Skocz do zawartości

Wybory MT (II kadencja) - dyskusja (druga edycja)


Rekomendowane odpowiedzi

ale zaraz, przecież chyba można ustawić, żeby nowy MT nie miał dostępu do bazy, wtedy nie będzie miał tez dostępu do PW? dostęp miałby tylko admin (enchi) a on raczej nie miałby interesu czytać czyichś PW jak niejaki szanowny pan policjant... generalnie rozdzielenie funkcji admina ds. technicznych od uprawnień członków MT to coś, co powinno być zrobiono dawne temu - zbyt duża władza w jednym ręku może co niektórym zaszkodzić

Odnośnik do komentarza

Małe info:

 

 

zielony - zgoda

biały - brak informacji

czerwony - odmowa

 

W środę brak informacji będzie oznaczał odmowę.

 

 

Dudek

Gabe

Smetek

Kinas

Fenomen

meyde

Vami

Szczurek/Ingenting

tio

SzKoDi

Gietz

Johniss

wenger

Icon

Meler

Feanor

Kuchar

Wujek Przecinak

Hyde

Jahu

aigel

Gacek

Pucek

lotokot

Ar Krampouez

GyzzBurn

RobiRobson

Perez

me_who

FYM

 

---------------------

 

Jeśli kogoś przegapiłem, to proszę krzyczeć.

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za pokładane we mnie nadzieję, ale ja również postanowienia nie zmienię.

 

Mam jednak nadzieję, że w nowym składzie MT nie wróci do służbizmu i zamordyzmu, i nadal będzie można swobodnie dyskutować o czym się chce (o ile nie jest to niezgodne z prawem, czy obrażające innych userów). Zresztą cieszę się, że pewne dwie osoby zgodziły się na kandydowanie i na pewno mają mój głos.

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za uczciwe (pierwsze w historii CMF) głosowanie. Przegrałem, ale przynajmniej w rzetelnie przeprowadzonych wyborach. Cieszę się, że w składzie MT nie ma ani jednego oszusta, ludzi zakompleksionych czy z przerostem ego, których przecież w poprzednich ekipach nie brakowało. Życzę nowym adminom powodzenia.

Odnośnik do komentarza

Ja głosowałem na 5 osób, do MT dostała się jedna. Pozostała czwórka zajęła kolejne miejsca poza strefą ;) Z wyników zatem nie jestem do końca zadowolony :keke: Podziękowania dla wszystkich, którzy oddali na mnie głos. Ci którzy tego nie zrobili będą mieli szansę na rehibilitację przy następnej okazji ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...