Skocz do zawartości

[FM 2006] STOP! Chcesz o coś spytać? Zrób to tutaj!


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Bojan

 

Do pliku ltc (np fake, może być nowy, aby tylko w katalogu Ltc) dopisz linijkę wg wzoru:

 

"COLOUR_CHANGE" id 0/1/2 0 0 0 255 255 255

 

gdzie:

 

- id to ID klubu, któremu zmieniasz kolor

- 0/1/2 to rodzaj stroju, którego kolor zmieniasz (0 - home, 1 - away, 3 - third)

- kolejne liczby to sekwencja dwóch (lub trzech) kolorów w zapisie RGB

 

Czyli prawidłowy zapis będzie wyglądał tak:

 

"COLOUR_CHANGE" 1256 0 0 0 0 255 255 255 0 0 0

 

dla zespołu o id 1256, stroju domowego o kolorach czarny - biały - czarny.

 

:D

Odnośnik do komentarza
SWAP_TEAMS

 

Istnieje możliwość przeniesienia do grywalnej ligi klubu, który w apdejcie znajduje się w V lidze. W tym celu wykorzystać należy plik konfiguracyjny EDT.

 

Pliki EDT (Extra Data File) pozwalają Ci przenieść klub do innej ligi. W tym celu w katalogu .../data/db musisz utworzyć plik tekstowy o rozszerzeniu ".edt". Następnie dodaj do niego polecenie SWAP_TEAMS. Przykładowo, jeśli chcesz przenieść Wartę Sieradz do III ligi, w pliku EDT powinna znaleźć się komenda:

 

"SWAP_TEAMS" "GKS Katowice" "Warta Sieradz"

 

To polecenie przeniesie Wartę Sieradz do III ligi A, zastępując nią GKS Katowice, który znajdzie się w V lidze.

Ta opcja działa wyłącznie z nowymi rozgrywkami i nie ma wpływu na już istniejące.

Odnośnik do komentarza

Witam. Otóż chciałbym się dowiedzieć czegoś na temat tworzenia soundpacków, ponieważ ostatnio zainteresowałem się opcją, by przyśpiewki kibiców włączyć do gry. Niestety, w tych sprawach jestem kompletnie zielony, ale może ktoś tutaj będzie co nieco na ten temat wiedział, tzn. jakiego programu trzeba używać, jakaś instrukcja może ;)

Chciałbym stworzyć coś w stylu soundpack 4.0 do wersji FM'06, no ale by tworzyć, trzeba najpierw zrozumieć.

Wpisywałem między innymi w google instrukcja tworzenia soundpacka, lecz niestety nie pojawiło mi się nic konkretnego. Liczę na pomoc. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Czy istnieje takie coś jak spis wszystkich drużyn do FM'a 2006, głównie chodzi mi o to aby było tam ID, bo jeśli chce coś zrobić to muszę wejść w grę lub edytor by coś zdziałać. Jeśli ktoś nie wie o co chodzi to to ma wyglądać mniej więcej tak:

 

WEST BROMWICH ALBION = np. 456980

 

Z góry dziękuje :)

Odnośnik do komentarza

mam taki oto problem:

dostałem propozycje pracy z reprezentacja Argentyny - przyjąłem ją ( Poprzedniego managera zwolniono) W sztabie szkoleniowym nie mam ani asystenta ani trenera. Chciałem kogoś zatrudnić ale nikt nie chce przejść do mnie! Nawet koleś z najgorszą reputacja.... co jest grane?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...