Skocz do zawartości

Out of the Park Baseball


me_who

Rekomendowane odpowiedzi

Dać na waivers. Tam muszą być przez 3 dni oidp by je "wyczyścić" (clear waivers), a przez ten czas jakikolwiek zespół może ich "zaklepać" (claim) i jeśli komisarz ligi wyrazi zgodę na takie "zaklepanie", to dany zawodnik odchodzi bez żadnej rekompensaty.

Po tym jak koleś ma cleared waivers możesz nim pomiatać ile chcesz nieomal ;)

 

Nie mam zielonego pojęcia jaki jest polski odpowiednik waivers, więc nawet się nie podejmuję choćby kulawego tłumaczenia ;)

 

Edyta - nie wiem jak jest w przypadku, gdy ich przetrzymałeś maksymalne 10 dni na "designated", bo nie wiem czy wtedy nie masz zablokowanego nawet przerzucenia do waivers. Jeśli wtedy ich nie będziesz mógł dać na waivers, to lipa.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Panowie, może ktoś z Was odkrył jak sprawić, by AI sterowało minorsami normalnie? Bo u mnie jest zonk taki, że catcher gra mimo całkowitego wyczerpania. A to dlatego, że AI wystawia jego zmiennika na...1B. Potencjalnego 1B na...3B. I nic nie mogę z tym zrobić (bo manualnie, dzień po dniu zarządzać drużyną AAA zwyczajnie mi się nie chce)

Odnośnik do komentarza

No i podjąłem pierwszą ważną decyzję w grze. Guilermo Mocosco, piąty w rotacji po 3 meczach miał ERA ponad 11 i miałem go wywalić, ale postanowiłem mu dać jeszcze szanse. Więc zagrał jeszcze w meczu z Dodgers, gdzie w dwóch inningach wpuścił 8 runów i ERA skoczyła mu prawie do 16... Miałem go zostawić na relievera, ale stwierdziłem, że w mojej organizacji nie ma miejsca na nieudaczników i go wywaliłem. Nowym starterem został mój reliever, Nathan Adcock, który w swoim pierwszym meczu jako starter, przeciwko Padres, spisał się całkiem nieźle: http://i.imgur.com/1yBGMEt.png Miałem w planach ściągnięcie Darvisha, ale Rangers chcieli w zamian mojego LF, gdzie na tej pozycji mam chyba największą biedę i to jedyny sensowny gracz, albo mojego shortstopa, chyba najlepszego zawodnika z mojego zespołu. Chyba też rozwiąże mój problem dwóch closerów, który tymczasowo został zawieszony przez kontuzję jednego z nich. Właśnie Betancourt, gdy wróci z disabled list zostanie relieverem, ma staminę 4 i myślę, że wystarczy, bo widziałem relieverów w innych drużynach, którzy mieli taką staminę.

 

Swoją drogą Adcockowi bardzo spadło morale jak zrobiłem z niego startera. Myślałem, że to większy prestiż i zawodnik się ucieszy. Wiecie może dlaczego tak się stało?

Odnośnik do komentarza

A w ogóle, to finisz sezonu. Ostatnie 19 spotkań to

Pirates (H) 4

Reds (H) 3

Cardinals (H) 3

Rockies (A) 3

D-Backs (A) 3

Astros (H) 3

 

Walka o miejsce w playoffs jest mordercza (i tu moja dygresja - poszerzenie grupy zespołów zainteresowanych awansem jest złym pomysłem. MLB zawsze miała najwyższe standardy awansu do postseason i z biegiem lat je liberalizuje, co moim zdaniem nie robi "dobrze" lidze).

Tak czy siak - zgodnie z nowymi zasadami nie chcę się znaleźć w Wild CARD, bo tam jest jeden mecz.

 

LET'S GO!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...