Skocz do zawartości

Rock, Metal


yonack

Rekomendowane odpowiedzi

Co do power metalowych klimatów fantasy to oczywi?cie trzeba wspomnie? Blind Guardiana...genialna kapela, a co do Bathory, to pomy?le? ?e oni kiedy? grali black metal:).

 

A tak swoj? drog? to jak wam si? widzi w?asnie viking metal? W sumie ?rednio znam kapele graj?ce ten gatunek, ale znajomy jest wielki fanem tej muzyki, kilka utworków u niego s?ysza?em i zrobi?y na mnie spore wra?enie.

Odnośnik do komentarza
?e tak przerw? dyskusje o smokach, dziewicach i go?ych wojownikach :>.

 

Jak dla mnie w tym roku najlepsz? p?yt? nagra? Antimatter - je?li kto? szuka melancholijnych d?wi?ków w rockowym sosie niech si?gnie po Leaving Eden.

Jeszcze lepsza od Planetary...?

Odnośnik do komentarza
minimalnie s?absza, bo jednak Planetary to dla mnie niemal idea? ;).

Tu? mi brat :) Przy Legions odlatuj? ;) No có?, trzeba b?dzie przes?ucha?.

 

Jeszcze si? naucz s?ucha? metalu z metalowymi biustonoszami i ?wiekami na ok?adkach i kompatybilno?? b?dzie niemal wzorcowa ;)

Odnośnik do komentarza
minimalnie s?absza, bo jednak Planetary to dla mnie niemal idea? ;).

Tu? mi brat :) Przy Legions odlatuj? ;) No có?, trzeba b?dzie przes?ucha?.

 

Jeszcze si? naucz s?ucha? metalu z metalowymi biustonoszami i ?wiekami na ok?adkach i kompatybilno?? b?dzie niemal wzorcowa ;)

Ja znam tylko jedn? p?yt? Antimatter i swego czasu s?ucha?em jej nami?tnie. To chyba by? ich pierwszy album - "Saviour".

Odnośnik do komentarza

Po przesluchaniu promo nowej plyty Behemotha szczeka mi opadla i przebila sie do sasiada. :o To co Nergal i Inferno zademonstrowali przeszlo moje najsmielsze oczekiwania, a przecie to nie jest finalna wersja. Az strach pomyslec, co bedzie sie dzialo po premierze. Nie moge sie doczekac...

Odnośnik do komentarza
minimalnie s?absza, bo jednak Planetary to dla mnie niemal idea? ;).

Tu? mi brat :) Przy Legions odlatuj? ;) No có?, trzeba b?dzie przes?ucha?.

 

Jeszcze si? naucz s?ucha? metalu z metalowymi biustonoszami i ?wiekami na ok?adkach i kompatybilno?? b?dzie niemal wzorcowa ;)

Ja znam tylko jedn? p?yt? Antimatter i swego czasu s?ucha?em jej nami?tnie. To chyba by? ich pierwszy album - "Saviour".

Saviour te? ?wietny :) Szczególnie piosenka tytu?owa :)

 

A Eden w?a?nie przes?ucha?em :) Faktycznie ?wietny, cho? ciut ni?ej ni? planety. Czy to tylko wra?enie, czy te? zacz?li gra? troch? ostrzej?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Wstrz?saj?co przeci?tny raczej ;)

Dla mnie jest albumem 3/4/5, wspólnie z Gothikiem i One Second (moja prywatna klasyfikacja: 1. Draconian, 2. Icon), lepszym od dwóch poprzednich które te? by?y ca?kiem niez?e (szczególnie PL IMHO). Nigdy nie s?dzi?em, ?e po ranach zadanych mi przez Host (nawet nie chodzi mi o t? ca?? elektronik?: Host by? IMHO nudny) porównam co? jako?ciowo z duetem Gothik/One Second. St?d przymiotnik "wstrz?saj?cy" :) To jest jeszcze nie czo?ówka, ale ju? blisko. "Unreachable" np wg mnie móg?by si? spokojnie znale?? na moim ulubionym Draconian Times, podobnie "Beneath Black Skies". W?a?ciwie to nie ma tam chyba utworu, który by?by zdecydowanie s?aby.

 

Poza tym we?cie pod uwag? to, ?e pisze to cz?owiek dla którego PL kiedy? by?o objawieniem i kapel? numer jeden, dwa i trzy na prywatnym Olimpie :)

Odnośnik do komentarza
Naturlich, :doh!:. Stratovarius jak najbardziej.

Z drugiej ligi poleci?bym jeszcze Ed Guy, Dark Moor, Lost Horizon, oraz podobne do Rhapsody, ale trudno osi?galne Thy Majesty.

 

Stratovarius jest swietny. Nie wiem, czemu Edguy'a dales do 2 ligi. Maja kilka fajnych kawalkow.

 

A tak malym offtopem:

Sluchal ktos nowej plyty Scorpions - Humanity: Hour I??

Odnośnik do komentarza
Gość Profesor
Naturlich, :doh!:. Stratovarius jak najbardziej.

Z drugiej ligi poleci?bym jeszcze Ed Guy, Dark Moor, Lost Horizon, oraz podobne do Rhapsody, ale trudno osi?galne Thy Majesty.

 

Stratovarius jest swietny. Nie wiem, czemu Edguy'a dales do 2 ligi. Maja kilka fajnych kawalkow.

 

A tak malym offtopem:

Sluchal ktos nowej plyty Scorpions - Humanity: Hour I??

 

Bo maj? par? fajnych kawa?ków, a nie par? fajnych p?yt jak Stratovarius.

Btw, najnowszy Hammerfall jest bardzo rozczarowuj?cy.

Odnośnik do komentarza

A ja nie rozumiem co jest takiego zajebistego w Stratovariusie. Owszem, fajny zespó?, nawet da si? s?ucha?, ale... to (jak dla mnie) nic niezwyk?ego. Momentami wr?cz nudne :]. Ju? bardziej od Strato wol? wspomnianego wy?ej Edguy'a, Mystic Prophecy (fajny zespó? z Niemiec) czy Dragonforce.

I apropo Edguy'a, a konkretnie wokalisty- s?ysza? ktos Avantasie?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...