Skocz do zawartości

FM 2013 - Bugi, błędy w tłumaczeniu


Vami

Rekomendowane odpowiedzi

W mojej grze wygenerował się Kazimierz Mucharska. I teraz jest to albo błąd bazy danych polskiej (1) albo błąd FM (2).

 

1) ktoś nie zaznaczył "female" przy pani Mucharskiej i gra bierze to nazwisko do puli nazwisk newgenów

2) gra ma w dupie to, że w niektórych krajach nazwiska zmieniają końcówki zależnie od płci

 

Gietz - ustosunkuj się proszę

Odnośnik do komentarza

W mojej grze wygenerował się Kazimierz Mucharska. I teraz jest to albo błąd bazy danych polskiej (1) albo błąd FM (2).

 

1) ktoś nie zaznaczył "female" przy pani Mucharskiej i gra bierze to nazwisko do puli nazwisk newgenów

2) gra ma w dupie to, że w niektórych krajach nazwiska zmieniają końcówki zależnie od płci

 

Gietz - ustosunkuj się proszę

 

Błąd w bazie danych, Alicja Mucharska z Olimpii Elbląg nie miała zaznaczonego odpowiedniego pola.

 

Dzięki, poprawione.

Odnośnik do komentarza

Gram Dinamo Zagrzeb, zaprosiłem zawodnika na testy, w trakcie testów wystawiłem w 1szym składzie na mecz ligowy - nie wyświetlił mi się żaden komunikat i zawodnik normalnie gra w meczu. Wydaje mi się, że to błąd? No chyba, że w ichniejszej lidze zawodnicy testowani mogą rozgrywać mecze ligowe?

 

Dla potwierdzenia:

 

http://picupload.pl/vi-sZkHxP.png

http://picupload.pl/vi-fo1ILV.png

http://picupload.pl/vi-eHktbH.png

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ja z kolei mam taki błąd, że gra obniżyła mi wszystkie wartości pieniężne o jakieś 3-4 razy w dół. Np piłkarze zarabiają mniej, chociaż w kontraktach mieli zapisane więcej, budżet płacowy miałem na poziomie ponad 1mln zł a teraz mam 300tys. Dostałem kilka razy mniejszą premię za wygranie ligi. Tak jakby przeszło mi ze złotych na jakąś inną walutę, ale wszędzie dalej widnieją złotówki.

Odnośnik do komentarza

Ja z kolei mam taki błąd, że gra obniżyła mi wszystkie wartości pieniężne o jakieś 3-4 razy w dół. Np piłkarze zarabiają mniej, chociaż w kontraktach mieli zapisane więcej, budżet płacowy miałem na poziomie ponad 1mln zł a teraz mam 300tys. Dostałem kilka razy mniejszą premię za wygranie ligi. Tak jakby przeszło mi ze złotych na jakąś inną walutę, ale wszędzie dalej widnieją złotówki.

 

Przełącz się na funty i wróć na złotówki? Tak bym kombinował.

Odnośnik do komentarza

Mam kwestię dość specyficzną, która mi najbardziej podchodzi pod bug.

Prowadzę klub we Francji i reprezentację Czarnogóry.

W roku 2016 dostałem info, że Czarnogóra podpisała traktat akcesyjny do Unii Europejskiej, a Serbia zrobi to za rok.

Czarnogóra ma w zakładce "info" w tabeli "Porozumienia" wpisaną Unie Europejską.

W tym samym czasie w "zasadach" Ligue 1 mam podane: Kraje traktowane jako UE: Uzbekistan, Kirgistan, itd. oraz "Wszystkie kraje, które obowiązuje Unia Europejska (wyjątek - Czarnogóra)"

Czy ktoś wie, czy to podchodzi pod bug?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...