Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was drodzy forumowicze po kilkudniowej przerwie. Oj, ostatnie dni to były ciężkie. Nawalił sprzęt i straciłem wszystkie dane z dysku. Kiedy już zamontowałem nowy i zainstalowałem Fm- a wyskakiwał mi przy rozpoczęciu rozgrywki "crush dump". Myślałem, że mnie przy tym "potarga". Teraz jest już chyba wszystko ok i można znowu cieszyć się grą. Dalej szkoda mi zmagań w poprzedniej karierze. Cztery miesiące i opisywania wam kariery na forum w temacie pt. " Nowy Football Manager- nowe wyzwania" sprawiały mi dużo radości i miała to być kariera, która zakończy się na szczycie Światowej Galerii Sław. Niestety stało się jak się stało. Teraz rozpoczynam nowa rozgrywkę. Brakowało mi trochę pomysłów na nowy start, ale już podjąłem decyzję. Mam nadzieję, że was moje postępy zaciekawią i czasem ktoś uraczy zaszczycić mnie komentarzem. Styl opisywania napewno będzie podobny do poprzedniej kariery. Może pokuszę się o skróty z bramkami. Udało mi się podłączyć Fm-a do konta na yutube, bo wcześniej nei chciało działać. Zapraszam, więc serdecznie do czytania i komentowania.

 

 

Football manager 2013. 3.0

 

Dodatki: CM Revolution Liga Update 2013 v 1.0

Różne dodatki

 

Baza danych: Ogromna

 

Ligi: Belgia(1-3),

Anglia, Francja, Hiszpania, Holandia, Niemcy, Portugalia, Rosja, Włochy, Polska, Szwajcaria, Ukraina ( wszystkie 1-2, w trakcie gry może to ulec zmianie)

 

Cel: Dobra zabawa, a jak los i chęci pozwolą to szczyt " Galerii Sław- Świat"

 

 

 

Wybór klubu? Tu to był problem. Poprzednio zacząłem niespodziewanie dla siebie w drugiej lidze Portugalii. Spędziłem trzy sezony w Santa Clarze, później angaż w Interze i następnie Valencia, z którą byłem bliski mistrzostwa Hiszpanii kiedy to zaszwankował sprzęt. Tym razem miałem trochę mętlik w głowie. Myślałem o Anglii, myślałem o trzeciej lidze w Niemczech. Wypadło na Belgię i Derde Klasse A, czyli trzeci poziom rozgrywek w tym kraju.

 

Derde Klasse A- zasady

 

 

Klubem, w którym rozpocznę jest Torhout 1992 KM. Kilka informacji o klubie:

 

Ogólna informacja

Baza treningowa

 

Pora, więc zacząć. Początki to oczywiście dość czasochłonny przegląd sztabu szkoleniowego oraz kadry zespołu. Mam do dyspozycji zawodników z trzech sekcji. Pierwsza drużyna, drużyna U-21 oraz U-19. Zespół do lat 21 nie bierze udziału w rozgrywkach żadnej ligi, więc ulegnie likwidacji. Napewno ktoś trafi do pierwszej drużyny, a pozostali na sprzedaż lub wypożyczenie. O tym jednak już w następnym poście.

Odnośnik do komentarza

To jedziemy z tym koksem :eusa_sick:

 

Prace w klubie rozpocząłem od spotkania z prezesem Joelem Willemem. Efekt tego spotkania jest taki, iż cele na ten sezon są takie:

 

Derde Klasse A: ukończenie rozgrywek na bezpiecznej pozycji w środku tabeli

Cofidis Cup (Puchar Belgi): minimum czwarta runda

 

 

Na realizacje tych celów otrzymałem budżet:

 

Transfery: 6 tys. euro

Płace: 435 tys. euro rocznie

 

Aktualnie na płace wydajemy 320 tys. euro, więc mam wolne jakieś 115 tys euro rocznie. Póki co jednak muszę poznać piłkarzy i zastanowić się jakie ruchy kadrowe wykonać. Oczywiście do tego potrzebny jest sztab szkoleniowy. Póki co moimi współpracownikami są:

 

Francky Declerck- menadżer U-19

Frank Bruyneel- asystent

Tom Vandenbussche- trener bramkarzy

Sam De Keyser- główny fizjoterapeuta

Odon Lejeune- główny scout

 

Do zwolnienia w pierwszej kolejności pójdą De Keyser oraz Lejeune. Mam na ich miejsca innych kandydatów. Nie mogę tylko znaleźć lepszego asystenta, ale z czasem się napewno uda.

