Skocz do zawartości

FIFA 13 [PS3] - CMF na salonach


Pulek

Rekomendowane odpowiedzi

Podejrzewam że kwestia dogadania pomiędzy zainteresowanymi, bo jak rozłączy mecz w 15 minucie to wypada mecz powtórzyć.

 

Z czystej ciekawości - nie ma nigdzie listy zespołów które mają cztery gwiazdki i mniej ? Bo można powoli dobierać coś.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem mecz powtarzamy jeżeli stanie się to do końca pierwszej połowy, ALE w przypadku wyniku na korzyść jednego z graczy bramka ta przechodzi do kolejnego meczu (czyli jedna drużyna ma handicap). Wszyscy tutaj raczej się znają i nikt nikogo w chuja nie będzie robił, więc można założyć, że sobie ufamy.

Szkodi, będzie Ci się chciało robić statystyki strzelców i asystentów (albo samych strzelców)?

Odnośnik do komentarza

Generalnie nigdy nie bawiłem się w żadne ligi na PS3, więc nie wiem, są jakieś programy do screenów szybkie i proste w użyciu...? Bo jeżeli nie to chyba wystarczy, że każdy z kapitanów napisze swoich strzelców, asystentów i potwierdzi wynik, bez żadnych screenów.

Odnośnik do komentarza

Ja sporo katowałem, ale wielkiego składu się nie dorobiłem, bo nie kupuje fifa points, ani nie chce mis się handlować kartami czy piłkarzami na rynku. Miałem dwa składy jeden był oparty na lidze hiszpańskiej i z tych lepszych miałem tylko Pepe, Xabiego Alonso i Modrića. Reszta z tych tańszych. Potem zmieniłem na Bundesligę i gram nimi do tej pory. Też skład bez tych najlepszych jak Ribery, Robben, Neuer, Lahm. Najdroższy mój zawodnik Lewandowski IF.

Odnośnik do komentarza

Jak dobrze widzę każdy się wypowiedział, więc odpowiedzi z większością to:

 

1) System pierwszy

2) 4 mecze

4) Nie mogą się powtarzać

5) Losowanie

 

Nierozstrzygnięta jest kwestia czy same kluby, czy wszystkie zespoły, jakieś pomysły jak to rozwiązać? (jest 3:3 i dwie osoby bez różnicy)

Odnośnik do komentarza

Skoro jest remis to trzeba zaufać organizatorowi i jak będzie losował kolejność wybierania niech wylosuje jeszcze czy gramy klubami, reprezentacjami czy tym i tym. Czy tylko rozpatrujemy między klubami i klub+reprezentacja, bo z 4 gwiazdkowych reprezentacji wielkiego wyboru może nie być.

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się z pomysłem pescara. Oczywiście w grę wchodzi albo gra samymi klubami albo połączenie klubów i reprezentacji.

 

Jak już to ustalimy, to kwestia wyboru zespołu, rozpisanie terminarza i startujemy :)

 

Aaa w międzyczasie pewnie się popracuje nad naszym teamem CMF i grą wirtualną gwiazdą.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...