Skocz do zawartości

Bowling


Vami

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie, gracie trochę? :) Ciekawe ilu forumowiczów pogrywa. Ja się wkręciłem jakiś czas temu i kiedy mam okazję to gram. Nie jest to tania impreza, ale warto. Gra może ktoś bardziej na poważnie? Własny sprzęt, itd.? Ja póki co rekreacyjnie plus reprezentacja UAM, gdzie naturalnie nie gram pierwszych skrzypiec, bo poziom jeszcze nie ten ;) Jak wyniki wasze, rekordy, gdzie gracie, wasze techniki, może filmiki?

 

Ogólnie zapraszam do dyskusji na temat tego wspaniałego sportu :)

Odnośnik do komentarza

Ja tam może z 10 razy byłem na kręglach i nadal czasem chodzimy ze znajomymi, zawsze po dwóch piwkach wszystkich ogrywam ;) U mnie kosztuje 30zł za godzinę i 40zł w weekendy, max. 8 osób. ale za to pełen profesional, są te specjalne buty ale nikt z nich nie korzysta :)

Mój rekordzik to jak do tej pory 132, ale mam zamiar go jeszcze wyśrubować :>

Odnośnik do komentarza

Ja także pogrywam rekreacyjnie u siebie w mieście. Jestem raczej średniakiem, ale z każdym wyjściem było coraz lepiej. Teraz na czas wakacji zrobiliśmy sobie przerwę, może od września znów zaczniemy chodzić. Rekordów nie pamiętam, ale parę razy przekroczyłem sto punktów...

 

U nas też nikt nie wpuści na tor bez butów...

Odnośnik do komentarza

Może dlatego tych butów nikt nie wymaga, że jest to taki większy kompleks rozrywkowy. Czyli oprócz bowlingu jest bar, bilard, rzutki, ping pong, piłkarzyki, automaty do gier itd.

I każdy przed grą wpisuję swoje imię do specjalnego komputera, która też zlicza wszystkie punkty, ale to chyba też jest wszędzie.

Odnośnik do komentarza

Ale jest jedna różnica, bo nie ma oddzielnej recepcji i aby pograć w kręgle trzeba iść do baru, czyli te same osoby i nalewają piwo i zajmują się bowlingiem ;)

A szafeczka z butami stoi sobie z boku niepozornie, nie przyciągając niczyjej uwagi. Trochę już zboczylismy z tematu :>

 

 

EOT/

Odnośnik do komentarza

Kojarzy mi sie z tym legnedarna juz historia o moim wyjsciu na kregle z jedna byla niedoszla :) Wiedzialem ze bedzie siara, tylko nie wiedzialem kiedy - okazalo sie ze przy dobieraniu butow :) Jak im zaspiewalem numer 50 to powiedzieli ze nie maja i pozwolili grac w tym co mialem na nogach :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...