 

Pora na nowe twarze w zespole. Nowym scoutem został Thiband De Keyser. Głównym scoutem został Witold Bendkowski. Jako trener zatrudniony został Gaetan Englebert.

 

 

Pierwszy sparing pod moją wodzą zagramy z naszą drużyna U-21.

 

16.07.2012- Towarzyski

 

Torhout - Torhout U-21 4:0 _ _ _ Info ogólne _ _ _ Składy

 

1-0 Bart Vlaeminck 41

2-0 Barry Oumar 44

3-0 Bran Dewitte (sam) 80

4-0 Jens Hughe 83

 

Zawodnik meczu: Lars Blieck (Torhout) 8,2

 

 

Sparing wewnetrzny na plus. Fajnie to wyglądało, ale przeciwnik to tylko nasza druzyna młodzieżowa. Zobaczymy jak będzie się nasza gra prezentowała w kolejnych meczach. Zanim zostałem zatrudniony w zespole drużyna zagrała dwa sparingi.

 

Grimbergen - Torhout 0:4 _ _ _ Info ogólne _ _ _ Składy

Torhout - Fortuna Sittard 3:1 _ _ _ Info ogólne _ _ _ Składy

 

 

Kolejnym trenerem został Bertrand Crasson. Natomiast nowym głównym fizjoterapeutą będzie Sebastian Jagiełło.

 

Pora zrobić jakieś ruchy na rynku transferowym. Pierwszym nowym piłkarzem został Morel Keh. Został sprowadzony z wolnego transferu. Ruchy transferowe poczyniliśmy też w druga stronę. Do Vise za 8 tys. euro sprzedaliśmy Jensa Lavensa.

Odnośnik do komentarza

21.07. 2012- Towarzyski

 

Woluwe - Torhout 0:0 _ _ _ Info ogólne _ _ _ Składy

 

 

Zawodnik meczu: Karl Kaimba (Torhout) 7,4

 

 

Mimo remisu jestem zadowolony. Dobrze wyglądaliśmy na tle rywala o podobnych umiejętnościach. Zawodnicy jeszcze nie opanowali taktyki, którą chcę zastosować. Po jakimś czasie z pewnością takie mecze będziemy wygrywać.

 

 

25.07. 2012- Towarzyski

 

Wielsbeke - Torhout 0:4 _ _ _ Info ogólne _ _ _ Składy

 

0-1 Morel Keh 2

0-2 Barry Oumar 12

0-3 Morel Keh 43

0-4 Bart Vlaeminck 53

 

Zawodnik meczu: Bart Vlaeminck (Torhout) 9,3

 

 

Tym razem pokazaliśmy skuteczność pod bramką przeciwnika. Byliśmy o klasę lepsi od rywala. Po tej wysokiej wygranej morale zdecydowanie u zawodników podniosło się co mnie niezmiernie cieszy.

 

 

28.07. 2012- Towarzyski

 

Torhout - FC Dodrecht 2:1 _ _ _ Info ogólne _ _ _ Składy

 

1-0 Michel Ternest 19

2-0 Michel Ternest 36

2-1 Romario Kortzorg 45+1

 

Zawodnik meczu: Michel Ternest (Torhout) 8,8

 

 

 

Kolejny sparing wygrany. Rywal dość mocny bo z drugiej ligi holenderskiej. W pierwszej połowie szczególnie pokazaliśmy ładną grę. Zatrudniłem też doświadczonego Abdula Senanu. Ten 35- letni defensywny pomocnik będzie dobrym mentorem dla młodych graczy, a i pewnie na sezon lub dwa mocny punktem drużyny.

