Skocz do zawartości
Zapraszamy do udziału w tradycyjnym plebiscycie CMF Awards, edycji 2017! Nominacje w poniższym dziale można składać do 14.01 do godziny 23:59.
CMF Awards 2017
Donkey

Path of Exile

Rekomendowane odpowiedzi

najlepszy filtr to neversink w wersji semi-pro imo,

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

własnie moja gildia sie rozpadła, jak ktoś gra jeszcze to pisać, możemy zrobić jakąś gildię. BTW - jak wygląda kwestia z guild stashem, trza go kupić, czy jest zależny od liczby członków w gildii?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z tego co pamiętam kupowało się go chyba, ale patrząc po tym, że w naszej gildii ze znajomymi mamy ją na harbringerze nie jestem już pewien tego. Chyba, że kupujesz raz i co sezon masz do niego dostęp.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

to na pewno, ja mam dostep do 6 premium stashy z poprzednich sezonów, oraz currency

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Okej upewniłem się, gildijny stash został kupiony, nie dawali go za ilość członków

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Part II rozpoczęty, kryjówka utworzona

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Prezent świąteczny od GGG, skrzyneczka z losowym skinem elementu postaci(w wersji ognistej bądź lodowej).

Mnie się przyfarciło i trafiłem na ice footprints, co od biedy komponuje się dobrze z arktycznymi skinami które zbieram sobie od jakiegoś czasu.

Przy okazji to nowa liga bardzo fajna - zwłaszcza mechanika ze szczelinami z których dropić można pasy z miejscem na klejnot(wreszcie! ;d) - choć nowości głównie do endgame.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta