Skocz do zawartości

Problem z rozgrywką


Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy wybieram 11 i więcej lig wyskakuje bład, zawsze tego samego dnia tj. 13 listopada 2003r. Grać dalej nie można. A gdy wybiorę mniej lig, wszystko gra. Od razu uprzedzam że mam zainstalowane patche, sprzęt też mam dobry tzn. Pamięć RAM 4,00 gb., Procesor Intel Core 2,2 GHZ. Czy ktoś spotkał się z tym problemem? Bardzo proszę o jakąkolwiek odpowiedz, bo im więcej lig wiadomo to ty mgra ciekawsza. Może istniej jakieś rozwiązanie problemu. Bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Może twórca zrobił jakiś błąd w bazie danych. Trudne jest mi się wypowiadać na ten temat. Pierwszy raz z czymś taki się spotkałem.

 

Ściągnij sobie uaktualnienie Szkodiego. Polska liga jest aktualna a reszta lig ma składy z 2007 a projekt ciągle się rozwija. Z tego co wiem, to nikt nie zgłaszał problemów z błędem z którym Ty się spotkałeś podczas użytkowania tego uaktualnienia.

Odnośnik do komentarza

Pogrzebałem w necie i z tego co udało mi się ustalić to błąd z którym się spotkałeś występował z powodu problemów w bazie danych. Było one spowodowane przez osoby, które starały się uaktualniać bazę. W przypadku uaktualnienia Szkodiego nikt do tej pory nie zgłaszał problemów.

 

Spróbuj odinstalować całkowicie grę i zainstalować ją na nowo. Może to coś pomoże:). Masz zainstalowanie łatki 4.1.4 i 4.1.5?

 

Daj znać jak Ci poszło. Będziemy się starali pomóc:)

 

W taki razie nie zamykamy tematu

Odnośnik do komentarza

Niestety, wystąpił ten sam błąd, tym razem wybrałem 13 lig. Oczywiście zainstalowałem łatki, bazy danych nie zmieniałem. Po prostu nie mam siły juz na to. Odkryłem za to inną rzecz. Mogę grać na dowolnej liczbie lig i błąd nie wyskakuje ale tylko na starej bazie danych. tj tej pierwotnej z 2003 r.

Odnośnik do komentarza

Nie do końca Anatoli. Odwlecze ten błąd w czasie. Gdy rozmiar savu wyniesie ponownie 100 mega będziesz miał taki sam problem. Zmniejszenie przez Ciebie ilości lig spowoduje że błąd z bakiem możliwości zapisania przesunie się z 13 listopada do powiedzmy 10 styczna.

 

Wydaje się, że tutaj problemem nie jest ilość załadowanych lig tylko wielkość savu

 

Obym się mylił.

 

Poczekaj na powrót Szkodiego. Chwilowo jest offline. Będzie od wtorku/środy. On ma większą głowę do takich rzeczy;)

 

Do tego czasu bardzo bym prosił o zabranie głosu osoby lub osób, które grają już dłużej na uaktualnieniu Szkodiego i ich save ma więcej niż 100 mega.

Odnośnik do komentarza

Blad jest spisany na moja kartke. Co prawda wrocilem do kraju o jakiejs 4ej i od 8ej jestem na uczelni, ale po uczelni o ile nie zasne sproboje cos posprawdzac.

 

Co do save'ow to te powyzej 100mb czasami sprawiaja nieco problemow ogolnie w CMie. Jednak np Kowalinho przedstawil nam wiekszego save'a i wszystko bylo okej.

 

Co do 11 lig to musze to stestowac. Pamietam ze to byl to jakis blad, ale jaki to nie pamietam. Mam to gdzies wpisane w starych notatkach z bardzo starych forum :P Osobiscie nie mysle ze chodzi tu o rozmiar save'a, lecz o te feralne 11 lig.

 

Jezeli dojde do jakichkolwiek wnioskow to dam wam znac.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...