Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny - FM 2008


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Mój problem dotyczy Profesorskiej Bomboniery Reprezentacyjnej. U mnie w grze działa mi tylko na wersji 8.0.0, natomiast gdy chcę rozpocząć grę na łatce 8.0.2 Bomboniera nie działa, nie ma jej w plikach dodatkowych (podczas gdy na wersji 8.0.0 jest uwzględniona jako dodatkowy plik). Co mam zrobić, żeby działała również na łatce 8.0.2?

Odnośnik do komentarza
Przy okazji też zapytam a propos bomboniery. Rozumiem, że aby była aktywna należy grę rozpocząć od początku?

tak.

 

@up: dla ułatwienia powiem, że znajduje się to w: folder z fm'em/data/updates/802/...

bo czasem są problemy ze znalezieniem tego, większość szuka najpierw w db

Odnośnik do komentarza

Ostatnio zacząłem przeglądać ,,edytor danych" sprawdzałem reputacje klubów, uaktualniłem kilka transferów itd Ale zauważyłem, że niektóre kluby w polu ,,Tactical Abilities" mają same 0 w tych ,,Attacking" ,,Tempo" ,,Width" etc, tak jakby w ogóle to było niewypełnione. Tak mają na przykład Fiorentina, Olympique Marsylia czy Olympique Lyonn i nie maja też wpisanych ulubionych formacji a niektóre kluby mają to wszystko powypełniane, Legia, Wisła, Lech, ManU, Chelsea;/ Dodam, że sprawdazłem na kilku bazach danych i wszędzie jest tak samo ( Default, 8.0.2, Devil data update ).

Odnośnik do komentarza

Witam, prosiłbym pięknie o jakiś link do bomboniery profa, przeszukałem cały dział od deski do deski jeśli chodzi o dodatki do FM 2008, ale tego nie ma, chyba że jestem ślepy ;D

Chciałbym prosić także o pomoc w pewnej sprawie, aczkolwiek chcę zacząć nową karierę, ale chciałby aby wszyscy dostępni piłkarze w grze byli na wolnym transferze, widziałem że jest taka baza zrobiona lecz w fmie 09, do 08 nie mogłem czegoś takiego znaleźć, bawiłem się trochę w edytorze dodanym do gry tym standardowym, ale nie można tak "o" usunąć wszystkich piłkarzy ze wszystkich klubów... ba, nie można nawet usunąć wszystkich piłkarzy z jednego klubu w krótkim czasie, tylko trzeba klikać na poszczególnego zawodnika i potem dawać remove... jeśli ktoś byłby w stanie mi pomóc to prosiłbym bardzo serdecznie.

 

Z góry dzięki ;)

Odnośnik do komentarza
napisano 16 July 2009, 19:23

Witam :-)

Gram w FM 2008

1.Jakie cechy są najważniejsze dla Asystenta menedżera??

2.Gdzie sprawdzić ile PA i CA ma zawodnik??

3.Jakie cechy powinien mieć trener rezerw a jakie trener juniorów??

1. poziom dyscypliny, taktyka, motywowanie, kierowanie zespołem

2. w edytorze danych

3. trener juniorów - "praca z juniorami"

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...