Skocz do zawartości

Moderacja - nabór


Rekomendowane odpowiedzi

Gratulacje.

 

Swoją drogą dopiero zauważyłem ten dział. Szczerze mówiąc chciałbym się zgłosić do moderacji działu CM Retro. Głównym powodem jest choćby to, że udzielam się tam najczęściej - ba, pewnie większość moich postów znajduje się w tamtejszych działach. Staram się jakoś rozkręcić dział od ponad półtorej roku i chyba jakoś mi to wychodzi. Ilość użytkowników i zainteresowania działem zwiększyła się i zwiększa dalej. Dyskusje na temat szczególnie ChampMana z 03/04 to ostatnio paliwo i myślę, że idziemy w dobrym kierunku rozwoju jakże starego już tytułu. Czego chcieć więcej?

Odnośnik do komentarza

Mógłbym zostać moderatorem działu karier, jeśli oczywiście jeszcze takowego potrzebujecie. Na forum jestem od ponad roku, piszę kariery regularnie, ślędze ten dział i wiem jak to wszystko działa. W Football Managera gram od wersji 2007, troche o tej grze wiem, więc w razie potrzeby będę mógł również pomagać graczom w przypadku jakiś problemów. Generalnie jako moderator mam spore doświadczenie. Byłem administratorem na stronie poświęconej WE2002, a także moderatorem na kilku forach o fifie. W razie potrzeby mogę podać nazwy tych stron, ale to na PW :) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...

Nie wiem czy w związku z tym, że Tomba ostatni raz na forum widziany był pod koniec stycznia nie potrzeba nowego moderatora do działu karier. Jeśli jest potrzebny, to chętnie objąłbym to stanowisko.

 

Ta gra jest jak uzależnienie, a ja uzależniłem się od niej bardzo dawno temu. Być może, to od kiedy tutaj jestem i ile napisałem postów sprawi, że moje szanse zmaleją do zera, ale z powodu wysypu nowych karier chciałbym pomóc. Nie jestem za odbieraniem moderatora Tombie, ale gdy już rozważycie tą sprawę to możecie śmiało brać mnie pod uwagę. Wiem, że dla ekipy to duże zaskoczenie, że ktoś taki jak ja coś tutaj pisze, a danie mi moderatora wiąże się ze sporym ryzykiem. Kilka karier już opisywałem. Raz nawet udało się zakwalifikować do opowiadań. Ostatnio udzielam się częściej na forum i jestem chętny do pomocy. Dział karier rozwija się prężnie, ale dyscyplina też jest potrzebna.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...