Skocz do zawartości

[FM 2006] STOP! Chcesz o coś spytać? Zrób to tutaj!


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam do was takie pytanko. Kombinowałem sporo, ale chyba czegoś nie zauważam. Otóż, jak w trakcie meczu ustawić opóźnianie wznowienia gry? Mam na myśli taką sytuację. Kiedy przegrywam 0:1 w 89 minucie meczu, a po akcji mojego zespołu piłka wychodzi na aut bramkowy, bramkarz ustawia piłkę na piątce. Tu pojawia się komentarz: "<nazwisko gracza> wie, że nie powinien się śpieszyć z tym rzutem wolnym" i tym podobne, po czym gracz stoi przy piłce ziewając i mając czas, by spokojnie zjeść sobie hamburgera z McDonalda, jak parę lat temu w reklamie telewizyjnej. Pomijam już fakt, że w prawdziwym świecie dostałby za to żółtą kartkę, ale to w tej chwili nieistotne. Próbowałem ustawić to samo, gdy w innych meczach to ja prowadziłem 1:0, będąc już w doliczonym czasie gry. Oczywiście bramkarz lub obrońca wykonujący rzut z autu, niezależnie od moich wysiłków, zawsze śpieszy się ze wznowieniem gry, co niekiedy potrafi się skończyć szybką kontrą przeciwnika i idiotycznej utracie zwycięstwa.

 

 

Edit:

 

Oczywiście żadnego rezultatu nie daje ustawienie gry na czas na maksymalną wartość, ani zaznaczenie konkretnym zawodnikom "przetrzymywanie piłki", które raczej wiąże się z przytrzymywaniem jej w trakcie gry, by koledzy z drużyny zdążyli wyjść na pozycję.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...
  • 2 miesiące później...
  • 1 rok później...
  • 6 miesięcy później...
  • 2 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...