 

 

1.08. 2012- Towarzyski

 

Torhout - Udinese II 2:1 _ _ _ Info ogólne _ _ _ Składy

 

0-1 Miguel Medina 5

1-1 Nana Osei- Berkoe 21

2-1 Dieter Yde 88

 

Zawodnik meczu: Dimitri Geldhof (Torhout) 7,7

Odnośnik do komentarza

4.08.2012- Towarzyski

 

Torhout - Palermo 0:1 _ _ _ Info ogólne _ _ _ Składy

 

0-1 Josip Ilicic 22

 

Zawodnik meczu: Ezequiel Munoz (Palermo) 7,5

 

Na tle tak silnego przeciwnika jak Palermo zaprezentowaliśmy się bardzo dobrze. To było ostatnie spotkanie towarzyskie w tym okresie przygotowawczym. Sezon rozpoczniemy w trzeciej rundzie Pucharu Belgii(Cofidis Cup) meczem u siebie z Beringen.

 

 

12.08.2012- Cofidis Cup, Trzecia runda

 

Torhout - Beringen 3:0 _ _ _ Info ogólne _ _ _ Składy

 

1-0 Bart Vlaeminck 7

2-0 Klaas Deviendt 31

3-0 Bart Vlaeminck 46

 

Zawodnik meczu: Bart Vlaeminck (Torhout) 9,1

 

 

Lekko, łatwo i przyjemnie. Mieliśmy w tym meczu miażdżącą przewagę i ten wynik to najmniejszy wymiar kary. Posiadanie piłki niczym Barcelona 71 % czasu gry na nasza korzyść i szesnaście strzałów przy zaledwie trzech drużyny gości mówią same za siebie. Pewny awans i w czwartej rundzie już za tydzień zmierzymy się ponownie na naszym boisku z Olympic Charleroi.

 

 

19.08.2012- Cofidis Cup, Czwarta runda

 

Torhout - Olympic Charleroi 3:0 _ _ _ Info ogólne _ _ _ Składy

 

1-0 Dieter Yde 33

2-0 Dieter Yde 37

3-0 Dieter Yde 68

 

Zawodnik meczu: Dieter Yde (Torhout) 9,6

 

 

Kolejny spacerek i pewny awans dalej. Dwie pierwsze rundy, w których uczestniczymy przechodzimy bez problemu. W tym meczu popis dał Yde zaliczając hat- tricka. Pora rozpocząć rozgrywki ligowe. Oby taka forma zespołu przełożyła się równiez na ligę, a może być naprawdę pięknie.

 

 

22.08.2012- Derde Klasse A 1/34

 

Geel- Meerhout - Torhout 2:2 _ _ _ Info ogólne _ _ _ Składy _ _ _ Tabela

 

1-0 Kenneth kerckhofs 6

1-1 Kristof Bloemen (sam) 49

2-1 Steve Nuyts 58

2-2 Lars Blieck 90

 

Zawodnik meczu: Jo Christiaens (Geel) 7,5

 

 

Średnio udany początek ligowych zmagań. Zagraliśmy fatalnie w obronie. Cieszy fakt, że chociaż remis udało sie uratować w ostatniej minucie meczu. Terminarz mamy bardzo napięty i juz trzy dni po ligowej kolejce pora na kolejną runde Vofidis Cup, w której to zmierzymy sie na wyjeździe z Vise.

 

 

25.08.2012- Cofidis Cup, Piąta runda

 

Vise - Torhout 1:1 _ _ _ Po dogry: 1-3 _ _ _ Info ogólne _ _ _ Składy

 

0-1 Bart Vlaeminck (kar) 62

1-1 Raphael Lacomte 87

1-2 Niels De Loof 91

1-3 Klass Devriendt 120+2

 

Zawodnik meczu: Rico Jordi (Torhout) 9,0

 

 

Na co dzień grająca w drugiej lidze belgijskiej drużyna Vise była zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu. Moi zawodnicy postawili trudne warunki gospodarzą. Broniliśmy się dzielnie, a jedna z kontr przyniosła nam rzut kary po którym to objęliśmy prowadzenie. Tuz przed końcem padło wyrównanie. Dogrywkę rozpoczęliśmy wspaniale, a próbujących za wszelką cenę wyrównać gospodarzy dobiliśmy w ostatniej minucie dogrywki. Brawo!!!

Odnośnik do komentarza

29.08.2012- Derde Klasse A 2/34

 

Torhout(11) - VW Hamme(3) 1:1 _ _ _ Info ogólne _ _ _ Składy _ _ _ Tabela

 

0-1 Stjin De Wilde 5

1-1 Bart Vlaeminck (kar) 45

 

Zwodnik meczu: Nicolas De Lange (Hamme) 7,3

 

Drugi ligowy mecz i ponownie remis. Tym razem jednak jestem zadowolony bo to goście byli faworytami tego spotkania. Mieli zdecydowną przewagę i ten remis jest dla nas powodem do zadowolenia.

 

 

1.09.2012- Derde Klasse A 3/34

 

Torhout(14) - Coxyde(11) 1:0 _ _ _ Info ogólne _ _ _ Składy _ _ _ Tabela

 

1-0 Niels De Loof 23

 

Zwodnik meczu: Rico Jordi (Torhout) 7,9

 

 

Przyszło nareszcie ligowe zwycięstwo. Męczyliśmy się okropnie w tym meczu. Goście zagrali solidne spotkanie w defensywie i często groźnie atakowali nasza bramkę. Ogólnie mecz i nasza gra stała na niskim poziomie. Ważne jednak, że mimo słabej postawy nie przegrywamy.

 

Zakończyło się okienko transferowe. Oto skład:

 

 

Bramkarze:

 

Diers Lievens

Brecht Laleman

 

Obrońca:

 

Thomas Depoorter

Dimitri Geldhof

Maarten Cobbaert

Niels De Loof

Rico Jordi

Arne Dereere

Karl Kaimba

Lars Blieck

Mathias De Keyser

 

Pomocnicy:

 

Abdul Senanu

Kevin Theetaert

Bart Vlaeminck

Alessio Staelens

Morel Keh

Noel Milazzo

Dieter Yde

 

Napastnicy:

 

Barry Oumar

Michael Ternest

Nana Osei- Berkoe

Odnośnik do komentarza

9.09.2012- Derde Klasse A 4/34

 

Berchem(15) - Torhout(8) 1:1 _ _ _ Info ogólne _ _ _ Składy _ _ _ Tabela

 

1-0 Tim Verstraeten 37

1-1 Alessio Staelems 87

 

Zwodnik meczu: Rico Jordi (Torhout) 7,5

 

Nasza słaba forma trwa dalej. Kolejny już ligowy remis. Gospodarze oczywiście byli mimo tego, iż zajmują niską lokatę faworytami tego spotkania. Na boisku potwierdzili swoje aspiracje, ale zemściło się na nich nie wykorzystanie sytuacji podbramkowych i tuż przed końcem meczu wyrównał debiutujący w naszym zespole Staelens.

 

W szóstej rundzie Cofidis Cup zmierzymy się z czołowym zespołem w Belgii, a mianowicie z Club Brugge. Mecz rozegrany zostanie na naszym stadionie, choć nasi rywale zaproponowali nam 75 tys. euro oraz podział po połowie zysku z biletów za to, żeby to oni byli gospodarzami tego meczu. Takie praktyki są dozwolone? Oczywiście nie zgodziłem się bo uważam, że lepszym rozwiązaniem dla nas i naszych kibiców jest mecz na naszym boisku. Będzie to święto dla miasteczka.

 

 

15.09.2012- Derde Klasse A 5/34

 

Torhout(11) - Rupel Boom(5) 3:1 _ _ _ Info ogólne _ _ _ Składy _ _ _ Tabela

 

1-0 Niels De Loof 6

2-0 Karl Kaimba 51

3-0 Niels De Loof 54

3-1 Nick Van der Westlaken 73

 

Zwodnik meczu: Niels De Loof (Torhout) 8,8

 

W tym spotkaniu moi gracze nareszcie pokazali taki futbol jaki od nich oczekuję ja i nasi kibice. Mecz świetnie ułożył się dla nas. Szybko strzeliliśmy bramkę i mogliśmy spokojnie kontrolować grę. W środku pomocy rządził i dzielił De Loof. Chłopak jest w świetnej formie. Szybko po rozpoczęciu gry w drugiej połowy dołożyliśmy kolejne dwa gole i po prostu już wiedzieliśmy, że ten mecz musi być wygrany. Mam nadzieję, że ta wygrana uskrzydli nas do kolejnych zwycięstw.

