Skocz do zawartości

Fantasy Baseball


Sale

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jako obrońca tytułu powinienem wziąć udział w kolejnej edycji ;) Pomimo kompletnej nieznajomości zasad i tych wszystkich atrybutów, jak będzie potrzeba jednego gracza chętnie będę zapychaczem ;)

jesli bedziesz aktywny, to spoko. jak bedziesz potrzebowal pomocy to chetnie udzielimy. tylko zebys sprawdzal regularnie.

 

jeszcze schizzm niech da znac czy tez gra w tym sezonie. jesli tak, to mamy szostke. moze FYM? albo Meler? wiem, ze w zeszlym sezonie zrezygnowal, ale teraz bedzie inny format, bardziej zachecajacy do gry.

 

jesli jest ktos kto sie zastanawia nad dolaczeniem, ale nie jest pewny czy grac, bo nie wie zbyt wiele o baseballu, to prosze sie nie zrazac. tak jak juz wspomnialem, sluzymy pomoca :). i nie bedziemy robic w chuja nowicjuszy

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

schizzm nie odpowiedzial na pw, wiec nie wiem czy gra z nami. Meler napisal, ze odpada. moze ktos ma jeszcze jakies propozycje?

 

mysle, ze nawet piatka to wystarczajacy sklad na skrocony sezon, choc moze byc troche pracy z kalendarzem. ale to jeszcze zobaczymy. musze sprawdzic czy edytowanie ligi juz jest dostepne.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 4 tygodnie później...

Dobra, Priest nie da rady prowadzić ligi w tym sezonie. Wiem, że czasu mało, ale zakładam ligę (termin draftu 30 marca - autopick). Head-to-head (oprócz mnie potrzebne są minimum 3 osoby i musi być parzyście) na punkty (np. run = 1 pkt, home-run = 4 pkt, earned run = - 2 pkt) tak jak w Fantasy Football. Jak się nie uda no to szkoda, ale spróbuję.

 

Link do ligi w celu obejrzenia ustawień rostera i punktacji, schedule i ile tygodni gry do ewentualnego ustawienia, tak by całość kończyć na koniec sierpnia: http://games.espn.com/flb/leagueoffice?leagueId=139393&seasonId=2017

 

Chętni niech dadzą znać na PW.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Moje outfield postanowiło nie grac przeciwko Polsce B i prawie cały tydzień grałem bez swoich najlepiej punktujących Trouta i Harpera :roll: Do tego znów słaba postawa pitcherów, finisz rywali na 53 punkty (przy moich -2 :|) i znowu porażka z Losers :/

Teraz czytam i tadaam - obaj Trout i Harper wracają, ale problemy zdrowotne trochę martwią. Już straciłem Syndergaarda na co najmniej 2 miesiące.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...