Skocz do zawartości

Akcesoria dla gracza ;-)


Buła

Rekomendowane odpowiedzi

nowasinho, ostatnio byłem w Saturnie i nie widziałem akurat takiego pada, ale jest kilka innych modeli, które działają zarówno pod x360, jak i pc, lub też można kupić pada pod x360 i przejściówkę ( chyba jest coś takiego :> - no i wyjdzie drożej trochę).

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Ja od ~2lat zdzieram model Manta MM807 Universal Dual Shock 2 [PC USB & PSX/PS2] i jest praktycznie nie do zdarcia. Jedyne co po tym czasie, setkach godzin nad PES, NBA, NHL to wytarte na przyciskach O, X, etc. Gałki praktycznie w nienaruszonym stanie, nie zacinają się tylko za każdym razem wracają do pionu, do punktu wyjścia.

 

Spokojnie w cenie 50-60zł powinieneś się zmieścić.

Odnośnik do komentarza

I ja teraz skorzystam z tego tematu, posiadam myszkę IBOX, ale nie działa mi w niej laser. Mimo zainstalowania oprogramowania; wszystkie inne przyciski działają (zoom+, -, wstecz, dalej) ale nie ma lasera, a ja lubię się popatrzeć w to światełko :]

Oraz o co chodzi z tym przyciskiem CPI? , dostałem instrukcję, ale nie ma tam nic konkretnego..

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...

Przeszukałem forum, ale coś widzę, że zainteresowanie Play Station 2 nikłe :) Nowego tematu nie będę zakładał, bo chodzi mi tylko o najlepszy możliwy kabel do połączenia PS2 z TV. Ktoś gra? Ktoś testował? Mam osobiście PS2 w wersji SLIM (ze wszystkimi najnowszymi modami etc., Allegro - tutaj).

 

Mam 42-calową plazmę Samsunga Q91H ze wszystkimi popularniejszymi wejściami (Euro, Component, HDMI). Jaki kabel będzie najlepszy, żeby wyciągnąć najlepszą jakoś obrazu...?

 

PS Czytałem, że przy plazmach i LCD różnie bywa z jakością i niby nie będzie lepsza niż na zwykłym TV (taki też mam, ale tam tylko złącze Euro).

Odnośnik do komentarza

Ja posiadałem i z kablem i bez.

Pad jest świetny, zwłaszcza do FPSów, posiada świetny spusty, idealnie leży w dłoniach, nie jest ani za lekki ani za ciężki. Ogólnie wszystko jest idealne oprócz kompletnie spieprzonego D-Pada (krzyżaka), jest przeciwieństwem wszystkiego w tym padzie. Jeśli chcesz do PC to bierz z kablem bo odbiornik do wersji wi-fi pewnie to wydatek drugiego pada.

Odnośnik do komentarza
Ja posiadałem i z kablem i bez.

Pad jest świetny, zwłaszcza do FPSów, posiada świetny spusty, idealnie leży w dłoniach, nie jest ani za lekki ani za ciężki. Ogólnie wszystko jest idealne oprócz kompletnie spieprzonego D-Pada (krzyżaka), jest przeciwieństwem wszystkiego w tym padzie. Jeśli chcesz do PC to bierz z kablem bo odbiornik do wersji wi-fi pewnie to wydatek drugiego pada.

Z kablem kosztuje od 90-100 a bezprzewodowy 130-150. Kabel może się spieprzyć, już mi się tak zrobiło z Rublepadem 2, więc się teraz trochę boję. Dzieki za info :)

P.S. Masz go przy kompie czy do xboxa podlaczonego?

Odnośnik do komentarza
Miałem przy Xie, ale raz go też do PC podłączyłem i działał.

O kabel za bardzo bym się nie martwił, a tak jak mówiłem odbiornik do bezprzewodowego tani nie będzie, i IMO nie warto przepłacać.

Mocny ma kabel? Taki jak w Dual Shocku ? Bo tam są kable nie do zatarcia :). Bardzo ten krzyżak przeszkadza, bo on chyba jest za czuły?

Odnośnik do komentarza

Jakiś czas temu zakupiłem sobie nowego pada do PC - wybór padł na Chillstream Logitecha - kopia pada Xboxowego - dośc fajna i ergonomiczna konstrukcja, mimo lat przyzwyczajeń do pada z psx nie miałem problemów z przejściem na to coś ;) Dodatkowym bajerem jest system chłodzący dłonie :] Sprawdza się naprawde fajnie - traktowałem to jako niepotrzebny bajer (zakupiłem bo i tak pad można kupić w korzystnej cenie), ale korzystam dośc często z tej funkcji (oczywiście nie non-stop).

A kabel cieńszy niż w DS :]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...