Skocz do zawartości

Path of Exile


Donkey

Rekomendowane odpowiedzi

ja kończę drugi powoli, mam słaby internet obecnie więc co jakiś czas wyrzuca mnie z gry i po ponownym połączeniu jestem w mieście - więc muszę znowu czyścić instancję. dzięki temu mam 22lvl kiedy w lokacjach potworki są na 16, ale i tak robi się coraz trudniej, raz zginąłem przez harbingera który mi wrzucił jakąś ścianę błyskawic pod nogi przez swoje miniony, nawet nie ogarnąłem że tak ekspresowo tracę życie. trochę sobie poczytałem, ale dalej nie ogarniam systemu ekonomii i kraftu, przestałem praktycznie zbierać niebieskie itemki, teraz tylko na żółtych - wcześniej robiłem tak, że identyfikowałem wszystko i dopiero sprzedawałem, to dobra opcja? mam dwa chaos orbsy a gdzieś czytałem, że nawet gracze na 50 lvlu muszą długo dla nich grindować, mogę coś z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza

 

5 akt ma taki spike poziomu trudności ze głowa mała. Wcześniej spacerek teraz każdy mobek to wyzwanie.

Jak chcesz to pomogę ci ogarnąć później

 

chociaż w 6. jest jeszcze gorzej xD

 

Spoko, podpompowałem trochę farmiąc Labirynt i Volla i już sobie radzę lepiej :)

Odnośnik do komentarza

https://pathofexile.gamepedia.com/Harbinger_league
w skrócie: liga w której masz nowa dodaną mechnikę + nowe aktami ofc tj. harbringerów. To są takie dziwne mobki, któych nie możesz zaatakować normalnie. Harbringerzy pryzywają inne mobki (oznaczone na niebiesko), żeby zabić harbringera musisz tłuc te mobki, po 3 falach przewaznie jest zabity.
Nagrodami z harbringerów są nowe orby i shardy tych orbów, a także shardy starych cennych rzeczy, jak mirror of kallandra, czy chaos orby.

Odnośnik do komentarza

pierwsza rzecz, jak macie trochę zbędnych groszy i będzie promocja, to kupujcie currency, czyli taki specjalna zakładka na walutę, cholernie przydatne w kolekcjonowaniu rzeczy.
Druga rzecz - czy się opłaca? Są dwie szkoły, ja stosuje wariant pośredni, zbieram na pewno biżuterię i patrzę na nią, ponadto przedmioty pod twoją klasę, co okaże się słabe to wiadomo, że u vendora sprzedami, ponadto wszelakie orby i shardy z mapy też raczej zbieram.

Odnośnik do komentarza

Ja mam filtr i zbieram tylko to co mi filtr oznaczy jako przydatne. Raczej nie pitolę się w sprzedawanie szrotu, identyfikuje tylko to co ma szanse mi poprawić postać. Zaczynam rozważać wymianę zbroi na poe.trade bo trochę c mam (chyba 8) a parę dobrych za piątaka widziałem

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...