Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny - FM 2008


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Zainstalowałem fm08, patch 8.02. Przy próbie zapisania stanu gry wyskakuje błąd "array access out of bounds". Miejsca na dysku mam dużo (40GB), sprzęt spełnia wszystkie wymagania gry. przeinstalowałem fm i ciągle to samo :( . Pomocy. usunąłem folder: C:\Documents and Settings\Uzytkownik\Dane Aplikacji\Sports Interactive\Football Manager 2008- nic nie dało.

Odnośnik do komentarza

Do ludzi umiejących posługiwać się edytorem. Macie pomysł jak zmniejszyć ilość transferów w polskiej lidze? Nie gra się zbyt przyjemnie gdy większość drużyn co sezon kupuje kilka lub kilkadziesiąt zawodników z których nie korzysta, a zawodnik grający więcej niż 2-3 lata w jednym klubie to rzadkość.

Odnośnik do komentarza
Ale zawodnik kupiony on sie pytal...a juniorow sie nie kupuje.Oni nie moga miec kontraktu zawodowego z poprzednim klubem jak przychodza do nas.Wtedy sie zgodze,moze zostac wychowankiem

Juniorów też można kupować, nie wszędzie przechodzą w wieku juniorskim, ale w niektórych krajach mogą (Hiszpania, Anglia).

Jeśli dobrze pamiętam wychowanek to zawodnik, który przed ukończeniem 21 lat spędził 3 lata w klubie (a przynajmniej tak jest w Hiszpanii).

Odnośnik do komentarza

właśnie doznałem szoku. Prowadzę sobie Górnik Zabrze 5 lat z rzędu mistrzostwo, w europie coraz lepiej i od jakiegos czasu trwa zmiana wlasciciela. Nie moglem robic transferow bo jakies embargo nalozyli. Przyszedl jakis nowy fagas i mnie wywalil bo on chce innego trenera :/ Mieliscie kiedys taka sytuacje ?

Odnośnik do komentarza

Mam 2016 rok. Gram Jagiellonią i jej stan konta wynosił 200mln zł ( w rankingu widniało 255mln zł ). Po sezonie zarząd poinformował mnie o tym, że wypłacił urzędowcom dywidenty w wysokości 60mln zł. Co to w ogóle jest, co jest tego przyczyną i czy co sezon zarząd bedzie im cos wypłacał?

Odnośnik do komentarza
Mam 2016 rok. Gram Jagiellonią i jej stan konta wynosił 200mln zł ( w rankingu widniało 255mln zł ). Po sezonie zarząd poinformował mnie o tym, że wypłacił urzędowcom dywidenty w wysokości 60mln zł. Co to w ogóle jest, co jest tego przyczyną i czy co sezon zarząd bedzie im cos wypłacał?

Jeśli klub przynosi dochody, to akcjonariuszom wypłacane są właśnie dywidendy. Więc jeśli będziesz notował zyski, to co sezon jakaś część budżetu będzie przekazywana akcjonariuszom.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...