Skocz do zawartości

CM Club Update v1.0 Młodzi i zdolni piłkarze z PL


Krzysztof_Nowak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Forumowiczów,

 

Z uwagi na nie słabnące zainteresowanie uaktualnieniem CM Cluba Update v 1.0 autorstwa Szkodiego, chciałem otworzyć nowy temat.

 

Będziemy w nim wymieniali się informacjami na temat młodych i zdolnych piłkarzy z Polskich Lig.

 

Mile widziane będą zdjęcia z atrybutami i krótka notatka zwierająca informację jak udało wam się ściągnąć wymienionego zawodnika(i za jaką kwotę), jak natrafiliście na niego itp. Oczywiście nie jest to konieczne ale na pewno pomoże to czytający to forumowiczom i co ważne uatrakcyjni temat:)

 

Pozdrawiam,

Krzysiek

Odnośnik do komentarza

Nie wiem do końca,czy to młody,zdolny,ale spodobał mi się,więc go tu wrzucę. Wojciech Łuczak DPS wypożyczony do mnie z Zabrza. 19 meczy 2 bramki 2 asysty ; średnia 6.9

Poniżej screen z umiejętności:

http://i.imgur.com/U1X1x.jpg

Nie wiem czy trafił mu się sezon życia,czy faktycznie jest wartościowy na tej pozycji. Jak mówiłem sprawdził się i polecam.

Odnośnik do komentarza

Spoko:) Jak ja mógłbym coś złego napisać o uaktualnieniu:) Cieszę się, że temat będzie na oku Ojca Dyrektora:)

 

Wracając do meritum. Chciałem przedstawić zawodnika, którego ściągnąłem do Legi. W CM jestem straszną kutwą i nie lubię wydawać na zawodników za dużo kasy. Preferuję wolnych zawodników i tych, którym kończy się kontrakt. A oto on:

 

Kamil Kruszyński Ofensywny pomocnik/Napastnik (Prawy), wiek 15 lat

Na początku gry Kamil jest wolnym zawodnikiem i możemy go mieć za darmo. Oto zdjęcia z atrybutami na początku gry

kruszynski.png

Odnośnik do komentarza

Sebastian Hajduk

Pozycja - Pomocnik (Środek)

Wiek - 14 lat

Klub - Resovia Rzeszów

Cena wyjściowa - 60 000 zł

sebastinahajduk.png

 

Zawodnika nie testowałem, ale zapowiada się ciekawie. Cena też jest promocyjna:)

 

Michał Ogrodnik

Pozycja - Ofensywny pomocnik (Prawy)

Wiek - 20 lat

Klub - Resovia Rzeszów

Cena wyjściowa - 60 000 zł

michaogrodnik.jpg

Zawodnik również nie byłe przeze mnie testowany, ale wydaje mi się że warto się nim zainteresować.

 

Bartosz Soliński

Pozycja - Bramkarz

Wiek - 20 lat

Klub - Rozwój Katowice

Cena wyjściowa - 20 000 zł

Testy - jw

bartoszsolinski.jpg

Odnośnik do komentarza

Same plusy otwarcia nowego tematu:)

 

Oglądanie meczu Górnik Zabrze - Polonia Warszawa (opóźniony o ponad godzinę :D) natchnęło mnie na napisanie czegoś o młodych zawodnikach z tych zespołów

 

Arkadiusz Milik

Pozycja - Ofensywny pomocnik/Napastnik (Prawy/Lewy)

Wiek - 18 lat

Klub - Górnik Zabrze

Cena wyjściowa - 6 250 000 zł

 

Co tu dużo pisać, wielki talent w polskiej lidze. Już porównują go do W. Lubańskiego i R. Lewandowskiego. Zawodnika nie wyrwiemy z Górnika za darmo. Klub na bieżąco przedłuża z nim kontrakt. Jedyna recepta to sięgnąć głęboko do kieszeni....

arkadiuszmilik.jpg

 

Paweł Wszołek

Pozycja - Napastnik (Prawy/Lewy/Środek)

Wiek - 20 lat

Klub - Polonia Warszawa

Cena wyściowa - 4 000 000 zł

 

Pawła również nie trzeba nikomu przedstawiać. Bardzo dobrze rokujący napastnik. W odróżnieniu do Milika, jeśli tylko będziemy bacznie się przyglądać kiedy kończy mu się kontrakt, możemy go sprowadzić za darmo. Mi się to udało kiedy prowadziłem Legię.

pawelwszolek.jpg

Odnośnik do komentarza

Jest rok 2025... A w Polsce panuje rozwinięty futbol!

