Skocz do zawartości

Turnieje w pokera


Qcz

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, to szramek wydaje się odpowiednią osobą w kwestiach organizacyjnych, bo ma dostęp do PokerStars i najlepiej ogarnia jak tam wszystko działa. Zaraz go złapię na fejsiku, czy by się podjął :)

 

Z mojej strony mogę pomóc logistycznie. Moja propozycja to granie w niedzielę o 21 - dobra godzina, bo dzieci już śpią, a ludzie którzy wstają na 6 do roboty, też powinni jeszcze się załapać. Termin pasuje?

 

Proponowałbym nie organizowanie żadnych turniejów w międzyczasie w tygodniu, bo wtedy szybciej się nam znudzi ;) A tak fajnie będzie się wyczekiwało tej niedzieli, żeby pograć :)

 

To co, dzisiaj o 21 pierwszy turniej?

 

Co do idei dużego turnieju - można za kilka tygodni coś pomyśleć, a dałoby się zachowując jakąś względną legalność zrobić taki turniej na jakiś drobny hajs w stylu 2-5 dolarów? Zawsze jest ciekawiej jak jest taki motywator ;)

Odnośnik do komentarza

Przypominam zasady:

  • Gramy na platformie PokerStars (w skrócie PS)
  • Gramy w odmianę No Limit Texas Hold'em
  • Do gry nie jest potrzebny żaden depozyt.
  • trzeba pobrać darmowy soft http://www.pokerstar...poker/download/
  • Otwórz główne okno programu i wejdź w zakładkę Home Games.
  • Wciśnij przycisk „Dołącz do klubu pokerowego”.
  • Wpisz ID klubu: 438772
  • Wpisz kod powitalny: pokerstarscm

Gramy na playmoney czyli wirtualną kasę. Ustawiam turniej na 21 - zakładając ok 20 osób nie powinien trwać dłużej niż 60-90 minut.

Odnośnik do komentarza

Ja niestety dzisiaj odpadam, ale myślami będę z wami.

Jak chcecie by przyznawany był podpis za wygranie turnieju? Skoro nie wiemy jak często będziemy grali, może dla zwycięzcy będziemy dawali na miesiąc podpis "Świetny pokerzysta"? W ten sposób unikniemy np. czterech grudniowych królów pokera, a zwycięzcy wciąż będą mieli metaforyczną koronę na głowie. Inna opcja, która przychodzi mi do głowy to podpis "Najlepszy pokerzysta CMF", który byłby przekazywany od zwycięzcy do zwycięzcy, i u jednej osoby mógłby gościć maksymalnie miesiąc.

Odnośnik do komentarza

Ja niestety dzisiaj odpadam, ale myślami będę z wami.

Jak chcecie by przyznawany był podpis za wygranie turnieju? Skoro nie wiemy jak często będziemy grali, może dla zwycięzcy będziemy dawali na miesiąc podpis "Świetny pokerzysta"? W ten sposób unikniemy np. czterech grudniowych królów pokera, a zwycięzcy wciąż będą mieli metaforyczną koronę na głowie. Inna opcja, która przychodzi mi do głowy to podpis "Najlepszy pokerzysta CMF", który byłby przekazywany od zwycięzcy do zwycięzcy, i u jednej osoby mógłby gościć maksymalnie miesiąc.

Imo powinien byc jeden turniej na miesiac - zalozmy ze w kazda ostatnia niedziele miesiaca. Mozna zrobic tabele ligowa i np pierwszych 10 miejsc kazdego turnieju dostaje odpowiednie punkty, ktore sa sumowane. Zwyciezca turnieju dostaje podpis "Pokerzysta miesiaca". Proponuje tutaj tez range przyjaciela, bo sam podpis to imo troche malo. Na koniec roku (w tym wypadku grudzien 2016) podsumowujemy tabele i najlepsza osoba wygrywa tytul "Pokerzysta CMF 2016" lub cos takiego. Punktacja moglaby byc zaczerpnieta z F1: 25, 18, 15, 12, 10, 8, 6, 4, 2, 1.

Odnośnik do komentarza

mogę grać, ale od 22 dopiero, jest możliwość przesunięcia?

 

Jest maks 10 min. late registration, mozesz zarejestrowac sie teraz i może cię nie wyblinduje do 0 przez godzinę gry.

 

Ja niestety dzisiaj odpadam, ale myślami będę z wami.

Jak chcecie by przyznawany był podpis za wygranie turnieju? Skoro nie wiemy jak często będziemy grali, może dla zwycięzcy będziemy dawali na miesiąc podpis "Świetny pokerzysta"? W ten sposób unikniemy np. czterech grudniowych królów pokera, a zwycięzcy wciąż będą mieli metaforyczną koronę na głowie. Inna opcja, która przychodzi mi do głowy to podpis "Najlepszy pokerzysta CMF", który byłby przekazywany od zwycięzcy do zwycięzcy, i u jednej osoby mógłby gościć maksymalnie miesiąc.

Imo powinien byc jeden turniej na miesiac - zalozmy ze w kazda ostatnia niedziele miesiaca. Mozna zrobic tabele ligowa i np pierwszych 10 miejsc kazdego turnieju dostaje odpowiednie punkty, ktore sa sumowane. Zwyciezca turnieju dostaje podpis "Pokerzysta miesiaca". Proponuje tutaj tez range przyjaciela, bo sam podpis to imo troche malo. Na koniec roku (w tym wypadku grudzien 2016) podsumowujemy tabele i najlepsza osoba wygrywa tytul "Pokerzysta CMF 2016" lub cos takiego. Punktacja moglaby byc zaczerpnieta z F1: 25, 18, 15, 12, 10, 8, 6, 4, 2, 1.

 

Soft Ps automatycznie zlicza takie rankingi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...