Skocz do zawartości
Do końca czerwca będą trwać wybory do ModTeamu.
ZAPRASZAMY DO GŁOSOWANIA

Między 26 a 29 lipca w LIPINACH odbędzie się XVIII Zlot CMF. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się!
TEMAT ZLOTOWY
me_who

Out of the Park Baseball

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wyciągnąłem wynik na 31-29, odpadłem w pierwszej rundzie play off i awansowałem do short season A.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pirates 4-0

6-3, 7-4 10-3, 8-3

Reds 1-2

2-7, 0-2, 5-3

Już nawet nie patrzę w tabelę, raczej so playoffs :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakby ktoś chciał się zapoznać z grą to za 79 ojrocentów może nabyć rocznik 11 tutaj

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to pan Norichika Aoki na zakończenie sezonu nabrał formy o_O

Szkoda, że ma drobny uraz, oby nie stracił rozpędu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sezon 2012 minął. Cubs wygrywają NL Central z bilansem 96-66 (.593)

Staty (szeroki skład wrześniowy) wyglądają tak

Na playoffs pozostają pytania czy postawić na Williamsa na C, 0który to całkowici wyeliminował running game rywali, czy na Soto, który ma fajne staty w ataku. Poza tym bez większych zmian od ostatniego update'u.

Staty pitcherów

Playoffs zagram na czterech starterów, Wade Miley wypada do minors. Warto zauważyć, że mój closer Joe Nathan w barwach Cubs w 13 meczach ma 11 saves i ERA 0.00.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Giants pokonali Brewers 8-6 w Wild Card game i uzyskali awans do DLCS. W regular we Frisco było 1-3 (2-3, 2-1, 3-4, 2-3) a w Chicago 2-1 (7-2, 4-3, 3-8). Zapowiada się mordęga.

W innych parach: w NL Arizona Diamondbacks @ Atlanta Braves, a w AL LA Angels* @ Boston Red Sox i Kansas City Royals @ Texas Rangers

* - Angels pokonali Tampa Bay Rays 7-4 w Wild Card game.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

DLCS

Game 1

Giants @ Cubs 5-6 (Romo 0-1, Sanit 1-0)

Cubs 1-0

Cuda panie, cuda. Lincecum był mordercą (13K przy 0 BB) i gdy schodził przy stanie 5-3 dla Giants, zdawało się, ze nic się nie może stać. Wszystko popsuł closer Giants, który kompletnie się rozsypał w 9 inning. Ian Stewart swoim dublem doprowadził do remisu 5-5 i przy 2 out i bases loaded, mój "defensywny" catcher Williams single środkiem i Aoki zdobywa decydujący run.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Game 2

Giants @ Cubs 10-3 (Cain 1-0, Duffy 0-1)

1-1

Tym razem cudu nie było. Od początku goście prowadzili (3-0 po 1 inn) a reszta meczu to nieudolne próby dogonienia rywali przez moich miszczuf. Królem meczu został Tateyama, który oddał 4 runy z niczego i całkowicie pogrążył zespół. Co gorsza, starter Cubs znowu nawet nie zbliżył się jakością gry do startera Giants.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Game 3

Cubs @ Giants 8-7 (Hefner 1-0, Baumgarner 0-1; Nathan SV 1)

Cubs 2-1

Emocje poza skalą. Przeciwko leworęcznemu Baumganerowi wyszedł mój drugi garnitur i spisał się on doskonale. 6-0 na początku 4. Później już było pod górkę, ale zawsze był ten run górki. Końcówka niesamowicie emocjonująca, przy stanie 8-7 Giants mieli zawodnika na trzeciej i drugiej bazie. Nathan dwukrotnie zaliczył K i tym samym 2-1.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Game 4

Cubs @ Giants 0-2 (Samardzija 0-1, Lincecum 1-0; Romo SV 2)

2-2

Jeden przypadkowy HR i po meczu. Tym razem nie było szans odpowiedzieć na 0 BB i 8 K Lincecuma. Piąty mecz będzie o wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Game 5

Giants @ Cubs 0-3 (Garza 1-0, Cain 1-1)

Cubs 3-2 i awans

Matt Garza urwał :respekt: 96 pitches i shutout w kluczowym meczu. Nie mam słów by opisać jego grę. Obojętnie co będzie dalej, ten występ będzie legendarny :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

NLDS

Game 1

Braves @ Cubs 5-1 (Teheran 1-0, Duffy 0-2)

Braves 1-0

Wstyd i żenada. Idioci pokroju Dolisa już są na wylocie. Duffy raczej też w nowym sezonie będzie grał w Iowa. Playoffs oddzielają ziarna od plew.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Goł, goł, goł!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Game 2

Braves @ Cubs 0-3 (Hanson 1-1, Hefner 2-0; Nathan SV 2)

1-1

Genialny mecz "magika z Mets" :) Do ósmego inning trzymał gości z Georgii "na smyczy" (0 BB i 7K). Potem wszedł Nathan i zamiótł całą grupkę leworęcznych zawodników Atlanty. Znowu dobrze w ataku zagrał Rizzo, który w tych playoffs niemal zawsze ma jakieś RBI :)

Teraz jedziemy do stolicy Coca-Coli. In Jeff we trust!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Game 3

Cubs @ Braves 3-0 (Samardzija 1-1, Jurrjens 1-1; Nathan SV 3)

Cubs 2-1

Genialny występ Jeffa, chyba jego najlepszy w sezonie. Pokłony też dla graczy bullpen, którzy weszli i zamknęli mecz w sposób perfekcyjny. Gratulacje dla Castro, który zaliczył HR, całkowicie niespodziewany :D

Teraz Garza, bohater meczu nr 5 z Giants. Let's go Matt!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Game 4

Cubs @ Braves 7-2 (Sanit 2-0, Minor 0-1)

Cubs 3-1

Pitcher rywali miał masę szczęścia, że trzy pierwsze hity to były "tylko" solo HR. Tak czy siak, ofensywa szybko sobie podporządkowała miotaczy Braves i wykorzystywała każdy błąd.

Wynik bardzo cieszy, niestety kontuzji doznał Garza i fakt, że przez dzień nie ma diagnozy nie napawa optymizmem.

Do czasu aż lekarze nie ogłoszą co z Garzą, zostaje w składzie. Jeśli wypadnie, to będzie dramat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Game 5

Cubs @ Braves 3-5 (Duffy 0-3, Venters 1-0; Kimbrel SV 2)

Cubs 3-2

Do siódmego inning było wszystko ok (3-0), potem Duffy oszalał i oddał 3 punkty. Jego zmiennicy postanowili się dołożyć do tej kompromitacji i dali rywalom 2 runy w ósmej zmianie. Na moje ten mecz kosztuje nas awans do World Series.

Edyta: Matt Garza wypadł na 6 miesięcy. Ech....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Game 6

Braves @ Cubs 2-1 (Hanson 2-1, Hefner 2-1; Venters SV 1)

3-3

Komentarz do tego meczu obejmuje jedno zdanie: ićta w chuj. A do tego Aoki kontuzja.

Jak odpadnę będę kurwa równał z ziemią skład. Bo niektórzy mają winę wymalowaną na twarzach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Game 7

Braves @ Cubs 2-3 (10) (Tateyama 1-0, Hanrahan 0-1)

Cubs 4-3 i awans

KOSMOS. Dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Warjactwo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi