Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny - FM 2008


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

 

Czy możliwa jest zmiana liczby drużyn, które kwalifikują się z danej ligi do pucharów europejskich? Chodzi mi o zmianę taką jaka jest w rzeczywistości - że jeśli drużyny z danego kraju mają wyniki w pucharach, to potem więcej drużyn gra w eliminacjach

To się nigdy nie zmienia. Rozegrałem kilkadziesiąt sezonów polskimi klubami (tak powiedzmy do 2045 roku hehe) i pomimo znacznych sukcesów - głównie moich drużyn - w pucharach, liczba dostępnych dla Polski miejsc się nie zmieniła.

 

W 2008 jeszcze nie było (chyba) zmiennej reputacji lig i zespołów :-k

W FM2010 już były, Hutnikiem miałem od razu fazę grupową w LM, a dwa kolejne grały w eliminacjach.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 4 tygodnie później...

Cześć, mój problem jest następujący. Znalazłem Fm08 (dość długo poszukiwane) i próbowałem zainstalować na laptopie (windows 7). Na poprzednim komputerze (windows xp) nie było z tym problemu, lecz tutaj problem był nawet z instalacją, gdyz ten napęd czytał tą płyte jako płyte dla maca (dałem rade wchodząc w disk 1 a potem w windows i tam setup). Gra elegancko sie ładuje, wyskakuje błąd, wyskakuje pierwsza reklama, potem partnerskie ligi i ekran robi sie ciemny i gra nie odpowiada. Próbowałem zgodności chyba z każdym systemem i nic nie pomogło. Dodam, że instalowałem w zgodności windows XP. Liczę na pomoc, z góry dziękuje ;)

Odnośnik do komentarza

Zaraz sprawdzę ;) Dawać zgodność z systemem który mam czy z tym, z którym ta gra wcześniej działała?

I czemu komputer czyta to jako płyte dla maca skoro są 2 opcje?

Jeśli to FM08 spróbowałbym dać zgodność z XP. Do maca? nie wiem. Może to taka wersja? :p

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...