Skocz do zawartości

FM 2013 Taktyka


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.. otóż zakładam temat w nadziei że ktoś coś może wymyśli... Ponieważ każdy robi taktyki na potrzeby zespołów mocnych ale i słabych.. chciałbym zapytać czy ligowe średniaki jak choćby angielskie średniaki .. Everton, Newcastle.. czy można by zrobić taktykę dla takich klubów.. albo chociaż podpowiedzieć np co do Newcastle, jak to poustawiać.. obrona jest kiepska, Atak znów znakomity.. pomoc powiedział bym "uśredniona" .. Bardzo prosiłbym bym o zerknięcie na ten zespół kogoś ogarniętego w te klocki.. ja próbuję ale nic z tego jeszcze nie wyszło.. brałem też taktyki z internetu ale to przynosiło skutek zwalniający z posady..

 

Wielkie dzięki... Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Everton i Newcastle średniaki? Średniakiem to jest Liverpool ;).

 

Wklejenie cudzych taktych żywcem jest kiepską praktyką, gdyż:

1) Twoim zadaniem jest poznać atuty poszczególnych zawodników prowadzonego przez Ciebie zespołu i właśnie pod te mocne strony spłodzić taktykę (innymi słowy - niszcz przeciwnika tym, co masz najepszego)

2) Większa satysfakcja z gry płynie wówczas, gdy sam coś zmajstrujesz, niż będziesz zżynał cudze taksy, bo wtedy możesz powiedzieć, że Twój team gra niepowtarzalnym stylem, zaś Ty masz swoją własną myśl szkoleniową ;)

Odnośnik do komentarza

Gram wiec NUFC.. najlepsze co tam jest czyli atak.. Demba Ba plus Cisse.. Świetny Hatem Ben Arfa który dysponuje nie powtarzalnym dryblingiem i błyskotliwością.. reszta to dodatek.. troche nie wiem jak to ustawić... Niby na nich ma sie opierać cała zabawa, ale właśnie oni nie za bardzo stosują się do tego co im założyłem.. mimo iż nie mają nieograniczonej działalności na boisku...

Odnośnik do komentarza

Ci, których wymieniłeś, to tylko cząstka świetnego zespołu - nie zapominaj o takich graczach jak Coloccini, Santon, Tiote, Cabaye, Gutierrez czy Mavreaux. A przecież reszta to też solidni gracze tacy jak Williamson, Gosling, Obertan, bracia Ameobi czy perspektywiczny Neil Ranger.

 

Ja ustawiłbym ofensywnie nastawione 4231. Jako rygiel Tiote, u jego boku Cabaye (który mógłby być cofniętym rozgrywającym), wyżej trio Mavreaux, Ben Arfa (jako klasyczna dziesiątka - taki wolny elektron) i Gutierrez, w ataku Ba lub Cisse :-k. Wzmocnisz defensywę i europejskie puchary Twoje (wiem, łatwo powiedzieć :P) ;).

 

Kombinuj :).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...