 

 

22.09.2012- Derde Klasse A 6/34

 

Izegem(8) - Torhout(7) 0:2 _ _ _ Info ogólne _ _ _ Składy _ _ _ Tabela

 

0-1 Dieter Yde 24

0-2 Nicholas Vandille (sam) 43

 

Zwodnik meczu: Dimitri Geldhof (Torhout) 8,1

 

 

odnosimy drugie z rzędu zwycięstwo ligowe. Byliśmy faworytem tego spotkania i potwierdziliśmy przedmeczowe prognozy w pełni kontrolując przebieg meczu. Cały zespół zaprezentował się solidnie. Nasza poprawa formy bardzo dobrze wróży przed meczem z Club Brugge.

Odnośnik do komentarza

Pora na wielkie wydarzenie dla dwudziestotysięcznego miasteczka w północno- zachodniej Belgii. Ich ukochany klub zmierzy się w szóstej rundzie Cofidis Cup z Club Brugge. Komplet dwóch tysięcy widzów na stadionie, transmisja telewizyjna mi wielka nadzieja na sprawienie sensacji.

 

 

 

25.09.2012- Cofidis Cup, Szósta runda

 

Torhout - Club Brugge 1:0 _ _ _ Info ogólne _ _ _ Składy

 

1-0 Dieter Yde 81

 

Zawodnik meczu: Karl Kaimba (Torhout) 7,6

 

 

Jak może zagrać trzecioligowa drużyna z czołowym zespołem najwyższej klasy rozgrywkowej w kraju? Ja to widziałem jako głęboką defensywę i grę z kontrataku. Efekt? Sensacja stała się faktem. Dzielnie się broniliśmy szukając okazji do skontrowania przeciwnika. Po jednej właśnie z takich akcji już pod koniec meczu mieliśmy rzut rożny. Piłkę dośrodkował Devriendt, a w polu karnym najwyżej wyskoczył Yde uszczęśliwiając dwa tysiące kibiców na stadionie i kilka tysięcy przed telewizorami. Mądrze było nie godzić się na to, by to zespół Brugge płacąc nam był gospodarzem tego meczu. Takie zwycięstwo powinno dodać wiary we własne umiejętności, oby tylko za bardzo nie byli przekonani o swojej wartości.

 

 

 

29.09.2012- Derde Klasse A 7/34

 

Torhout(6) - RC Waregem(16) 1:0 _ _ _ Info ogólne _ _ _ Składy _ _ _ Tabela

 

1-0 Rico Jordi 33

 

Zawodnik meczu: Rico Jordi (Torhout) 8,6

 

 

Kolejne pewne zwycięstwo ligowe. Wynik jednak nie odzwierciedla naszej przewagi. Napastnicy nie mieli dziś dobrego dnia i marnowali znakomite sytuacje. Bramką na wagę trzech punktów kopia gola z poprzedniego meczu. Ofensywne stale fragmenty gry chyba powoli będą naszą bardzo groźną bronią.

 

 

 

7.10.2012- Derde Klasse A 8/34

 

Bornem(5) - Torhout(3) 0:1 _ _ _ Info ogólne _ _ _ Składy _ _ _ Tabela

 

0-1 Niels De Loof 52

 

Zawodnik meczu: Arne Ivens (Bornem) 7,7

 

 

Skromne zwycięstwa staja się naszą normą powoli. Dla mnie jednak liczy się tylko to , by strzelić o jedną bramkę więcej od przeciwnika. Jak narazie w każdym meczu jesteśmy skazywani na porażki, więc te skromne zwycięstwa cieszą bo dzięki nim pniemy się w górę tabeli i daje się wyczuć głosy, że możemy sporo namieszać w tym sezonie.

 

W kolejnej rundzie Cofidis Cup zagramy na wyjeździe z Lokeren. Może sprawimy kolejną sensacje.

Odnośnik do komentarza

Z wolnego transferu dołączył do nas Geoffrey Ghesquiere.

 

 

 

 

13.10.2012- Derde Klasse A 9/34

 

Torhout(3) - Hoogstraten(7) 1:0 _ _ _ Info ogólne _ _ _ Składy _ _ _ Tabela

 

1-0 Dieter Yde 50

 

Zawodnik meczu: Maarten Cobbaert (Torhout) 8,0

 

 

Czwarte spotkanie z rzędu wygrane 1-0. Jednak daje nam to awans na druga pozycję w lidze. Mimo tego kibice narzekają, że drużyna prezentuje bezbarwny styl. Wszystkim jednak nie da się dogodzić i dopóki zwyciężamy dla mnie jest wszystko w porządku. Za wartości artystyczne w piłce punktów się nie przyznaje.

 

 

21.10.2012- Derde Klasse A 10/34

 

Deinze(3) - Torhout(2) 1:1 _ _ _ Info ogólne _ _ _ Składy _ _ _ Tabela

 

1-0 Jean Paul Kielo Lezi 38

1-1 Dieter Yde 90+1

 

Zawodnik meczu: Jean Paul Kielo Lezi (Deinze) 7,5

 

 

Uff!!! Się udało uratować remis w ostatnich sekundach meczu. jakoś nic nam nie wychodziło w tym spotkaniu. Rywale tez pogubili punkty, więc spokojnie utrzymujemy drugą lokte w tabeli.

 

 

27.10.2012- Derde Klasse A 11/34

 

Torhout(2) - Kapellen(9) 2:2 _ _ _ Info ogólne _ _ _ Składy _ _ _ Tabela

 

1-0 Klaas Devriendt 8

1-1 Wesley Geuens 20

1-2 Pieter Crabeels 29

2-2 Morel Keh 88

 

Zawodnik meczu: Pieter Crabeels (Kapellen) 7,6

 

 

Była seria skromnych zwycięstw to teraz przyszedł czas na serię remisówq, które ratujemy w końcówkach meczów. Nie ma jednak powodów do narzekań, bo postawa druzyny jest dotychczas dużym zaskoczeniem. Oczywiście pozytywnym.

 

 

31.10.2012- Derde Klasse A 12/34

 

Turnhout(8) - Torhout(3) 3:3 _ _ _ Info ogólne _ _ _ Składy _ _ _ Tabela

 

0-1 Alessio Staelens 6

0-2 Dieter Yde 15

1-2 Dylan Carton 55

2-2 Geoffry Hairemans 61

3-2 Ahmed Fawzy 77

3-3 Barry Oumar 82

 

Zawodnik meczu: Ahmed Fawzy (Turnhout) 8,1

 

Było pięknie. później tragicznie, by wrócić do stanu gdzie możemy być w miarę zadowoleni. Choc prowadząć dwa zero karygodna jest strata trzech bramek. Trudno mi wskazać przyczyne, ale chociaz zdobyliśmy punkt. Za karę pielgrzymka na kolanach do Częstochowy dla zawodników oraz rok życie z pensji w wysokości przeciętnego zarobku Polskiego emeryta.

Odnośnik do komentarza

@ Fenomen Owszem często w naszych meczach pada taki wynik. Przypuszczam, że to efekt naszej dość defensywnej taktyki i gry nastawionej na kontratak, choć najczęściej decydujące bramki strzelamy po stałych fragmentach gry.

 

@ Loczek Dzięki. Tak. Awansować do najwyższej klasy rozgrywkowej w cztery sezony raczej będzie bardzo ciężko. Kto wie co czas przyniesie. Może się nam uda ta sztuka. Może ja dostanę propozycje z lepszego klubu. Kto wie co będzie w przyszłości. Póki co skupiamy się na walce o awans do drugiej ligi.

 

@ Bacao Takie zwycięstwo jak z Brugge jest dla naszego klubu wielkim sukcesem i nie ma dla nikogo znaczenia styl w jakim to osiągnęliśmy. Oby z Lokeren tez udało się tak skutecznie zawalczyć

 

@ Buli1992 Jedyne jakie jest ograniczenie w lidze to takie, że w składzie na mecz musi znajdować się co najmniej dwóch zawodników U-21. Zasady są przedstawione w pierwszym poście, ale przedstawię jeszcze raz. Derde Klasse A- zasady.

 

 

 

 

 

3.11.2012- Derde Klasse A 13/34

 

Torhout(2) - RC Mechelen(10) 4:0 _ _ _ Info ogólne _ _ _ Składy _ _ _ Tabela

 

1-0 Dieter Yde 25

2-0 Bart Vlaeminck 35

3-0 Klass Deviendt 44

4-0 Klass Deviendt 77

 

Zawodnik meczu: Klass Deviendt (Torhout) 9,3

 

Sobie chłopaki urządzili strzelanie. Nareszcie odnosimy przekonujące i w pełni zasłużone zwycięstwo. Po nużących remisach i skromnych zwycięstwach taka odskocznia od szarej rzeczywistości dobrze wszystkim zrobi.

 

Abdul Senanu nagla po wyleczeniu kontuzji poprosił o rozwiązanie kontraktu. Dziwne zachowanie, ale się zgodziłem.

 

11.11.2012- Derde Klasse A 14/34

 

Olsa Brakel(8) - Torhout(2) 0:1 _ _ _ Info ogólne _ _ _ Składy _ _ _ Tabela

 

0-1 Rico Jordi 55

 

Zawodnik meczu: Rico Jordi (Torhout) 8,0

 

 

Po ostrym strzelaniu w poprzednim meczu powróciliśmy do naszego ulubionego wyniku. Jedyny gol to nasza mocna bron. Dośrodkowanie z rzutu rożnego na krótki słupek gdzie wchodzi jeden ze środkowych obrońców i często zdobywa gola strzałem głową.

 

 

17.11.2012- Derde Klasse A 15/34

 

Torhout(2) - Temse(11) 0:1 _ _ _ Info ogólne _ _ _ Składy _ _ _ Tabela

 

0-1 Sidy Ceesay 61

 

Zawodnik meczu: Kristof De Witte (Temse) 7,8

 

I przyszedł czas na pierwszą porażkę w sezonie. Zagraliśmy kiepsko. Zupełnie nie wychodziło nam rozgrywanie piłki i popełnialiśmy straszne błędy w obronie. Jednak taki zimny prysznic może być dobry dla zawodników.

 

 

 

24.11.2012- Derde Klasse A 16/34

 

Ronse(6) - Torhout(3) 1:3 _ _ _ Info ogólne _ _ _ Składy _ _ _ Tabela

 

1-0 Thomas Vive 40

1-1 Bart Vlaeminck 56

2-1 Lars Blieck (kar) 61

3-1 Alessio Staelens 83

 

Zawodnik meczu: Karl Kaimba (Torhout) 8,7

Odnośnik do komentarza

27.11.2012- Cofidis Cup, Siódma runda

 

Lokeren - Torhout 1:0 _ _ _ Info ogólne _ _ _ Składy

 

1-0 Nill De Pauw 105

 

Zawodnik meczu: Jeremy Tavavel (Lokeren) 7,7

 

Nie udało się sprawić kolejnej sensacji. Zawodnicy zostawili serce na murawie i dzielnie walczyli z wyżej notowanym przeciwnikiem. W dogrywce zabrakło nam już sił i gospodarze rozstrzygnęli losy meczu na swoją korzyść. Mimo tej porażki i tak jesteśmy dumni, że zaszliśmy tak daleko w tych rozgrywkach.

 

 

1.12.2012- Derde Klasse A 17/34

 

Torhout(2) - Wetteren(16) 1:0 _ _ _ Info ogólne _ _ _ Składy _ _ _ Tabela

 

1-0 Alessio Staelens 22

 

Zawodnik meczu: Karl Kaimba (Torhout) 7,8

 

 

Po pechowej porażce z Lokeren chcieliśmy trochę poprawić sobie humory w meczu z jedną ze słabszych drużyn w lidze. jednak łatwo nie było. Goście dobrze się bronili. Nam jednak raz udało się przełamać ich blok defensywny i zwyciężamy w naszym ulubionym rozmiarze. O tyle ważne to zwycięstwo, że pozwoliło nam ona awansować na pozycję lidera.

 

 

 

8.12.2012- Derde Klasse A 18/34

 

Torhout(1) - Geel Meerhout(18) 2:0 _ _ _ Info ogólne _ _ _ Składy _ _ _ Tabela

 

1-0 Rico Jordi 57

2-0 Michel Ternest 70

 

Zawodnik meczu: Rico Jordi (Torhout) 8,5

 

O pierwszej połowie meczu z ostatnia drużyną w lidze należy zapomnieć. W drugiej części gry potwierdziliśmy swoją wyższość i pewnei zdobywamy trzy punkty pokojnie utrzymując pozycjie lidera.

 

 

16.12.2012- Derde Klasse A 19/34

 

VW Hamme(3) - Torhout(1) 2:1 _ _ _ Info ogólne _ _ _ Składy _ _ _ Tabela

 

1-0 Joachim De Wilde 5

2-0 Nicolas De Lange 38

2-1 Morel Keh 81

 

Zawodnik meczu: Lars Blieck (Torhout) 7,3

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...