Skocz do zawartości

Moderacja - nabór


Rekomendowane odpowiedzi

Nie szukamy osób, które chciałyby co jakiś czas skasować post albo wlepić komuś ostrzeżenie. Szukamy moderatorów potrafiących zainicjować dyskusję, chętnych do pomocy i takich, którzy zwyczajnie dbaliby o swoje działy. Sprawa tyczy się głównie działów związanych z Football Managerem, bo tam, nie ma co ukrywać, mamy największe braki. Pomimo zerowej wartości dzisiejszej sceny forum tak naprawdę nie jest w tym wypadku szczególnie lepsze.

 

Nikt nie wymaga pisania listów motywacyjnych, niemniej każdy kto chciałby się zgłosić powinien napisać jakim chciałby być moderatorem i co może zaoferować.

 

Topik nie ma terminu ważności, będzie wisiał cały czas, choć nie ukrywamy, że akurat w najbliższym okresie szczególnie potrzebujemy świeżej krwi.

Odnośnik do komentarza

Football Managerem kompletnie się już nie jaram, ale jeśli jest zapotrzebowanie, to chętnie zająłbym się działem sportowym. Ze swojej strony oferuję częstsze zakładanie livescore'ów, okolicznościowych tematów związanych z poszczególnymi imprezami oraz wysuwanie ciekawych inicjatyw. Na początek coroczne głosowanie na najlepszych sportowców 2012 - mam kilka pomysłów jak to przedsięwzięcie zorganizować.

Odnośnik do komentarza

Ja powiem szczerze meyde, że pisałbym się na moderacje, ale preferowałbym topiki z Championship Managerem w tle. Co mogę zaoferować to wie każdy kto ostatnimi czasy spoglądał na ten dział na forum. Staram się podrywać ludzi do dyskusji, wprowadzać coś do wątku i robić wszystko by włączyło się w dyskusję więcej osób, które oglądają CMF nawet bez rejestrowania się.

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy później...

 

A jakie masz kompetencje, i kim ty do jasnej cholery jesteś?

Od kiedy trzeba byc "kims" (cokolwiek to znaczy) zeby zostac moderatorem? I kim ty jestes zeby decydowac kto ma sie znalezc w grupie moderatorow?

 

Spójrzmy kto do tej pory zostawał moderatorem w tamtym dziale. Prof, fenomen, tio, wenger i.t.p. Są to jednak osoby, które były przykładem dla innych. To tak jak z przywódcą stada, wolałbyś, dzielnego, silnego i mężnego wodza, czy zgarbionego, nieudolnego kalekę. Na przywilej bycia moderatorem jednak trzeba sobie zasłużyć.

A ja jestem prostym userem, który od czasu do czasu przeczyta jakieś opowiadanie.

Co do propozycji Vulture'a - ta już wydaję się logiczniejsza.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...