Skocz do zawartości
Sale

Fantasy Baseball

Rekomendowane odpowiedzi

Mój atak codziennie dostarcza mi radości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wie ktoś czemu po wczorajszym występie Arriety dalej mam 0 w kolumnie SO?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bo nie było jeszcze aktualizacji: Updated Thursday, April 21, 2016

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czirs mejt ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba zaliczyłem największą stratę punktową -12,5. :| Co najgorsza grali prawie wszyscy moi SP i prawie wszyscy najlepsi fielderzy. :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

poki co zdarzaja sie spore skoki, ale powinno powoli sie stabilizowac.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I jak tam drodzy koledzy po pierwszym miesiącu fantasy?

Ja nie przypuszczałem, że to aż tak wciągająca zabawa :) Bardzo mi się podoba, choć przed nami jeszcze 5 miesięcy sezonu, to mam nadzieję, że się nie zniechęcę.

Co do rezultatów - niestety póki co dolna połowa tabeli, a przed bujaniem się na dnie ratuje mnie całkiem znośny pitching. Atak bardzo słaby, choć staram się wprowadzać korekty. Plany pokrzyżowała mi kontuzja Schwarbea, który był fałszywym catcherem (bo miał łapać tylko dla Hammela, resztę meczów miał grać na zapolu) co myślę kosztowało mnie ze 3-5 HR/R. Zmiennicy (Martin i koleś z Marlins) już poza klubem, próbujemy z nowymi. Bardzo wolno w sezon wchodzą moi sluggerzy - Cabrera i Bryant, ale myślę, że obaj sezon zakończą z ponad 30 HR. Bardzo źle wygląda sytuacja na OF, bo tam nie mam praktycznie żadnej poważnej armaty jak Harper. Żenująco gra Gomez, który był wybrany bardzo wysoko w drafcie. Heyward trochę słabe avg póki co, ale myślę, że się ogarnie - fajnie, że Szczurek go dropnął :) Reszta gra w kratkę.

Najlepszy transfer póki co, to chyba "kradzież" Trevora Story, który co prawda nie gra tak kosmicznie jak w pierwszych dwóch tygodniach, ale myślę, że będzie dorzucał HR/R. Największym mankamentem jest zerowe zagrożenie jeśli chodzi o steale. Potencjalnie powinien to robić Heyward (ale ma słabe avg, więc rzadziej niż mógłby ma szanse na SB) i Castro, ale jakoś im to nie idzie.

U pitcherów ok, najlepszy zdecydowanie Jensen, który jest mega closerem. Zawodzą Ventura i Liriano (za dużo BB) ale póki co Salazar, Syndergaard i Strasburg ciągną wózek do przodu. Dobrze, że ogarnąłem trochę :keke: zasady punktowania i dorzuciłem fajnych closerów (Cishek i Jeffers), bo dzięki temu wpada 7 punktów za 19 SV (choć lata świetlne za Melerowymi 32!)

Pogoda się poprawia, bluszcz na Wrigley zaraz się zazieleni, a to znaczy, że prawdziwy ;) sezon się zacznie. Go Isotopes!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

poki co bardzo fajna zabawa. dobrze, ze w tym roku wreszcie sie udalo. troche zajelo zrozumienie o co chodzi w punktowaniu, ale teraz juz jest lepiej.

w tabeli troche powedrowalem, ale na ten moment jestem pierwszy, wiec cos mi musi wychodzic ;). troche przegralem trade z Melerem (za te 32 save'y mozna mi podziekowac :D ), ale ogolnie jest spoko i udalo sie zlozyc porzadny roster.

w drafcie bylo calkiem sporo szczescia, moze kiedys wyjdzie live draft, byloby ciekawiej.

mimo tego, ze to dopiero poczatek sezonu, to mam nadzieje, ze w przyszlym tez zbierze sie spora grupa :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ja zaliczyłem dramatyczny zjazd ale gra się fajnie. Co najśmieszniejsze na początku kiedy mi dobrze szło prawie tam nie zaglądałem, a kiedy zacząłem kombinować to od razu poleciałem w statystykach. ;) Oczywiście w Fantasy Football też tak jest. Te gry chyba nie są dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten kto ma Harpera nieźle się wczoraj obłowił :keke: 6BB w jednym meczu to nieczęsta zdobycz ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

az tak zle? masz dobry zespol, dopiero minal ponad miesiac, troche poczekaj i sie nie zniechecaj :). jakis czas temu Ernie podskoczyl z chyba ostatniego miejsca.

chyba ze jestes zdecydowany, to daj znac jak na pewno rezygnujesz. bedzie lepszy wybor na FA ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie no, nie odpuszczę :D mam nadzieję, że Sherzer się ogarnie, na razie Sale daje radę z SP. trochę przekombinowałem i na początku za bardzo zwracałem uwagę na AVG i ERA, a zupełnie odpuściłem pozostałe statystyki. sądziłem też, że Adrian Gonzalez będzie takim typowym sluggerem, a na razie cieniuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

myslalem ze mowisz powaznie :P Sale'a zazdroszcze :) oby to byl jego sezon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Heh, wrocilem na 1 miejsce w tabeli :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale jestem niesamowicie dumny z moich pitcherów za występy z czwartku. 24K przy 1(!) walk i 2ER. Statystyki poszybowały w kosmos :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za to Harvey u mnie rozstrzygnął mój dylemat co z nim zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie w tym tygodniu batterzy się zacięli. Moja najsilniejsza broń bardzo słabo punktuje. Mam nadzieję, że to chwilowa zadyszka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Stanton i Velasquez sa dostepni za dobra cene. moga byc razem lub osobno.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi