Skocz do zawartości

Livescore Wk #23 & #24 (03.06-16.06)


Johniss

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym chciał Guusa Hiddinka. Ale to raczej nieosiągalne. Raz, że zgarnie bajońską pensję w Anży, a dwa, że to żaden prestiż prowadzić naszą reprezentację.

Od początku nie byłem zwolennikiem zatrudniania Fornalika, uważałem to za błąd i sądziłem, że niebawem znowu przyjdzie nam wybierać szkoleniowca.

 

Nie chcę Fornalika, ale na rynku trenerskim nie widzę nazwiska godnego uwagi. Może Boniek coś na to zaradzi. Może Laurent Blanc? Ale znowu, bariera językowa...

Odnośnik do komentarza

No widzisz, sam za mnie znalazłeś. Blanc na pewno na propsie. Może Heynckes, chociaż on już jest wiekowy, ale sukcesy miał niedawno, a nie 20 lat wcześniej. Też się nie orientuję kto jest teraz wolny.

 

A bariera językowa to żaden argument, jak trener jest dobry to da sobie radę.

 

Ja bym widział Bilicia jeszcze na przykład, tu by nie było kłopotu z językiem raczej, ale on chyba ma kontrakt w klubie.

Odnośnik do komentarza

Też nie byłem zwolennikiem Fornalika, ale każdy ma carte blanche. Właśnie wygasła. Byłem zwolennikiem Smudy, co jest jedną z moich największych pomyłek.

Chciałbym motywatora jak Wójcik (co z tego, że prymityw), ale z czymś co może zaimponować grajkom. Ktoś zna takiego?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...