Skocz do zawartości

Co? Gdzie? Kiedy? - w telewizorni


Jabol

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...

Dziś Freddy Vs. Jason na TVN 0:25.

 

Freddy Krueger namawia Jasona Voorheesa - bohatera "Piątku trzynastego", aby wybrał się na ulicę Wiązów i kontynuował jego krwawe dzieło. Fajny film, który pewnie już wszyscy widzieli, ale który warto zobaczyć kolejny raz ;)

 

 

Z kolei za tydzień, 3 października na TVP1 o 20:10 Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły.

Opis filmu dawałem tutaj. Szkoda, że TVP się nie zdecydowała na zakup praw do Na krańcu świata, który jako jedyny z karaibskich przygód Sparrowa nie był jeszcze emitowany w otwartej TV. Ale ponoć na święta Bożego Narodzenia TVP szykuje niespodziankę ;)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 4 miesiące później...

Ktoś kiedyś niesłusznie stwierdził, że kiedy piszę w tym temacie to pewnie Piraci z Karaibów lecą w publicznej :P

 

Tym razem akurat to stwierdzenie staje się aktualne, bo na dziś TVP1 przygotowała super niespodziankę - III część Piratów z Karaibów: Na krańcu świata.

 

Do dziś nie mogę się zdecydować, która z części "Piratów" jest najlepsza. Na pewno najsłabsza była II część. Klątwa Czarnej Perły była na pewno najlepsza jeżeli chodzi o fabułę. Jednak jeżeli chodzi o efekty specjalne i rozmach z jakim został wykonany film, to III część bije pozostałe na łeb. "Na krańcu Świata" to kontynuacja "Skrzyni Umarlaka", jednak fabuła jest bardziej rozbudowana i bardziej przystępna dla przeciętnego telewidza. Mam nadzieję, że tłumaczenie nie zabije tego filmu, bo TVP niestety nie popisała się przy tłumaczeniu poprzednich dwóch części (tutaj wielki minus dla Pana Hajewskiego) i że czytał będzie Maciej Gudowski :)

 

Polecam gorąco. Dla mnie 10/10.

 

 

TVP1, 20:20, 13.03.2010

Pirates of the Caribbean: At World's End

Film przygodowy, 161 min, USA

Reżyseria: Gore Verbinski

Scenariusz: Ted Elliott, Terry Rossio

Muzyka: Hans Zimmer

Występują: Johnny Depp, Geoffrey Rush, Orlando Bloom, Keira Knightley, Jack Davenport, Bill Nighy, Jonathan Pryce, Lee Arenberg, Mackenzie Cook, Kelvin R. McNally, David Ballie, Stellan Skarsgard, Tom Hollander, Naomie Harris, Keith Richards i inni

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • 3 miesiące później...

Canal+ od dziś rozpoczyna emisję Drużyny A - filmu z 2010 roku. Premiera o 20:00. Ja, jako wielki fan serialu z lat 80 bardzo oczekiwałem na premierę tego filmu i byłem mocno rozczarowany po wizycie w kinie. Mimo wszystko polecam, bo być może dla kogoś, kto nie jest fanem prawdziwego Buźki, Murdocka, Hanniballa i B.A., nie będzie problemem oglądanie tych postaci odgrywanych przez nowych aktorów.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...

We wtorki i czwartki około 19:30 na TV Silesia (telewizja FTA, pewnie jest we wszystkich kablówkach) Emil z Lönnebergi. Na moje ucho z niemieckim dubbingiem (i polskim lektorem), ale i tak świetne ;)

 

(info wg zapowiedzi w TVS, internetowe programy tv nie potwierdzają, ale wymiennie jest Dżeki i Nuka oraz Nils Holgerson, więc można sobie przypomnieć coś innego)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...