Skocz do zawartości

[FM 2006] STOP! Chcesz o coś spytać? Zrób to tutaj!


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Posiada ktoś może na dysku Robi Robson Revolution Update Team FM2006 v4.0 i mógłby wrzucić to na jakiś serwer, np. RapidShare? Albo chociaż mógłby ktoś podać działający link? Chcę pobrac ten update, ale żaden link nie działa.

 

Witam.

 

http://rapidshare.com/files/44372511/rrut40.exe

 

Pozdrawiam.

 

Wielkie dzięki. Właśnie tego szukałem. Na każdej stronie link nie działał. Jeszcze raz dzięki.

Odnośnik do komentarza
Jaki jest przeliczni walut w FM2005 z euro na zloty polski??

 

Sprawdź sobie empirycznie. Najpierw ustaw np. euro i wejdź w profil dowolnego piłkarza. Zapisz wartość. Potem w opcjach zmień na euro i wejdź w profil tego samego piłkarza. Zapisz wartość. Teraz euro podziel przez złotówki i będziesz miał przelicznik.

Odnośnik do komentarza

Witam,

 

a) Jak można w FM 2006 edytować rozgrywki (dodawać nowe, ustawiać ich system itd. itp.) oprócz tego co oferuje zwykły edytor FM 2006? Chodzi mi tu głównie o dodawanie nowych lig

a1) Wobec tego jak mogę np. podpiąć sobie III ligę do II (nie mówię tu o zamienianiu ligi polskiej na belgijską tak jak zrobił to bodajże Profesor <btw. świetna robota>, ale jeśli się nie da inaczej to prosiłbym też o jakąś instrukcyjkę, jak to zrobić)

 

b) Czy jest jakiś edytor czasu rzeczywistego pod 6.0.3?

 

c) Dodać nową drużynę do kadry narodowej (np. Polskę B czy Polskę U-17)

Odnośnik do komentarza
a) Jak można w FM 2006 edytować rozgrywki (dodawać nowe, ustawiać ich system itd. itp.) oprócz tego co oferuje zwykły edytor FM 2006? Chodzi mi tu głównie o dodawanie nowych lig

 

Bez modyfikacji kodu (dokładniej pliku exe) AFAIK nie można, a modyfikacja jest nielegalna

Odnośnik do komentarza
skad mozna sciagnac do fma 2005 taktyke killer (czytalem ze jest taka i jest ona idealna do fm 05)

 

http://www.fcmc.pl/taktyka/id/39

 

 

Ta taktyka nie działa. Nawet jak zmienię rozszerzenie plika na .tac to i tak zajmuje 2kb i nie działa. Kiedy próbuję ją zaimportować pojawia się komunikat, że nie zaimportowano. Masz może linka do jakiejś działającej?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...