystko zadziałało to trzeba pamiętać o wyczyszczeniu folderu cache football managera za każdym razem jeżeli zmienialiśmy ustawienia w pliku match_sounds lub podmienialiśmy przyspiewki w folderze default sound.

 

Czyli najpierw ustawiamy żeby były widoczne ukryte foldery.
Wchodzimy w Użytkownicy \ Twoja nazwa uzytkownika\folder App data\roaming\sports interactive\cache\i kasujemy plik matchevents.mec.
Przyspiewki nie powinny być dłuższe niż 15 sekund.
Do przycięcia mp3 używam http://cut-mp3.com/pl/ online.
Nasze przyspiewki pliki mp3 przerabiamy na wav.
Ja korzystam z tego online http://media.io/pl/
Można jeszcze się pobawić ze ściszaniem przyśpiewki podczas meczu tak żeby było naturalnie.
Używałem programu mpTrim 2.13 Final do tego.Naciskamy open,wybieramy naszą mp3 nastepnie naciskamy suwak na dole po prawej Fade-out na medium suwak przedostatni.Dajemy na Save as i zapisujemy pliczek ściszony już.
Nastepnie podmieniamy nasz plik.
Musi mieć taką samą nazwę co oryginał w folderze default sound i następnie metodą kopiuj wklej i zamień z powrotem do folderu default sound.
To wszystko,mam nadzieję że pomogę graczom najlepszej gry pod słońcem.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...