Skocz do zawartości

[FM 2006] STOP! Chcesz o coś spytać? Zrób to tutaj!


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli chodzi o koszulki, to już rozwiązałem problem. Popełniłem dosyć banalny błąd, ale w sumie od wielu lat nie wklejałem dodatków do FM'a, więc miałem prawo zapomnieć, jak się to dokładnie robiło. W razie czego napiszę dla potomnych. Otóż najpierw wypakowywałem folder z koszulkami, a następnie przenosiłem foldery "clubs", "default" i "nations" w całości do ścieżki "Program Files/Sports Interactive/Football Manager 2006/data/graphics/pictures/kits". W efekcie w grze wyświetlały się wyłącznie koszulki domyślne, czyli z folderu default. Kombinowałem jak koń pod górkę, aż w końcu wpadłem na pomysł, by po prostu skopiować same pliki graficzne z koszulkami, wyciąć je z folderów "clubs" i "nations" oraz wkleić je bezpośrednio do "Program Files/Sports Interactive/Football Manager 2006/data/graphics/pictures/kits". Odpaliłem FM, by sprawdzić, i wszystko elegancko hula : ) Innymi słowy do "kitsów" nie kopiuje się folderów z koszulkami, tylko się do nich wchodzi, naciska ctrl+a i zwyczajnie przenosi na surowo gołe pliki graficzne : )

 

 

Z kolei co do problemu kolegi z uruchomieniem gry. Oczywiście gra jest oryginalna? Skoro wszystko było wcześniej w porządku, spróbuj przywrócić system do dnia, w którym Football Manager śmigał Ci bez zarzutu. Czasami ten prosty sposób pomaga. Miałem niedawno podobny problem, jeśli chodzi o objawy (FM nie startuje), tyle że mi się akurat sypał system, który był już strasznie rozwalony, i jedynym wyjściem był dla mnie gruntowny format systemu, dzięki czemu nadal mogę prowadzić opka.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

 

Przy zainstalowaniu pacha 6.0.3 nie ma zadnej informacji ze wyskakuje blad po prostu nic sie nie dzieje...

 

To wina jednej z aktualizacji systemu, a dokładnie KB3086255. Jeśli chcesz grać, to po prostu ją usuń i gra ruszy normalnie.

 

Zrobilem tak i wyskakuje komunikat " Prosze umiescic oryginalna plyte CD w napedzie, kilknac OK i uruchomic ponownie program" w tym problem ze normalnie obraz byl zamontowany w Deamonie przed aktualizacja patcha i gra dzialala tylko z tymi wsyztskimmi bledami o ktorych pisalem wczesniej wiecie moze co zrobic ?

Odnośnik do komentarza

Są dwie możliwości- graj bez pecza lub włóż płytkę.

Patch zmienia pewne pliki i inne rzeczy, których nie ma w Twojej pobranej wersji.

Jasne tylko ze bez patcha caly czas problem z waluta i automatycznym zapisywaniem gry.. Chyba FM 06 nie jest pisany wszystkie pozostale wersje jak CM03/04, FM05, FM07 FM9 i dalej dzialaja bez zadnych problemow a ja akurat chcialem powrocic do tej wersji... :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 5 miesięcy później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...