Skocz do zawartości

Fantasy Baseball


Sale

Rekomendowane odpowiedzi

Polska B ma tak przegięte rotation, ze właściwie można zamknąć sezon. Nawet kontuzjowany Kluber zdobywa ponad 25 punktów. Tam chyba żaden nie miał jednocyfrowego występu :roll:

Co z tego, ze mam znakomity atak, jak wyjdzie Kluber czy inny Nelson i jebnie w jednym meczu tyle co zawodnik z pola w dwa tygodnie :(

A ja jak znajdę jakiegoś pitchera to momentalnie albo łapie kontuzje albo dołek. I odzyskuje formę jak go nie wystawiam, prawda panie Archer?

Skandal panie Ernie i będziemy musieli odbyć poważna rozmowę na ten temat.

Odnośnik do komentarza

Polska B ma tak przegięte rotation, ze właściwie można zamknąć sezon. Nawet kontuzjowany Kluber zdobywa ponad 25 punktów. Tam chyba żaden nie miał jednocyfrowego występu :roll:

Co z tego, ze mam znakomity atak, jak wyjdzie Kluber czy inny Nelson i jebnie w jednym meczu tyle co zawodnik z pola w dwa tygodnie :(

A ja jak znajdę jakiegoś pitchera to momentalnie albo łapie kontuzje albo dołek. I odzyskuje formę jak go nie wystawiam, prawda panie Archer?

Skandal panie Ernie i będziemy musieli odbyć poważna rozmowę na ten temat.

O przepraszam bardzo, ale Jimmy Nelson miał w meczu występ na -0,5
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ależ dzisiaj w nocy cripple pitching contest :keke:

U Erniego Kuchel -15, a u mnie Quintana 1 i Holland -13 :keke: Quintana to jest klasyczny przykład mojego transferu. Ściągałem go w momencie jak ogarnął sprawy w White Sox, miał w kilku występach z rzędu ERA 2.20 jakieś. Dodałem go do składu, ale nie zdążyłem wystawić - dostał 26 punktów. No i od tego czasu już tylko katastrofa 12, 4, 0,5 i 1 :picard:

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Zakończył się także sezon w innej lidze, w której brałem udział (głównie w celu obserwacji jak działa punktacja nastawiona na pitcherów i system dziennej zmiany składu), w regular season byłem piąty i playoffy zakończyłem na tym samym miejscu. Wygrał koleś, który w pełni wykorzystał możliwości ligi (ciągła rotacja starting pitcherów z FA).

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...

Wracamy do gry w tym sezonie? Jeżeli tak, to są może jacyś dodatkowi chętni? Celem uproszczenia tematu mam dwie propozycje:

1) w rosterze ustawić 3 pozycje: infielder (4 zawodników), outfielder (3 zawodników) i pitcher (7 zawodników)

2) w punktacji zredukować liczbę statystyk za które są punkty, np. u pitcherów odejść od punktów za Win i Lost, a tylko dawać za Quality Start i pozmieniać wartości niektórych celem zbalansowania.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Ernie Souchak napisał:

Wracamy do gry w tym sezonie? Jeżeli tak, to są może jacyś dodatkowi chętni? Celem uproszczenia tematu mam dwie propozycje:

1) w rosterze ustawić 3 pozycje: infielder (4 zawodników), outfielder (3 zawodników) i pitcher (7 zawodników)

2) w punktacji zredukować liczbę statystyk za które są punkty, np. u pitcherów odejść od punktów za Win i Lost, a tylko dawać za Quality Start i pozmieniać wartości niektórych celem zbalansowania.

Dla mnie każde uproszczenie jest dobre, więc spoko. :)

Odnośnik do komentarza

Roster - batterów ustawiłem 4 infielderów, 3 outfielderów i 1 utility (czyli coś na kształt flexa). Pitcherów podzieliłem jednak na 5 starterów i 2 reliverów.

Co do punktacji -

Batting	
Singles (1B)			1			
Doubles (2B)			2
Triples (3B)			3
Home Runs (HR)			4
Walks (BB)				0.5
Runs Scored (R)			1
Runs Batted In (RBI)	0.25
Stolen Bases (SB)		1
Strikeouts (K)			-1
Errors (E)				-0.5
Pitching	
Innings Pitched (IP)	1.5
Earned Runs (ER)		-1
Saves (SV)				2
Blown Saves (BS)		-0.5
Strikeouts (K)			1
Walks Issued (BB)		-0.5
Shutouts (SO)			9
Holds (HD)				1
Complete Games (CG)		5
Quality Starts (QS)		4

Mogę jeszcze zmniejszyć batting zamieniając singles, doubles i triples na punkty za hit równe 2. I wtedy wyrównując liczbę kategorii u pitcherów wyleciałyby complete games i shutouts.

 

Co na tak uproszczoną fantasy head-to-head powiedzieliby

@schizzm@me_who@Meler@krzysfiol@Sale@FYM@Kamtek@beeres@Gabe@kolek23@Lucas07 ?

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...