Skocz do zawartości

Fantasy Baseball


Sale

Rekomendowane odpowiedzi

I jak tam drodzy koledzy po pierwszym miesiącu fantasy?

Ja nie przypuszczałem, że to aż tak wciągająca zabawa :) Bardzo mi się podoba, choć przed nami jeszcze 5 miesięcy sezonu, to mam nadzieję, że się nie zniechęcę.

Co do rezultatów - niestety póki co dolna połowa tabeli, a przed bujaniem się na dnie ratuje mnie całkiem znośny pitching. Atak bardzo słaby, choć staram się wprowadzać korekty. Plany pokrzyżowała mi kontuzja Schwarbea, który był fałszywym catcherem (bo miał łapać tylko dla Hammela, resztę meczów miał grać na zapolu) co myślę kosztowało mnie ze 3-5 HR/R. Zmiennicy (Martin i koleś z Marlins) już poza klubem, próbujemy z nowymi. Bardzo wolno w sezon wchodzą moi sluggerzy - Cabrera i Bryant, ale myślę, że obaj sezon zakończą z ponad 30 HR. Bardzo źle wygląda sytuacja na OF, bo tam nie mam praktycznie żadnej poważnej armaty jak Harper. Żenująco gra Gomez, który był wybrany bardzo wysoko w drafcie. Heyward trochę słabe avg póki co, ale myślę, że się ogarnie - fajnie, że Szczurek go dropnął :) Reszta gra w kratkę.

Najlepszy transfer póki co, to chyba "kradzież" Trevora Story, który co prawda nie gra tak kosmicznie jak w pierwszych dwóch tygodniach, ale myślę, że będzie dorzucał HR/R. Największym mankamentem jest zerowe zagrożenie jeśli chodzi o steale. Potencjalnie powinien to robić Heyward (ale ma słabe avg, więc rzadziej niż mógłby ma szanse na SB) i Castro, ale jakoś im to nie idzie.

U pitcherów ok, najlepszy zdecydowanie Jensen, który jest mega closerem. Zawodzą Ventura i Liriano (za dużo BB) ale póki co Salazar, Syndergaard i Strasburg ciągną wózek do przodu. Dobrze, że ogarnąłem trochę :keke: zasady punktowania i dorzuciłem fajnych closerów (Cishek i Jeffers), bo dzięki temu wpada 7 punktów za 19 SV (choć lata świetlne za Melerowymi 32!)

Pogoda się poprawia, bluszcz na Wrigley zaraz się zazieleni, a to znaczy, że prawdziwy ;) sezon się zacznie. Go Isotopes!

Odnośnik do komentarza

poki co bardzo fajna zabawa. dobrze, ze w tym roku wreszcie sie udalo. troche zajelo zrozumienie o co chodzi w punktowaniu, ale teraz juz jest lepiej.

w tabeli troche powedrowalem, ale na ten moment jestem pierwszy, wiec cos mi musi wychodzic ;). troche przegralem trade z Melerem (za te 32 save'y mozna mi podziekowac :D ), ale ogolnie jest spoko i udalo sie zlozyc porzadny roster.

w drafcie bylo calkiem sporo szczescia, moze kiedys wyjdzie live draft, byloby ciekawiej.

 

mimo tego, ze to dopiero poczatek sezonu, to mam nadzieje, ze w przyszlym tez zbierze sie spora grupa :)

Odnośnik do komentarza

nie no, nie odpuszczę :D mam nadzieję, że Sherzer się ogarnie, na razie Sale daje radę z SP. trochę przekombinowałem i na początku za bardzo zwracałem uwagę na AVG i ERA, a zupełnie odpuściłem pozostałe statystyki. sądziłem też, że Adrian Gonzalez będzie takim typowym sluggerem, a na razie cieniuje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...