Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny - FM 2008


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem pewien, ale chyba w kodzie gry są zapisane najczęściej występujące nazwiska w danym kraju i regeni właśnie takie posiadają. Po za tym, chyba nie ten dział jak na to pytanie...

 

A niby jaki powinien być? Taki tu jest bałagan, że nie wiadomo co gdzie napisać. Poza tym moje pytanie tyczy się rzeczy dziwnych, niesamowitych, więc nie wiem o co Ci kaman.

Odnośnik do komentarza
Mam nietypowe pytanie - czy trafiali Wam się kiedyś regeneranci z mało znanymi nazwiskami?? Mam tutaj na myśli nazwiska typu Maradona Redondo czy coś takiego hehe. Bo ja nigdy nie miałem takiego Caniggii za to od cholery Smithów i innych.

Regeni dostają nazwiska, które co najmniej raz powtórzą się w bazie danych danego kraju

Odnośnik do komentarza

Moze mi ktos pomoc.Zaczynam drugi sezon w Lechu Poznań.W pierwszym wygralem lige i dzielnie walczylem w Pucharze Uefa(po 2:0 z Sevilla i Galatasaray).Gralem nieco zmienionm 4-4-2.W taktyce tej swietnie gralo trio Murawski-Lewandowski-Rengifo(17 asyst w lidze)...niestety po sezonie musialem sprzedac Murasia i Lewego.Na ich miejsce przyszli Danch z Górnika,Trałka,Robak z Korony,Costly i Zahorski.Niestety poczatek sezonu jest tragiczny.Nie strzelaja bramek...Co ja mam na to poradzic?

Odnośnik do komentarza

Witam. Zamiast gry ligą słowacką chciałem umożliwić rozgrywkę w lidze san marino. Podmieniłem wszystkie kluby, zmieniłem historię rozgrywek, zmieniłem kraj lig I nagród na San Marino. W niższych klasach rozgrywkowych pouzupełniałem ligi drużynami B, C oraz wymyślonymi zespołami. Gdy rozpoczynam grę wybieram ligi, które będą grywalne i zamiast San Marino cały czas mam Słowację. Po rozpoczęciu gry nie ma terminarza, a w pucharze San Marino grają drużyny słowackie. Czy jest jakiś sposób choćby na ten problem z terminarzem.

Odnośnik do komentarza

Witam,

Co możecie powiedzieć taktyce dla najsłabszych klubów (np. z Blue Square North)? Czy warto dawać wiele poleceń indywidualnych? Czy taktyka powinna być jak najprostsza? Ostatnio wziąłem się za Southport. Gram 4-4-2, a jedyne polecenia jakie wprowadziłem to te podstawowe (nastawienie, swoboda taktyczna). Ostatnio w meczu towarzyskim przegrałem z Nottingham Forest 1-3, choć do 80 minuty utrzymywał się wynik 1-1. Wydaje mi się, że jest to jakiś mały sukcesik ;).

Odnośnik do komentarza

Przyjmijmy, że prowadzimy bardzo malutki klubik, z małym budżetem. Mamy pierwszą drużynę i U-19. Gramy, rozwijamy się, awansujemy do najwyższej klasy rozgrywkowej, mamy ładny budżet - jak zrobić, aby mieć wtedy też drużynę B? Da się tak? Sama powstanie? Jakie warunki muszę być spełnione? Z góry dzięki za odp.

Odnośnik do komentarza
Przyjmijmy, że prowadzimy bardzo malutki klubik, z małym budżetem. Mamy pierwszą drużynę i U-19. Gramy, rozwijamy się, awansujemy do najwyższej klasy rozgrywkowej, mamy ładny budżet - jak zrobić, aby mieć wtedy też drużynę B? Da się tak? Sama powstanie? Jakie warunki muszę być spełnione? Z góry dzięki za odp.

 

jesli nie masz druzyny B na poczatku gry to juz jej miec nie bedziesz.

 

Ściągnąłem megapackę logosów do 09. Oczywiście są w formacie .fmf, dlatego ściągnąłem z cmrev.com resource archiver, niestety w trakcie extractowania program się zacina i dupa :|. Wie ktoś co na to zaradzić?

 

sprobuj nie rozpakowywac tylko wkleic do folderu graphics w formacie .fmf.

Odnośnik do komentarza
Ściągnąłem megapackę logosów do 09. Oczywiście są w formacie .fmf, dlatego ściągnąłem z cmrev.com resource archiver, niestety w trakcie extractowania program się zacina i dupa :|. Wie ktoś co na to zaradzić?

 

sprobuj nie rozpakowywac tylko wkleic do folderu graphics w formacie .fmf.

 

Nie do graphics tylko o folderu Data w folderze z zainstalowaną grą.

Odnośnik do komentarza
Witam. Zamiast gry ligą słowacką chciałem umożliwić rozgrywkę w lidze san marino. Podmieniłem wszystkie kluby, zmieniłem historię rozgrywek, zmieniłem kraj lig I nagród na San Marino. W niższych klasach rozgrywkowych pouzupełniałem ligi drużynami B, C oraz wymyślonymi zespołami. Gdy rozpoczynam grę wybieram ligi, które będą grywalne i zamiast San Marino cały czas mam Słowację. Po rozpoczęciu gry nie ma terminarza, a w pucharze San Marino grają drużyny słowackie. Czy jest jakiś sposób choćby na ten problem z terminarzem.

 

Został jedynie problem, iż w pucharze San Marino grają drużyny Słowackie...

Wie ktoś jak rozwiązać ten problem?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...