Skocz do zawartości
meyde

Wybory MT (II kadencja) - zgłaszanie kandydatów (druga edycja)

Rekomendowane odpowiedzi

FYM - jeden z najstarszych stażem użytkowników forum. Legenda forum i całej sceny. Mało kto zasługuje na bycie w MT tak jak FYM. Inteligetny, wyważony, ogromna wiedza na temat Football Managera. Ma bardzo dobry kontakt z ludźmi.

Meler - kolejna legenda forum i sceny. Inteligetny, ostry, bezkompromisowy. Kiedy trzeba przywali z grubej rury, kiedy trzeba sypnie dowcipem. Ogromna wiedza na temat Football Managera i sportów zespołowych. Duży szacunek wśród innych użytkowników forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Meler - Prawdziwa Legenda Polskiej Sceny. Umie rzeczowo prowadzić dyskusję, jak się użytkownik nie zna na rugby to mu spokojnie wytłumaczy. Na CM`ie i FM`ie zjadł zęby.

Wujek Przecinak - Człowiek orkiestra. Znany z tego, że jest znany ;) Prawdziwy łowca talentów i na CMRev i później na CMF`ie. Anielska cierpliwość.

FYM - człowiek, dzięki któremu mieliśmy Piotra Czaplińskiego, Mateusza Cielucha. Kopalnia wiedzy o talentach w Jadze. Wyważony. Odpowiedni fachowiec, na trudne czasy.

Gabe - tej kandydatury nie trzeba przedstawiać. Człowiek wielu talentów od piwowara do znawcy rugby. Umiejętnie prowadzi dyskusje. Na dodatek zna się na sprawach technicznych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

meyde i Gabe - bo dobrze się z nimi współpracuje. Meyde świetnie się sprawdził jako osoba z innym spojrzeniem na wiele spraw, a Gabe jako moderator z wyważonym podejściem. Z tego, co zauważyłem to PW do userów w przypadku raportów też nie było im obce.

Smetek - ogromna pomoc dla moderacji, ale przede wszystkim dla wszystkich userów forum.

Szczurek - kolejna osoba z ciekawym podejściem do wielu tematów nie zaszkodzi :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dudek - ponieważ świetnie mi się z nim współpracowało i wiem, że ponownie się sprawdzi

Szczurek - w MT musi być osoba z odpowiednim poczuciem humoru, aby nie skończyło się na adminach z kijem w tyłku

Feanor - potrzeba też kogoś starszego ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

meyde - po poprzednich wyborach chyba nikt nie wątpi w to, że świetnie nadaje się do roli admina

Johniss - choć dla wielu osób jego kandydatura jest mocno kontrowersyjna, to wydaje mi się, że poradziłby sobie w MT

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Perez i Feanor - za rozsądek. Obaj mają też bardzo długi staż na forum, znają jego klimat i myślę, iż na tę chwilę nie ma lepszych kandydatów.

Również Vami i meyde - meyde się sprawdził, ale żeby MT nie szedł zbytnio na lewo, powinien się w nim znaleźć też Vami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szk - świetny organizator, profesjonalnie podchodzi do zadań, ma doświadczenie i sporo pomysłów organizacyjnych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi