Skocz do zawartości

Malutka pomyłka - Ogromna różnica


steken

Rekomendowane odpowiedzi

PAŹDZIERNIK 2017

 

Rozpoczynamy grę w pucharach, które liczą się dla nas tylko ze względów finansowych. W drugiej rundzie kwalifikacyjnej zmierzymy się z Lowestoft Town. Grają oni w 7. lidze, lecz zajmują tam drugą lokatę, więc nie będzie to łatwe spotkanie.

Nieco odpoczęliśmy i możemy zagrać optymalnym składem (poza brakiem Ozmena i Holta).

 

 

 

FA Cup, 2. runda kwalifikacyjna, 7.10.2017

Crown Meadow, 679 widzów

Lowestoft Town – Norwich United, 0:3

11’ Immanuel Parry

24’ Joel Kennerdale

57’ Simon Quinn

 

Wynik wcale nie odzwierciedla przebiegu spotkania. Lowestoft oddali zdecydowanie więcej strzałów, lecz kompletnie zabrakło im skuteczności, czego nie można powiedzieć o nas. Dla nas liczy się awans i czekamy już na losowanie kolejnej rundy.

Za awans do kolejnej rundy kwalifikacyjnej otrzymaliśmy 5710 funtów.

 

Callum Holt wyzdrowiał po kontuzji. Pauzował krócej niż się obawiano.

 

Wracamy do rozgrywek ligowych, gdzie czeka na nas AFC Fylde – zespół, który zaliczył ostatnio 3 zwycięstwa pod rząd (w każdym meczu po 4 bramki). Czeka nas wyrównane starcie, lecz po ostatniej porażce z Altrincham nie możemy już sobie pozwolić na stratę punktów.

W wyjściowym składzie nie ma żadnych zmian.

 

 

 

Blue Square Bet North, 12/42, 14.10.2017

Kellamergh Park, 518 widzów

AFC Fylde [14] – Norwich United [4], 2:3

14’ Ross Dempster

24’ Simon Quinn

47’ Alex-Ray Stott

70’ David Albon

80’ Luke Wandless

 

Do końca była to ogromna nerwówka. Na szczęście rozegraliśmy dobrą pierwszą połowę, a bramka na 3:1 dała nam duży spokój. Później Wandless wlał w nasze serca niepewność i Fylde ruszyli do wściekłego ataku, lecz ostatecznie zmarnowali kilka dobrych szans i kończymy ten mecz z kompletem punktów.

 

W kolejnym meczu zmierzymy się z zespołem, który kompletnie sobie nie radzi w tym sezonie – Ilkeston FC. Zajmują oni przedostatnie miejsce, a tydzień temu rozgrywali powtórkę w FA Cup, co zapewne mają jeszcze w nogach.

W składzie musimy dokonać kilku zmian, a wart odnotowania jest powrót do składu Calluma Holta.

 

 

 

Blue Square Bet North, 13/42, 17.10.2017

Plantation Road, 365 widzów

Norwich United [3] – Ilkeston FC [21], 2:0

44’ Charlie Fox

49’ Simon Quinn

 

Spotkanie do jednej bramki. Ilkeston próbowali coś zdziałać, lecz żaden z ich strzałów nie był celny. Odnosimy przekonujące zwycięstwo, lecz ścisk w górnej części tabeli nadal jest duży.

 

Wracamy do FA Cup, gdzie znów czeka nas starcie z 7-ligowcem – Biggleswade Town. Zajmują oni tam dopiero piętnaste miejsce i jesteśmy w stanie spokojnie ich ograć.

Jak zwykle jesteśmy zmuszeni do wielu zmian.

 

 

 

FA Cup, 3. runda kwalifikacyjna, 21.10.2017

The Carlsberg Stadium, 288 widzów

Biggleswade Town – Norwich United, 2:3

39’ Dan Evans

60’ Ross Dempster

79’ Oliver Oakley

88’ Simon Quinn (kar.)

90+3’ Simon Quinn

 

Ostatni kwadrans był nieprawdopodobny! Było blisko blamażu, lecz chłopaki pokazali klasę i wydarli zwycięstwo dające nam awans do kolejnej rundy kwalifikacyjnej! Kosztowało nas to nieco sił, ale warto było się poświęcić dla takiej końcówki.

Za awans otrzymaliśmy 9510 funtów.

Odnośnik do komentarza

-Musimy porozmawiać. Teraz – prezes Galvin nie był w dobrym nastroju.

-Coś się stało?

-Przede wszystkim gratuluję awansu do kolejnej rundy. Dobrze, że wyrabiamy sobie renomę w pucharze.

-Dziękuję. Czy tylko po to chciał się pan ze mną widzieć?

-Niestety nie. Mamy spory problem, a konkretnie spory minus w kasie. Mamy już ponad ćwierć miliona długu!

-Zdaję sobie z tego sprawę i ciągle monitoruję budżet.

-Jak chcesz to naprawić? Sparingi z City urządzamy raz na rok, a 1 zapełniony stadion w ciągu roku to za mało.

-Duże zyski daje puchar i trzeba by tam spróbować. Dzięki niemu zrobiliśmy już ponad 15 tysięcy funtów.

-Ale to za mało! To tylko w małym stopniu poprawia naszą sytuację, a prognozy mówią, że na koniec sezonu przekroczymy nawet 400 tysięcy długu!

W tym momencie coś we mnie pękło. Nie wiem dlaczego, ale nagle wybuchłem:

-A gdzie jest tu twoja pomoc?! Główne przychody, jakie mamy idą z biletów i nagród za puchar! Jak na razie tylko krytykujesz i patrzysz na powiększający się minus! Nie robisz z tym kompletnie nic! Jak mam przyciągnąć widzów na stadion?! Sam tego nie zrobię, gramy najlepiej jak potrafimy i jak widać sama gra nie przyciągnie kibiców na 6-ligowe spotkania, kiedy w mieście jest lepiej znane Norwich City! – Sam nie mogłem siebie poznać.

-Po pierwsze – nie mów do mnie na „ty” już nigdy więcej. Po drugie…

-Ale ja jeszcze nie skończyłem. Wydaje ci się, że do utrzymania wystarczy dobrze zagadać w szatni i liczyć na fart. Przede wszystkim potrzebujemy kasy, bo nie mamy z czego płacić pensji! W przyszłym sezonie wszyscy lepiej opłacani zawodnicy po prostu odejdą!

-Nie życzę sobie takiego tonu! – Galvin też mocno się zdenerwował. – Tym razem ci daruję, bo osiągasz bardzo dobre wyniki. Ale pamiętaj, że jeszcze raz taki numer i zaczniesz szukać innej pracy. Teraz już idź i skup się na lidze. Nie chcę stracić tego miejsca barażowego.

 

Oczywiście Galvin nie odniósł się do moich zarzutów, tylko kazał mi wyjść. Mogłem się tego spodziewać…

Odnośnik do komentarza

Miesiąc kończymy starciem z Guiseley AFC, którzy musieli rozgrywać powtórkę w FA Cup w środku tygodnia. Mamy przewagę kondycyjną i zamierzamy ją wykorzystać, aby umocnić się w górnej części tabeli.

Dzięki tygodniowej przerwie możemy wrócić do optymalnego ustawienia, gdzie jedynie znów zabraknie nam Ozmena.

 

 

 

Blue Square Bet North, 14/42, 28.10.2017

Nethermoor, 300 widzów

Guiseley AFC [9] – Norwich United [3], 0:0

 

Nie zagraliśmy dziś najlepiej. Daliśmy się zamknąć na swojej połowie, a każdy nasz strzał był niecelny. Mieliśmy dziś dużo szczęścia i powinniśmy cieszyć się z tego remisu.

Reece Heaney doznał kontuzji i nie zagra przez 2 tygodnie.

Odnośnik do komentarza

LISTOPAD 2017 (CZ. I)

 

Na samym początku listopada dowiedziałem się, że zająłem trzecie miejsce w konkursie na menedżera października w Blue Square Bet North.

 

Losowanie w FA Cup ułożyło się zdecydowanie po naszej myśli, ponieważ przed własną publicznością zmierzymy się z East Thurrock United – 7-ligowcem walczącym o utrzymanie. Co prawda zaliczają ostatnio lepsze wyniki, lecz to my przystępujemy z pozycji faworyta i postaramy się awansować do kolejnej rundy.

W wyjściowym składzie nie musimy dokonywać żadnych zmian.

 

 

 

FA Cup, 4. runda kwalifikacyjna, 4.11.2017

Plantation Road, 349 widzów

Norwich United – East Thurrock United, 2:1

25’ Ross Dempster

51’ Theophilus Bello

81’ David Fitzpatrick

 

Pierwsza połowa to koncertowa gra w naszym wykonaniu zakończona jednym trafieniem. Niepotrzebnie pod koniec oddaliśmy rywalom inicjatywę, lecz stać ich było tylko na jednego gola. W końcówce Albon wysłał do szpitala napastnika rywali, a ci wcześniej wykorzystali wszystkie zmiany i od tamtej pory byłem już spokojny o wynik tego meczu. Awansujemy dalej, lecz nie jest to niespodzianką.

Za awans otrzymaliśmy 15860 funtów. Z kolei wpływy z biletów wyniosły dziś 6 tysięcy funtów, co jest rekordem klubu. W sumie niecałe 22 tysiące w jeden dzień. To już jest coś…

 

Reece Heaney wznowił treningi z pełnym obciążeniem, lecz musi jeszcze dojść do pełnej sprawności.

 

Na moment wracamy do rozgrywek ligowych, gdzie na własnym terenie zmierzymy się z Sheffield FC. Ostatnie dwa spotkania im nie wyszły i nie są w najwyższej formie. Ewentualny komplet punktów może nam dać pozycję lidera.

Odczuwamy trudy wszystkich spotkań, co skutkuje kilkoma roszadami. To jest właśnie ta gorsza strona gry w pucharach.

 

 

 

Blue Square Bet North, 15/42, 7.11.2017

Plantation Road, 371 widzów

Norwich United [3] – Sheffield FC [7], 0:3

51’ Marcus Collins

60’ Jordan Rose

80’ Chris Lester

 

Zagraliśmy katastrofalną drugą połowę. Byliśmy bezradni wobec świetnej gry rywala i nie zasłużyliśmy nawet na 1 punkt.

 

Rundy kwalifikacyjne FA Cup już za nami i czas rozpocząć zabawę! Na Plantation Road przyjeżdża zespół z Blue Square Bet Premier – Newport County. Grają ostatnio świetnie i ciężko będzie ich powstrzymać. Mamy nadzieję, że pomogą nam ściany.

Znów musimy dokonać kilku zmian, lecz i tak mamy nadzieję na sprawienie niespodzianki.

 

 

 

FA Cup, 1. runda, 11.11.2017

Plantation Road, 669 widzów

Norwich United – Newport County, 1:2

15’ Chris Long

29’ Jennison Myrie-Williams

58’ Ross Dempster

 

Wielka szkoda, że się nie udało. W drugiej połowie mieliśmy kilka świetnych szans na wyrównanie, lecz mieliśmy pecha. Strasznie zawiódł Quinn, który zmarnował jedną setkę. Niemniej jednak cieszę się, że dobrze radzimy się z drużyną liczącą się w grze o awans do nPower League 2.

Rekord frekwencji został pobity aż o 226 osób, a za ten mecz zarobiliśmy 12 tysięcy funtów!

 

Kolejna część za około 2 tygodnie z powodu wyjazdu.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

-No i co, panie trenerze? – Ciężko stwierdzić czy prezes Galvin był zły czy zadowolony. – Masz swoje puchary. Właśnie z jednego odpadliśmy.

-Szkoda, że nie widział… PAN…, że graliśmy naprawdę dobrze z wyżej notowanym przeciwnikiem.

-Za styl nie dostaje się pieniędzy. Niemniej jednak muszą ci pogratulować. Od naszego ostatniego spotkania w kasie jest 5 tysięcy funtów mniej długu.

-Proszę darować sobie ten sarkazm. Został jeszcze jeden puchar.

-Ale właśnie odpadliśmy z najlepiej opłacalnego. W FA Trophy będziemy dostawać jakieś grosze.

-Miło mi słyszeć takie słowa, zdecydowanie podniosły mnie one na duchu. Coś jeszcze?

-Nie, to wszystko. Pamiętaj jeszcze, że nie będę tolerował buntu na pokładzie. W tej chwili stan finansów jest tylko i wyłącznie twoją winą i mnie w to nie mieszaj.

-Ależ naturalnie. Nawet bym nie śmiał. Żegnam.

Odnośnik do komentarza

Do rozegrania pozostał nam inny mecz pucharowy z Gainsborough Trinity w FA Trophy. Losowanie mogło pójść lepiej, lecz jest to rywal z naszej ligi, czyli do przejścia. Mieli tydzień przerwy, więc będą świeżsi niż my, ale wiemy, co potrafimy i jesteśmy w stanie ich ograć.

Zmiany, zmiany, zmiany…

 

 

 

FA Trophy, 3. runda kwalifikacyjna, 15.11.2017

The Northolme, 250 widzów

Gainsborough Trinity – Norwich United, 1:1

21’ Oliver Tyas

64’ Danny Elliott

 

Szkoda, że nie udało się dowieźć wygranej do końca, lecz gospodarze ciągle nas nękali, a szczególnie w drugiej połowie pokazali, że mieli tydzień przerwy, dominując nad nami kondycyjnie. Niemniej jednak czeka nas teraz powtórka i to na naszym boisku.

 

 

 

FA Trophy, 3. runda kwalifikacyjna, powtórka, 18.11.2017

Plantation Road, 341 widzów

Norwich United – Gainsborough Trinity, 3:0

6’ Kevin Doswell

42’ Ross Dempster

45’ Ross Dempster

 

Zaliczyliśmy dobry początek i końcówkę pierwszej połowy. Potem było już pewne, że tego nie przegramy, a druga połowa była grą bez historii. Pewnie awansujemy, aczkolwiek żałujemy, że nie uczyniliśmy tego już w pierwszym spotkaniu.

Za awans otrzymaliśmy 4880 funtów. Niestety przepłaciliśmy to kontuzją Joe Grimsteada na około 5 tygodni.

 

W lidze trochę nam się spadło, ale wszyscy, którzy są przed nami mają co najmniej jeden rozegrany mecz więcej. Teraz zmierzymy się z Southport, którzy tracą do nas zaledwie 2 punkty, więc koniecznie potrzebujemy zwycięstwa.

Doskwiera nam zmęczenie, lecz przy randze tego spotkania, sądzę, że będzie ono nieodczuwalne.

 

 

 

Blue Square Bet North, 16/42, 22.11.2017

Plantation Road, 370 widzów

Norwich United [5] – Southport [8], 0:0

 

Wyrównany mecz, w którym remis jest sprawiedliwym rezultatem. Nie ma co tu dużo mówić, obydwu zespołom zabrakło skuteczności.

 

I znów czas zagrać w pucharach. W pierwszej rundzie FA Trophy zmierzymy się z naszym ligowym rywalem – AFC Fylde. Już raz w tym sezonie udało nam się ich pokonać, więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby zrobić to po raz kolejny.

Bardzo dokucza nam już zmęczenie, przez co ledwo co zapełniliśmy ławkę rezerwowych.

 

 

 

FA Trophy, 1. runda, 25.11.2017

Plantation Road, 337 widzów

Norwich United – AFC Fylde, 2:2

8’ Derek Cartwright

20’ Simon Quinn

45’ Danny Rowe

66’ Ross Dempster (n/kar.)

67’ Josh Sheehan

 

Co prawda musieliśmy 2 razy gonić wynik, lecz to nie znaczy, że byliśmy gorsi. Mogliśmy to nawet wygrać, lecz Dempster fatalnie wykonał rzut karny, gdyż Quinn musiał zejść nieco wcześniej. Szkoda, że rozgrywamy powtórkę, ponieważ już i tak jesteśmy zmęczeni i każde dodatkowe spotkanie to zbędne obciążenie.

Na dodatek Dempster przekroczył limit żółtych kartek i czeka go 1 mecz przerwy.

 

 

 

FA Trophy, 1. runda, powtórka, 29.11.2017

Kellamergh Park, 337 widzów

AFC Fylde – Norwich United, 1:3

45+1’ Kevin Doswell

47’ George Leigh

64’ Kevin Doswell

89’ Shane Griffin

 

Udało nam się wydrzeć to zwycięstwo! Po golu na 1:1 byłem pełen obaw, gdyż rywale nie zwalniali tempa i próbowali strzelić coś jeszcze. Na szczęście udała nam się jedna akcja i znów byliśmy na prowadzeniu. Następnie obydwa zespoły opadły z sił, a wynik spotkania ustalił Griffin strzałem głową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

Za awans otrzymaliśmy 6100 funtów.

Odnośnik do komentarza

Wróciwszy do domu, otrzymałem pewien telefon z… Polski:

-Tak, słucham?

-Witam pana. Nazywam się Alina Sowa. – Nie miałem pojęcia kim jest ta kobieta.

-O co chodzi?

-Jestem prezesem klubu GKS Tychy. Od jakiegoś czasu poszukujemy menedżera do prowadzenia pierwszej drużyny. Jak na razie jest pan pierwszym w kolejności kandydatem. Czy jest pan zainteresowany?

-Nie ukrywam, nieco stęskniłem się za ojczyzną, lecz wiele łączy mnie z Norwich United i jest to trudna decyzja.

-Absolutnie to rozumiem. Na razie w Polsce mamy przerwę zimową, więc mogę dać panu trochę czasu. Powiedzmy… Tydzień?

-Myślę, że za tydzień będę już wiedział.

-W takim razie za 7 dni się odezwę i będę chciała znać ostateczną decyzję. Do usłyszenia.

-Żegnam.

 

Po tym telefonie od razu udałem się do prezesa Galvina:

-Dostałem telefon od GKS-u Tychy i…

-Wiem, wiem. Nie zaskoczyłeś mnie tym newsem.

-Skąd pan o tym wie?

-Ponieważ najpierw prezes Sowa zadzwoniła do mnie i spytała się o możliwość negocjacji.

-Czyli wygląda na to, że się zgodziłeś.

-Nie mów do mnie na „ty”.

-Sądziłem, że znaczę dla pana więcej. Teraz jak się okazuje, jest pan gotowy oddać mnie byle gdzie.

-Od naszej ostatniej rozmowy niewiele się poprawiło, zamiast 267 tysięcy mamy już TYLKO 254 tysiące długu. Na dodatek ostatnio przedłużyłeś kilka umów i jeszcze bardziej przekroczyłeś budżet płacowy.

-Ten budżet jest za mały. W tej chwili nie stać nas na zatrzymanie tych najlepiej opłacanych zawodników.

-Sugerujesz, że to moja wina?

-Szczerze? Tak. Oczekiwałem większego wsparcia, szczególnie finansowego. Też bym mógł sobie codziennie siedzieć w wyremontowanym gabinecie z nogami na stole i opierdzielać wszystkich dookoła za najmniejsze drobiazgi.

-Dosyć tego. Już wystarczająco dużo się tego nasłuchałem. W tej chwili już mi obojętne jest czy pójdziesz do Tych czy nie. Ja na pewno nie zamierzam cię powstrzymywać.

-Dziękuję za taką swobodę. Żegnam.

Odnośnik do komentarza

Zdecydowałem, że ściągnę do drużyny zawodnika z zespołu U-18 – Newmana Webba. Ma dopiero 17 lat, a już przewyższa niemalże każdego zawodnika w pierwszym zespole. Jestem ciekaw, jak poradzi sobie w ataku obok Simona Quinna. Mogą stworzyć zabójczy duet.

 

Zmęczeni, aczkolwiek szczęśliwi wracamy do rywalizacji w lidze, gdzie czeka nas naprawdę ważne starcie ze Stalybridge Celtic, którzy także celują w baraże i także mają za sobą powtórkę w FA Trophy (jednakże przegrali). Liczymy na zwycięstwo, gdyż mogłoby nam dać trzecie miejsce.

Z powodu zmęczenia mamy duże braki w składzie, a Webb nie może jeszcze zagrać, ponieważ rozegrał już dziś mecz w drużynie U-18.

 

 

 

Blue Square Bet North, 17/42, 2.12.2017

Plantation Road, 427 widzów

Norwich United [6] – Stalybridge Celtic [8], 2:2

43’ Simon Quinn

48’ Joe Henderson (sam.)

53’ Adam Drury

63’ Alex Rodman

 

Mimo wypuszczenia 2-bramkowego prowadzenia nie możemy czuć się źle, ponieważ w drugiej połowie tylko się broniliśmy i powinniśmy cieszyć się z remisu. Niemniej jednak wypadamy z baraży, choć wpływ mają na to jeszcze 2 zaległe spotkania.

 

Na szczęście powoli kończy się seria dwóch meczów w ciągu tygodnia. Trzeba jeszcze trochę pocierpieć i wreszcie przyjdzie nieco więcej luzu. Tym razem jedziemy na wyjazd na mecz z Colwyn Bay, którzy zajmują przedostatnią pozycję i radzą sobie bardzo słabo. Wyznaczyliśmy sobie jasny cel – powrót do strefy barażowej mimo dwóch zaległych spotkań.

W składzie jak zwykle mamy kilka zmian, lecz wart odnotowania jest debiut Newmana Webba.

 

 

 

Blue Square Bet North, 18/42, 6.12.2017

Llanelian Road, 365 widzów

Colwyn Bay [21] – Norwich United [8], 0:1

18’ Newman Webb

 

Wymarzony debiut Webba, który pokonał bramkarza precyzyjnym lobem. Nie było dziś ciężko, w końcówce byliśmy zmuszeni kryć na dystans w obronie wyniku, lecz udało się dowieźć te 3 punkty do końca, dzięki którym wracamy do strefy barażowej.

 

-Witam, panie Piotrze. – Zapomniałem, że minął tydzień czasu, a ta Alina Sowa znowu miała zadzwonić. – Jaka jest decyzja?

-Szczerze mówiąc jeszcze żadna. W tym momencie rozgrywaliśmy dwa mecze w ciągu tygodnia i nie miałem nawet czasu, aby to przemyśleć.

-Dobrze, rozumiem. Kolejny mecz gramy dopiero pod koniec marca. Niemniej jednak chciałabym już na początku 2018 roku mieć pewność, jaka jest decyzja.

-Do tego czasu powinienem już wiedzieć. Teraz gramy mecz w sobotę, a następny „dopiero” tydzień później. W okolicach tamtego spotkania powinienem już znać decyzję.

-Ok, liczę, że będzie ona dla nas pozytywna. Żegnam.

Odnośnik do komentarza

Planowałem po tym telefonie udać się do Galvina, lecz stojąc przed jego gabinetem, usłyszałem, że z kimś rozmawia. Tym „kimś” był nasz świeżo upieczony debiutant – Webb.

-To prawda, że trenerem interesuje się jakiś klub z Polski?

-Nie chciałem, aby drużyna się o tym dowiedziała nie ode mnie, ale skoro już pytasz to muszę to potwierdzić.

-A co pan zamierza z tym zrobić?

-W tej chwili mamy kryzys finansowy i nie sądzę, żebym był w stanie przebić ofertę z Polski. Decyzja należy do trenera.

-PRZECIEŻ ON JEST ŚWIETNYM SZKOLENIOWCEM! DAŁ MI SZANSĘ NA GRĘ W PIERWSZEJ DRUŻYNIE, NIE WIEDZĄC, CO TAK NAPRAWDĘ POTRAFIĘ! JAK PAN MOŻE NIE CHCIEĆ GO ZATRZYMAĆ?! – Nie sądziłem, że kiedykolwiek usłyszę tak zdenerwowanego Newmana.

-Hamuj, Newman. Otóż pan „trener” pogrążył nas w kryzysie finansowym i…

-Ale zrobił z nas drużynę! W ciągu 5 sezonów awansował 3 razy! Strata kogoś takiego będzie strzałem w kolano.

-Słuchaj, być może i jesteś bardzo utalentowany, ale twój bunt niczego nie zmieni.

-To niech teraz pan posłucha. Kończy mi się kontrakt i nie wiem, czy go odnowię. Zapewniam jednak, że jeśli mam w ogóle zasiąść do jakichkolwiek rozmów, to tylko i wyłącznie z obecnym trenerem. To już wszystko. Na razie.

 

Po tych słowach szybko udałem się do własnego gabinetu. Uznałem, że rozmowa z Galvinem może poczekać.

 

Nasza strata do lidera – Lincoln City może zmniejszyć się o 3 punkty, gdyż mierzymy się z nimi na ich terenie. Jesteśmy podbudowani ostatnim zwycięstwem i zrobimy wszystko, aby wrócić do domu z tarczą.

Jest bardzo ciężko, ale to ostatni mecz z tego maratonu. Niestety zerknąłem w terminarz i okazało się, że od 26 grudnia do 3 stycznia (8 dni) rozegramy 6 SPOTKAŃ!

 

 

 

Blue Square Bet North, 19/42, 9.12.2017

Sincil Bank, 1555 widzów

Lincoln City [1] – Norwich United [4], 3:1

17’ Ryan Hope

24’ Jack Dean

45+1’ Rickie Banks

78’ Jarosław Jacek

 

Nie mieliśmy prawa dziś wygrać. Pierwsza połowa wszystko załatwiła i dało się wyczuć zmęczenie tym całym maratonem. Na szczęście NA RAZIE był to ostatnim mecz w tak krótkim czasie i nadeszła pora na regenerację sił.

Odnośnik do komentarza

Zajmowałem się w gabinecie papierkową robotą, gdy nagle przyszli do mnie Simon Quinn, Newman Webb, Josh Sheehan, David Albon oraz Theophilus Bello:

-Trenerze, jest sprawa. – Zaczął Quinn.

-O co chodzi chłopaki? O poprzedni mecz? Nie przejmujcie się nim. Mieliście prawo przegrać, w końcu byliście wykończeni.

-Nie chodzi wcale o to spotkanie. Nie będziemy się przejmować jednym niepowodzeniem. – Stanowczo odparł Bello.

-To o co w takim razie chodzi?

-O te pana negocjacje z jakimś klubem z Polski.

-Nie chcemy, żeby trener nas zostawiał! Niedawno przedłużyłem kontrakt, ale będę czuł się oszukany, jeśli trenera już tu nie będzie. – Powedział Josh.

-Ale czego ode mnie oczekujecie, chłopaki? Tak naprawdę otrzymałem na razie 2 telefony, z których nic nie wynika.

-Chcieliśmy tylko powiedzieć, że nasza piątka na pewno nie zostanie w Norwich, jeśli trenera tu nie będzie. – Powiedział Albon, który nie tak dawno przedłużył umowę o 2 lata.

-Mi i Bello kończą się kontrakty, ale nie wykluczamy pozostania TYLKO wtedy, gdy trener z nami zostanie. Nie zamierzam pracować z jakimś trenerszczyzną, któremu będzie się myliła pomoc z atakiem. – Webb konsekwentnie stawiał na swoim tak, jak przy rozmowie z Galvinem.

-Cieszę się panowie, że tak do tego podchodzicie, lecz wypadałoby jeszcze iść do prezesa, bo ten za bardzo nie chce mnie zatrzymywać.

-Zajmiemy się tym! Niech trener myśli, jak nas poustawiać do kolejnego meczu, a my załatwimy wszystko u prezesa! – Ton Quinna bardzo mi się spodobał.

-To w takim razie żegnam chłopaki.

-Na razie!

 

-Witam, panie Piotrze. Niestety mam mało czasu. Jaka jest pańska decyzja? – Alinie Sowa jak widać bardzo się spieszyło.

-Przykro mi, ale muszę odmówić. Piłkarze nie chcą się ze mną rozstać.

-Cóż… Czy to ostateczna decyzja?

-Tak, przykro mi.

-W takim razie życzę powodzenia w dalszej karierze.

-A ja w prowadzeniu klubu. Do widzenia.

 

Losowanie w FA Trophy nas nie rozpieściło, ponieważ przed własną publicznością zagramy z Alfreton Town. Zajmują oni ostatnie miejsce w Blue Square Bet Premier, niemniej jednak musimy na nich uważać. Jest szansa na zwycięstwo, ale musimy być w 100% skoncentrowani.

Dzięki dłuższemu odpoczynkowi wracamy do gry zwarci i gotowi.

 

 

 

FA Trophy, 2. runda, 16.12.2017

Plantation Road, 307 widzów

Norwich United – Alferton Town, 0:0

 

Obydwa zespoły miały swoje szanse, lecz skończyło się remisem. W powtórce wszystko może się zdarzyć, lecz nie ukrywam, że jedziemy po awans.

 

 

 

FA Trophy, 2. runda, powtórka, 20.12.2017

North Street, 770 widzów

Alfreton Town – Norwich United, 1:2

10’ Ben Tomlinson

18’ Joel Kennerdale

120+1’ Newman Webb

 

Webb znowu daje nam zwycięstwo! Dogrywka była wyczekiwaniem na rzuty karne, gdyż obydwa zespoły były już całkowicie bez sił. Nagle w samej końcówce zdecydowaliśmy się na ostatni zryw. Quinn popędził na pole karne rywala, świetnie wypatrzył Newmana, a ten nie miał problemów z pokonaniem bramkarza! Wyrwaliśmy ten awans, lecz szkoda, że w środku tygodnia rozegraliśmy 120 minut.

Za awans otrzymaliśmy 7320 funtów.

Odnośnik do komentarza

Super_Cwikla - Dzięki bardzo. Myślę, że Premier League uda się osiągnąć w mniej więcej 20 sezonów. :D

 

Jesteśmy wykończeni, a okazuje się, że od 23 grudnia do 13 stycznia rozegramy 9 spotkań! Będziemy rozgrywać 3 mecze w ciągu tygodnia! Jestem zmuszony sięgnąć po posiłki z drużyny rezerw oraz juniorów. Tak oto do pierwszego zespołu ściągnięci zostali Kaan Banton, Spencer Turl, Kenny Shinn, Chris Young, Loui Cox, Martin Farrell, Matty Washington oraz Karl Hoyle. Jeśli któryś z nich zaprezentuje się powyżej oczekiwań, zostanie w drużynie po tym maratonie. Ci, którzy niczym się nie wyróżnią, wrócą do rezerw i składu U-18.

 

Wyczerpani, ale szczęśliwi wracamy do gry o baraże, gdyż do upragnionej strefy brakuje nam 4 punktów (mamy jednak 2 mecze zaległe). Kolejny mecz będzie bardzo ważny, ponieważ gramy z wiceliderem – FC Halifax Town. Oni także mają za sobą mecz w środku tygodnia, więc obydwa zespoły nie będą świeże. Graliśmy z nimi na inaugurację, kiedy to zremisowaliśmy 1:1 i ten wynik też by nam teraz pasował.

Wystawiamy mocno eksperymentalny skład, więc remis będziemy traktować jako spory sukces.

 

Blue Square Bet North, 20/42, 23.12.2017

Plantation Road, 407 widzów

Norwich United [7] – FC Halifax Town [2], 2:1

24’ Ross Dempster

40’ Ross Dempster

60’ Dominic Glass

 

Pierwszą część maratpnu kończymy niespodziewanym zwycięstwem! Świetny mecz rozegrał Dempster, a asystę w debiucie zaliczył Cox. Nie byliśmy dziś lepsi, lecz szczęście było po naszej stronie, choć to dopiero pierwszy mecz z długiej 9-etapowej męczarni.

 

Na półmetek sezonu zagramy z Needham Market, którzy bronią się przed spadkiem. Liczymy na wykorzystanie momentum i jedziemy po 3 punkty.

Znów przemeblowaliśmy nieco skład, lecz powinno być dobrze.

 

Blue Square Bet North, 21/42, 26.12.2017

Bloomfields, 226 widzów

Needham Market [20] – Norwich United [6], 0:0

 

Mieliśmy dziś bardzo dużo szczęścia. W strzałach przegraliśmy 2-14 i remis należy traktować jako sukces. Nie podobała mi się dzisiejsza gra, lecz mam na uwadze fakt, że pierwsza drużyna nie zgrała się jeszcze z naszymi młodymi posiłkami.

 

Tabela na półmetek sezonu wygląda następująco.

 

-Chyba nikt nie spodziewał się, że po 21 spotkaniach będzie zajmować piąte miejsce!

-Tak naprawdę po cichu w to wierzyliśmy. Już w poprzednim sezonie graliśmy dobrą piłkę, a dzisiaj to procentuje.

-Czy odczuwacie skutki wyszczuplenia kadry?

-Nie da się ukryć, że jest ciężko. Musimy rozegrać 42 ligowe kolejki, a do tego dochodzą spotkania pucharowe. Nie jest łatwo, ale jestem pewien, że sobie poradzimy.

-Właśnie rozpoczęliście piłkarski maraton. Do 13 stycznia rozegracie aż 7 spotkań.

-Ludzie odpowiedzialni za terminarz są niepoważni. Teraz gramy praktycznie co 2 dni, a od 10 lutego do 3 marca mamy przerwę w kalendarzu. Organizacja nie jest najwyższych lotów, ale kto by się przejmował 6. ligą…

-W związku z tym natłokiem spotkań do pierwszej drużyny ściągnięto wielu zawodników z rezerw oraz juniorów. Czy któryś z nich zostanie w pierwszym zespole?

-To zależy od tego, jak będą się prezentować. Nie jest przesądzone, że każdy wróci tam, skąd przyszedł, lecz nikt też nie ma zapewnionego miejsca po jednym dobrym występie. Musimy mieć pewność, że ci zawodnicy nie zejdą poniżej pewnego poziomu przez cały sezon.

-Drużyna pozostała jeszcze w grze o FA Trophy. Chcecie zdobyć to trofeum?

-Na pewno byłoby miło, lecz to dopiero 1/8 finału i wiele może się jeszcze zdarzyć. Zobaczymy, jak to będzie.

-Czy wierzycie w awans do Blue Square Bet Premier?

-Gdyby tak nie było, to nie bylibyśmy sportowcami. W tym momencie wszystko układa się po naszej myśli, ale teraz trzeba zrobić wszystko, aby tak pozostało.

 

I kolejny mecz gramy już 2 dni później z FC United of Manchester. Zachowują jeszcze szansę na baraże, lecz musimy ich pozbawić wszelkich złudzeń.

Tym razem nie ma wielu eksperymentów, jedynym zawodnikiem w wyjściowym składzie z „posiłków” jest Chris Young.

 

Blue Square Bet North, 22/42, 28.12.2017

Plantation Road, 378 widzów

Norwich United [5] – FC United of Manchester [10], 2:0

20’ David Albon

90+2’ Kevin Doswell

 

Pewne i zasłużone zwycięstwo. Częściej atakowaliśmy, mieliśmy lepsze sytuacje i każdy inny wynik niż nasza wygrana byłby nieporozumieniem.

 

Następna część za około tydzień z powodu wyjazdu.

Odnośnik do komentarza

Po ostatnim dobrym spotkaniu kolejne również rozgrywamy 2 dni później. Tym razem przyjmiemy u siebie Bradford Park Avenue, którzy są na dziewiątej lokacie. Ewentualna wygrana da nam nawet pozycję wicelidera, a mamy w zanadrzu jeszcze jedno zaległe spotkanie (ostatni mecz z Manchesterem był zaległą kolejką).

 

 

 

Blue Square Bet North, 23/42, 30.12.2017

Plantation Road, 438 widzów

Norwich United [4] – Bradford Park Avenue [9], 1:2

58’ Danny Morton (kar.)

64’ Duncan Watmore

70’ Newman Webb

 

Porażka przez rzut karny zawsze boli. Dziś staraliśmy się nie odstawać od rywali, lecz przy stanie 1:2 opuściły nas wszystkie siły i nie byliśmy w stanie doprowadzić do wyrównania.

 

Niestety nie mogliśmy mieć hucznego sylwestra, ponieważ 1 stycznia musimy rozgrywać kolejne spotkanie. Zmierzymy się z Nuneaton Town, którzy zajmują daleką pozycję w lidze, lecz i tak są groźni.

Odczuwamy już skutki maratonu. W wyjściowym składzie jedynie debiutujący Farrell jest w pełni gotów kondycyjnie do tego spotkania.

 

 

 

Blue Square Bet North, 24/42, 1.1.2018

Liberty Way, 399 widzów

Nuneaton Town [17] – Norwich United [4], 2:2

8’ Ross Dempster

23’ Ross Dempster

24’ Liam Davis (kar.)

56’ Luke Parkin

 

Jesteśmy rozczarowani, ponieważ wszystko zawalił rzut karny. Do tego momentu wszystko szło idealnie, lecz jeden faul Bello wszystko zepsuł. Później toczyliśmy wyrównany bój, lecz nie byliśmy w stanie utrzymać jedno-bramkowej przewagi. Zdobywamy cenny punkt i ciężko powiedzieć czy jest to „aż”, czy „tylko”.

 

Już 2 dni później gramy z Droylsden, którzy ostatnio zaliczają same wpadki i są w bardzo niskiej formie. Mamy realną szansę na 3 punkty i postaramy się je zdobyć.

Coraz bardziej czujemy skutki maratonu, ale na pocieszenie – następny mecz gramy AŻ ZA 3 DNI!

 

 

 

Blue Square Bet North, 25/42, 3.1.2018

The Butchers Arms Ground, 192 widzów

Droylsden [19] – Norwich United [4], 1:1

42’ Newman Webb

50’ James Knowles

 

Szkoda, że znów wypuściliśmy zwycięstwo z rąk, lecz było naprawdę ciężko i remis jest sprawiedliwym rezultatem. Niestety nadrobiliśmy już 2 zaległe spotkania, a nasza przewaga nad szóstym zespołem wynosi zaledwie 2 punkty.

James Ozmen doznał kontuzji na 2 tygodnie. Z kolei Oliver Tyas zaliczył w Norwich United występ ligowy numer 175. W tym czasie zdobył 24 bramki, 29 asyst, 3 razy był zawodnikiem meczu i uzyskał średnią ocenę 6.90.

 

Boston United są w drugiej połowie tabeli, lecz tracą tylko 6 punktów do strefy barażowej, więc nie można ich lekceważyć. W ostatnich 3 meczach zdobyliśmy zaledwie 2 punkty, więc czas w końcu odnieść jakieś zwycięstwo.

Jak zwykle dokonujemy serii zmian, ale na pocieszenie – Boston także grają ostatnio mecz za meczem.

 

 

 

Blue Square Bet North, 26/42, 6.1.2018

Plantation Road, 433 widzów

Norwich United [4] – Boston United [14], 2:2

18’ Ross Dempster

38’ Reiss Awuah

79’ Greg Tempest

81’ Theophilus Bello

 

Wyrównany mecz, w którym każdy miał swoje szanse. Po golu na 2:2 przycisnęliśmy Boston, ale niestety piłka nie chciała już wpaść do bramki. Niemniej jednak nie mamy na co narzekać, bo było realne zagrożenie, że przegramy 1:2.

Odnośnik do komentarza

No na szczęście niedługo powrót do jednego meczu w tygodniu. ;)

 

Maraton powoli się kończy. Pozostały nam 2 mecze (chyba, że będziemy musieli rozegrać powtórkę w FA Trophy). Nasz rywal – Brackley Town w tym sezonie zawodzi, ale ma 11 punktów przewagi nad strefą spadkową. Ich gra ostatnio faluje, więc mogą być nieprzewidywalni. Niemniej jednak musimy zwyciężyć, ponieważ szóste Gusieley FC traci do nas zaledwie punkt.

Jak zwykle przeprowadzamy szereg zmian, ale na szczęście niedługo będziemy mogli odsapnąć.

 

Blue Square Bet North, 27/42, 10.1.2018

St. James Park, 138 widzów

Brackley Town [18] – Norwich United [5], 1:2

39’ Reece Heaney

90’ Reece Heaney (kar.)

90+4’ Sean Holland

 

Więcej szczęścia niż rozumu. Brackley byli aktywniejsi, ale zabrakło im wykończenia, w przeciwieństwie do nas. Po rzucie karnym byłem pewny, że zwyciężymy, a rywale osłodzili sobie tę porażkę honorowym trafieniem Hollanda.

 

W trzeciej rundzie FA Trophy zmierzymy się z drużyną z naszej ligi – Sheffield FC. Jeśli mecz nie zakończy się remisem, będzie to koniec maratonu i z pewnością wielu piłkarzy myśli już o odpoczynku. Mam jednak nadzieję, że moi gracze dadzą radę wytrwać w tym meczu i oczywiście postarają się awansować.

 

FA Trophy, 3. runda, 13.1.2018

Plantation Road, 337 widzów

Norwich United – Sheffield FC, 2:0

33’ Aaron Myles (sam.)

45’ Niall Dawkins (cz/k.)

48’ Newman Webb

 

Rywale dali nam dziś 2 prezenty. Najpierw samobój, a następnie czerwona kartka. W tym meczu mocno kombinowaliśmy składem, gdyż zagraliśmy tylko z jednym napastnikiem (drugiego zastąpił defensywny pomocnik), a na dodatek w środku pomocy pokazał się Simon Quinn, który pokazał się z nie najgorszej strony.

Za awans otrzymaliśmy 8540 euro.

 

Skoro skończył się maraton, czas było nieco wyszczuplić kadrę zawodnikami, którzy nie dostali szansy na grę lub zagrali słabo. Tak oto do swoich poprzednich drużyn wracają Kaan Banton, Kenny Shinn, Martin Farrell, Matty Washington i Karl Hoyle.

 

W lidze umocniliśmy się w strefie barażowej, ale mamy realne szanse nawet na drugą lokatę. Musimy jednak ograć zajmujące trzecie miejsce Tamworth. Jeśli pokonamy ich trzema bramkami, wskoczymy na ich pozycję, więc jest o co grać.

Wreszcie mogę zagrać takim składem, jak chcę i nie muszę uważać na zmęczenie moich zawodników.

 

Blue Square Bet North, 28/42, 20.1.2018

Plantation Road, 441 widzów

Norwich United [4] – Tamworth [3], 2:0

20’ Theophilus Bello

29’ Newman Webb

 

Wymiana ciosów zakończona wygraną Norwich! W strzałach było równiutko po 10, ale celność i skuteczność były dziś po naszej stronie. Odnosimy cenne zwycięstwo i gra w barażach staje się coraz bardziej realna.

Odnośnik do komentarza

Losowanie czwartej rundy FA Trophy okazało się najgorsze z możliwych. Otóż zmierzymy się z liderem Blue Square Bet Premier – Port Vale. Nie oczekujemy cudu, nie liczymy na szczęście w powtórce. Chcemy jedynie dobrze się zaprezentować, bo samo dojście do ćwierćfinału traktujemy jako sukces.

 

 

 

FA Trophy, ćwierćfinał, 27.1.2018

Plantation Road, 418 widzów

Norwich United – Port Vale, 0:1

68’ Adam Downes

 

Nie sądziłem, że będę tak rozczarowany wynikiem. Co prawda przegraliśmy, ale atakowaliśmy częściej i mieliśmy lepsze sytuacje. Nie spodziewałem się, że zagramy tak dobrze i wygrana Port Vale jest bardzo niesprawiedliwym wynikiem – powie to każdy, który oglądał to spotkanie.

 

Na koniec miesiąca rozgrywamy zaległe spotkanie (z powodu gry w FA Trophy) z Chorley FC. Wyniki w ten weekend ułożyły się po naszej myśli i jeśli wygramy, awansujemy na trzecie miejsce ze stratą zaledwie punktu do wicelidera.

Heaney zastąpi Quinna i to jedyna zmiana.

 

 

 

Blue Square Bet Premier, 29/42, 31.1.2018

Victory Park, 703 widzów

Chorley FC [9] – Norwich United [4], 1:0

9’ Dale Bragoli

 

Nie poznawałem swoich zawodników. Zagrali kilka klas gorzej niż 4 dni temu. Nie pojmuję, jak można tak bardzo obniżyć swój poziom gry w tak krótkim czasie. Chorley wygrali zasłużenie, aczkolwiek nie wiadomo, jak ten mecz by się potoczył, gdyby nie szybko zdobyta bramka.

James Ozmen doznał kontuzji na 2 tygodnie.

 

Kolejne spotkanie będzie „za 6 punktów”. Grainsborough Trinity tracą do nas tylko 2 punkty i mogą nas wypchnąć ze strefy barażowej. Niemniej jednak musimy wrócić do dyspozycji z FA Trophy, a wtedy wszystko będzie dobrze.

 

 

 

Blue Square Bet North, 30/42, 3.2.2018

The Northolme, 515 widzów

Gainsborough Trinity [7] – Norwich United [4], 2:0

15’ Louie Appleton

61’ Kelvin Bleau

 

Mecz do jednej bramki. Dziś nie zasłużyliśmy na jakikolwiek punkt i wracamy do domu z niczym. Jedyny plus jest taki, że pozostajemy w strefie barażowej.

 

Uznaliśmy, że należy wzmocnić linię ataku, gdyż skuteczność naszych zawodników jest bliska zeru. Tak oto wypożyczyliśmy Shamira Goodwina z Brighton & Hove Albion. Nie będziemy musieli płacić jego pensji, więc możemy na tym jedynie zyskać.

Kolejnym wypożyczonym napastnikiem jest Jaanai Gordon z Peterborough United. Jest świetnym zawodnikiem jak na nasze warunki i wiążę z nim duże nadzieje.

 

Ostatnie wyniki nie napawają optymizmem, lecz liczymy na poprawę w meczu z Braintree Town. Zajmują miejsce w dolnym rejonie tabeli, więc jest to doskonała szansa na przełamanie.

 

 

 

Blue Square Bet North, 31/42, 10.2.2018

Plantation Road, 417 widzów

Norwich United [5] – Braintree Town [16], 3:2

7’ Conor Forde

9’ Jarosław Jacek

39’ Luke Hendrie

72’ Shamir Goodwin

90+2’ Shamir Goodwin

 

Nie jest dobrze. Byliśmy zdecydowanym faworytem, a 3 punkty zdobyliśmy dopiero w 92. minucie. Statystyki były wyrównane, ale takie mecze powinniśmy wygrywać zdecydowanie, a tak się nie dzieje.

Odnośnik do komentarza

Kolejne spotkanie rozgrywamy 3 tygodnie później, gdyż co rok mamy taką przerwę w tym okresie. Aż chce się zapytać, czy nie dało się zapełnić tej przerwy meczami, które rozgrywaliśmy w „maratonie”… No cóż, ludzie od terminarza się nie popisali, ale przynajmniej teraz możemy wyleczyć mniejsze lub większe urazy.

 

Nasz najbliższy rywal – Altrincham tydzień temu odpadł z FA Trophy również z Port Vale. Liczymy na to, że ta przerwa dobrze nam zrobiła i postaramy się o 3 punkty, które znacznie przybliżyłyby nas do gry w barażach.

 

 

 

Blue Square Bet North, 32/42, 3.3.2018

Moss Lane, 839 widzów

Altrincham [8] – Norwich United [4], 1:0

86’ Mike Voice

 

W strzałach zostaliśmy zmiażdżeni, bo oddaliśmy ich zaledwie 4 przy 17 rywala, ale każda z tych 4 sytuacji powinna zakończyć się bramką. Niestety nie dotrwaliśmy z remisem do końca i przez to wypadamy ze strefy barażowej.

 

Nie ma czasu rozpamiętywać porażki, ponieważ musimy zmierzyć się z AFC Fylde, które nie jest przegrane w walce o baraże, więc zagrają na 100%. My też musimy to zrobić, jeśli chcemy wygrać.

 

 

 

Blue Square Bet North, 33/42, 10.3.2018

Plantation Road, 398 widzów

Norwich United [6] – AFC Fylde [12], 0:0

 

Zabrakło dziś celności. Obydwie drużyny strasznie pudłowały i remis należy uznać za sprawiedliwy rezultat.

Shane Griffin naciągnął ścięgno pachwiny i nie zagra przez 5 tygodni.

 

W ramach programu „Norwich wypożycza ile wlezie” do zespołu dołączyli Nicky Newton (Sheffield Wednesday) oraz Reece Webb (Birmingham City). Obydwaj są środkowymi pomocnikami.

 

Następny mecz jest tym z rodzaju „Jeśli nie wygramy, to co z nas za drużyna?”, bo przyjeżdżamy na obiekt outsidera – Ilkeston FC, którzy zaliczają porażkę za porażką. Chyba sami nie pamiętają, kiedy ostatnio wygrali, więc po prostu musimy wygrać.

W składzie doszło do kilku roszad, między innymi zagrają nowi wypożyczeni zawodnicy.

 

 

 

Blue Square Bet North, 34/42, 17.3.2018

New Manor Ground, 595 widzów

Ilkeston FC [22] – Norwich United [5], 2:3

25’ Jaanai Gordon

41’ Jaanai Gordon

53’ Scott Rogers

60’ Scott Rogers

68’ David Albon

 

Nie jest dobrze. Zagraliśmy słabo, a Ilkeston byli od nas lepsi. Mieliśmy dziś więcej rozumu niż szczęścia. Co prawda zdobyliśmy 3 punkty, ale z taką grą nie mamy co myśleć o barażach.

 

Limit w lidze wynosi 5 wypożyczonych zawodników w meczowej „16”. Oczywiście to wykorzystałem i ściągnąłem do nas 22-latka z Birmingham City. Zaliczył nawet 33 występy w Blue Square Bet Premier i jak na nasze warunki jest świetnym zawodnikiem. Jest to prawy obrońca - Joshua Darces-Cogley.

 

Cały czas walczymy o baraże, więc nie możemy sobie pozwolić na stratę punktów, szczególnie w starciu z Guiseley AFC. Zajmują oni miejsce w środku tabeli, więc zrobimy wszystko, aby odnieść zwycięstwo.

Jedyna zmiana w składzie to debiut Joshuy.

 

 

 

Blue Square Bet North, 35/42, 24.3.2018

Plantation Road, 409 widzów

Norwich United [5] – Guiseley AFC [11], 0:0

 

Mimo słabszej ostatnio formy, to my zasłużyliśmy dziś na wygraną. Był to remis ze wskazaniem na nas. Mieliśmy kilka świetnych sytuacji i cieszy to, że chyba znalazłem właściwe ustawienie na resztę sezonu. Niestety wypadamy ze strefy barażowej i tracimy do niej 2 punkty.

Simon Quinn doznał kontuzję i nie zagra przez 7 tygodni…

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...