 

Michał Kaczmarek

 

http://imageshack.us/photo/my-images/831/wunderkid.png/

 

Pozycja - Prawy(środkowy) pomocnik/skrzydlowy.

Wiek- 21 lat

Klub - Widzew

Cena wyjściowa - 25 000 000 zł

 

Tegoż zawodnika , zatrudniłem z Bogdanki Łęczna. Miał 16 lat i ciekawą przyszłośc przed sobą. Cieżko utrzymac go w klubie , gdyż zgłaszają sie po niego takie światowe potęgi jak Barcelona czy ManU.

 

 

 

Krzysztof Wójcik

 

http://imageshack.us/photo/my-images/17/wojcik.png/

 

Pozycja- Napastnik (środek)

Wiek- 23 lata

Klub - Widzew

Poprzedni klub- Legia Warszawa

Cena wyjściowa - 7 500 000 zł.

 

 

Szukałem zawodnika szybkiego i dobrze grającego głową. Zajrzałem do "kopalni talentów" i wykopałem skarb. Widac czasem jednak za małą blyskotliwośc tego piłkarza. Jego forma się wacha , lecz ostatnio nie moge na niego narzekac.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj dzielę się z wami zawodnikami, którzy na początku gry są wolni i możemy ich mieć za darmo. Nie są może rewelacyjni ale jako rezerwowi w średnich lub podstawowi w słabszych klubach powinni się sprawdzić. Nie wszyscy są młodzi ale mam nadzieję, że nikt się nie pogniewa jak zamieszczę ich w tym temacie:)

 

Pierwszym z nich jest Kamil Kruszyński o którym już pisałem. On wyłamuje się z całej tej grupy. Jest bardzo młodym i perspektywicznym zawodnikiem którego warto mieć w swoim kubie.

 

Dawid Janczyk

Pozycja - Napastnik (Lewy/środek)

Wiek - 24 lata

dawidjanczyk.jpg

 

Wielki talent, który nigdy nie eksplodował. Tak naprawdę miał w swojej karierze tylko kilka dobrych meczy. Statystyki ma nie najgorsze. Optymalnym klubem dla niego powinien być średniak T-ME. Miałem go w Legii i niestety się nie sprawdził. Miał za dużą konkurencję w ataku a gdy dostawał szansę gry niestety nie błyszczał.

 

Kamil Poźniak

Pozycja - Ofensywny pomocnik (lewy/środek)

Wiek - 22 lata

kamilpozniak.jpg

 

Atrybuty nie powalają na kolana. Na moim sejwie gra w Lechu Poznań i jego forma oscyluje w granicach 7.00 co należy uznać na niezły wynik. Warto dopisać, że jest zawodnikiem pierwszego sładu.

 

Łukasz Madej

Pozycja - Ofensywny Pomocnik (prawy)

Wiek - 30 lat

lukaszmadej.jpg

 

Łukasz nie jest ani młody ani specjalnie zdolny. Co on tutaj robi? ;) Nie chciałem zakładać specjalnie dla niego nowego tematu:) Warto się nim zainteresować jeśli się prowadzi klub w I Lidze. U mnie gra w Cracovi. W ciągu sezonu ma około 15 asyst i 2/3 bramki. Całkiem niezły wynik. Na dobrym poziomie będzie w stanie zagrać trze sezony, może cztery.

 

Mariusz Gogol

Pozycja - obrońca/defensywny pomocnik (środek)

Wiek - 20 lat

mariuszgogol.jpg

 

Zawodnik w sam raz na I Ligę. U mnie gra w Niecieczy i widać u niego znaczący wzrost atrybutów mimo że klub nie ma rewelacyjnej bazy treningowej. Również i jego statystyki oscylują wokół 7.00

 

Jarosław Fojut

Pozycja - obrońca (środek)

Wiek - 24 lata

jarosawfojut.jpg

 

Pierwsze co się rzuca w oczy to bardzo dobre warunki fizyczne i kontuzja kolana z której ma się wyleczyć dopiero po 5 miesiącach...... Zawodnik wydaje się odpowiedni do klubu ze środka tabeli. U mnie w Legii była wartościowym zamiennikiem ale do pierwszego składu się nie przebił.

 

Adrian Bergier

Pozycja - obrońca (środek)

Wiek - 18 lat

adrianbergier.jpg

 

Adrian to zawodnik, który powinien się sprawdzić w I Lidze. Na moim sejwie gra w Zawiszy. Zauważalny jest u niego wzrost atrybutów technicznych i trochę mniejszy atrybutów mentalnych. Wydaje się być jednym z tych wolnych zawodników, których warto sprowadzić do klubu. Jestem ciekawy jak by wyglądały jego statystyki gdy trafił do lepszego zespołu z dobrą bazą treningową.

 

 

W następnej odsłonie postaram się przedstawić Wam ciekawych zawodników z Niższych Lig.

 

Pozdrawiam,

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Marcin Baran

Pozycja - Snajper (Środek)

Wiek - 18lat

 

http://img145.imageshack.us/img145/739/baranprofil.png

http://img820.imageshack.us/img820/7246/baranforma.png

 

 

Ściągnąłem go z wisły w 2 sezonie na wolnym transferze (ale musiałem mu dać kokosy na pensje). Opłacało się dzięki temu chłopakowi zajmuje 2 miejsce. To taki polski wunderking.

Jest samotny królem strzelców 1ligi i nic nie wskazuje na to żeby ktoś miał szanse go dogonić :D

Od razu pobija wszelkie rekordy, ma najwyższą średnią w 1lidze, co miesiąc prawie jest najlepszym zawodnikiem... Zresztą ma na 18(1) występów 20 bramek i 9 nagród najlepszego zawodnika meczu.... Skarb którego nigdy nie sprzedam :D

Odnośnik do komentarza

31 meczy i 19 razy zawodnik meczu czyli wszystko wiadomo :D Zresztą to prawie 1,5 gola na mecz więc mamy nowego kadrowicza ;D

 

Regen to zawodnik, który został stworzony na podstawie jednego, który odszedł na emeryturę. Takie zachowanie było stworzone by utrwalić balans róznych nacji w CMie. Data urodzenia zostaje ta sama więc zastanawiam się czy to nie przez przypadek np Franek czy ktoś taki ;)

Odnośnik do komentarza

Teorii na temat regenow w CM 03/04 jest wiele. Po zakonczeniu kariery zawodnik jest kreowany w wieku do 20 lat w wybranym losowo klubie. Sa to najczesciej kluby z kraju z ktorego pochodzi dany pilkarz, ale zdarzaja się wyjatk. Ja np widzialem regen Figo startujacy w Hiszpanii. Oczywiscie kondycja osrodkow szkoelniowych jest wazna. Co czasami draznice CA superregenow jest zbyt wysokie od poczatku, ale w sumie mlodzicy tez potrafia grac dobrze ;)

Odnośnik do komentarza

Teorii na temat regenow w CM 03/04 jest wiele. Po zakonczeniu kariery zawodnik jest kreowany w wieku do 20 lat w wybranym losowo klubie. Sa to najczesciej kluby z kraju z ktorego pochodzi dany pilkarz, ale zdarzaja się wyjatk. Ja np widzialem regen Figo startujacy w Hiszpanii. Oczywiscie kondycja osrodkow szkoelniowych jest wazna. Co czasami draznice CA superregenow jest zbyt wysokie od poczatku, ale w sumie mlodzicy tez potrafia grac dobrze ;)

 

 

Szkodi a poczym poznałeś, że to regen Figo?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...