Skocz do zawartości
Między 26 a 29 lipca w LIPINACH odbędzie się XVIII Zlot CMF. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się!
TEMAT ZLOTOWY
Sale

Fantasy Baseball

Rekomendowane odpowiedzi

Polska B ma tak przegięte rotation, ze właściwie można zamknąć sezon. Nawet kontuzjowany Kluber zdobywa ponad 25 punktów. Tam chyba żaden nie miał jednocyfrowego występu :roll:

Co z tego, ze mam znakomity atak, jak wyjdzie Kluber czy inny Nelson i jebnie w jednym meczu tyle co zawodnik z pola w dwa tygodnie :(

A ja jak znajdę jakiegoś pitchera to momentalnie albo łapie kontuzje albo dołek. I odzyskuje formę jak go nie wystawiam, prawda panie Archer?

Skandal panie Ernie i będziemy musieli odbyć poważna rozmowę na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spoko, mi się właśnie Kershaw połamał :( sezon się skończył.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polska B ma tak przegięte rotation, ze właściwie można zamknąć sezon. Nawet kontuzjowany Kluber zdobywa ponad 25 punktów. Tam chyba żaden nie miał jednocyfrowego występu :roll:

Co z tego, ze mam znakomity atak, jak wyjdzie Kluber czy inny Nelson i jebnie w jednym meczu tyle co zawodnik z pola w dwa tygodnie :(

A ja jak znajdę jakiegoś pitchera to momentalnie albo łapie kontuzje albo dołek. I odzyskuje formę jak go nie wystawiam, prawda panie Archer?

Skandal panie Ernie i będziemy musieli odbyć poważna rozmowę na ten temat.

O przepraszam bardzo, ale Jimmy Nelson miał w meczu występ na -0,5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bumgarner ty kurwiu.

YuDzGLE.png

Oj tam, oj tam :keke:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ależ dzisiaj w nocy cripple pitching contest :keke:

U Erniego Kuchel -15, a u mnie Quintana 1 i Holland -13 :keke: Quintana to jest klasyczny przykład mojego transferu. Ściągałem go w momencie jak ogarnął sprawy w White Sox, miał w kilku występach z rzędu ERA 2.20 jakieś. Dodałem go do składu, ale nie zdążyłem wystawić - dostał 26 punktów. No i od tego czasu już tylko katastrofa 12, 4, 0,5 i 1 :picard:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatni dzień sezonu, u mnie nic się nie zmieni, będę ostatni. Na kolejny więcej chętnych trzeba obowiązkowo, bo zabawa lepsza niż przy roto.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Całe szczęście, ze sezon sie kończy, bo w tym tygodniu wylecieli mi Contreras i Harper, a przy moim żenujacym rotation to jest niepowetowana strata.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zakończył się także sezon w innej lidze, w której brałem udział (głównie w celu obserwacji jak działa punktacja nastawiona na pitcherów i system dziennej zmiany składu), w regular season byłem piąty i playoffy zakończyłem na tym samym miejscu. Wygrał koleś, który w pełni wykorzystał możliwości ligi (ciągła rotacja starting pitcherów z FA).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wracamy do gry w tym sezonie? Jeżeli tak, to są może jacyś dodatkowi chętni? Celem uproszczenia tematu mam dwie propozycje:

1) w rosterze ustawić 3 pozycje: infielder (4 zawodników), outfielder (3 zawodników) i pitcher (7 zawodników)

2) w punktacji zredukować liczbę statystyk za które są punkty, np. u pitcherów odejść od punktów za Win i Lost, a tylko dawać za Quality Start i pozmieniać wartości niektórych celem zbalansowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mimo, że nadal się nie znam na baseballu to mogę dołączyć. W końcu muszę odzyskać tytuł mistrza ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 godzin temu, Ernie Souchak napisał:

Wracamy do gry w tym sezonie? Jeżeli tak, to są może jacyś dodatkowi chętni? Celem uproszczenia tematu mam dwie propozycje:

1) w rosterze ustawić 3 pozycje: infielder (4 zawodników), outfielder (3 zawodników) i pitcher (7 zawodników)

2) w punktacji zredukować liczbę statystyk za które są punkty, np. u pitcherów odejść od punktów za Win i Lost, a tylko dawać za Quality Start i pozmieniać wartości niektórych celem zbalansowania.

Dla mnie każde uproszczenie jest dobre, więc spoko. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Roster - batterów ustawiłem 4 infielderów, 3 outfielderów i 1 utility (czyli coś na kształt flexa). Pitcherów podzieliłem jednak na 5 starterów i 2 reliverów.

Co do punktacji -

Batting	
Singles (1B)			1			
Doubles (2B)			2
Triples (3B)			3
Home Runs (HR)			4
Walks (BB)				0.5
Runs Scored (R)			1
Runs Batted In (RBI)	0.25
Stolen Bases (SB)		1
Strikeouts (K)			-1
Errors (E)				-0.5
Pitching	
Innings Pitched (IP)	1.5
Earned Runs (ER)		-1
Saves (SV)				2
Blown Saves (BS)		-0.5
Strikeouts (K)			1
Walks Issued (BB)		-0.5
Shutouts (SO)			9
Holds (HD)				1
Complete Games (CG)		5
Quality Starts (QS)		4

Mogę jeszcze zmniejszyć batting zamieniając singles, doubles i triples na punkty za hit równe 2. I wtedy wyrównując liczbę kategorii u pitcherów wyleciałyby complete games i shutouts.

Co na tak uproszczoną fantasy head-to-head powiedzieliby

@schizzm@me_who@Meler@krzysfiol@Sale@FYM@Kamtek@beeres@Gabe@kolek23@Lucas07 ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

giphy.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie oglądam, nie znam się, nie lubię :) Powodzenia ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja dziękuję również, jeszcze nie tym razem ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jeszcze długo (nigdy?) nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O MLB wiem jeszcze mniej niż o NFL, także również muszę podziękować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Autopick draft ustawiłem na weekend. Chyba, że chcemy sami wybierać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi