Skocz do zawartości
meyde

Wybory ModTeamu (II kadencja) - dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

Ale nie wiem skąd to oburzenie wszem i wobec, nie oceniajcie osoby, tylko to co pisze, przecież to:

(...)

3. Aby wyjaśnić sprawę rzetelnie i bez mataczenia, w trybie natychmiastowym zaraz po ogłoszeniu tej akcji tutaj, dostęp do serwera i providera powinien zostać udzielony postronnej osobie, jak np. enchanterowi, który bez problemu przeanalizowałby logi serwera i porównałby to z logami aplikacjami. Wtedy ktoś postronny mógł by potwierdzić lub wykluczyć pewne zdarzenia z 100% pewnością bez żadnych wątpliwości, bez tego majaczenia, że i tak wszystko w logach jest spreparowane.

Mało tego, osoba podejrzana powinna także natychmiast przekazać dane do serwera i nakazać zmianę dostępów, aby ustrzec się przed podejrzeniami o mataczenie w sprawie. Wchodzenie w buty śledczego wskazuje tylko i wyłącznie na matactwo.

(...)Rzetelne wyjaśnienie sprawy to tylko i wyłącznie zbadanie sprawy przez kogoś niezależnego, ot, tyle. Pozdrowienia.

zostało powiedziane przeze mnie na samym początku. To co pogrubiłem zrobiłbym na miejscu Icona jako pierwsze, im dłuższa zwłoka, tym gorzej z moją wiarygodnością.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To chyba timon miał w opisie "to tylko internet k***a". Weź to sobie do serca.

... napisał Gacek :roll: I skończ swoje marne prowokacje. Najpierw piszesz, że ludzie chcieli zniszczyć forum, nominując do MT Johnissa, a teraz nazywasz Melera szmatą. Prawnikowi nie przystoi taka forma konwersacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Masz w ogole pojecie o czym piszesz? :doh!:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"... napisał Gacek" - odniosłem się do wypowiedzi Gacka, który uważa, że to tylko Internet, a sam traktuje to jako coś więcej.

"I skończ swoje marne prowokacje. Najpierw piszesz, że ludzie chcieli zniszczyć forum, nominując do MT Johnissa, a teraz nazywasz Melera szmatą." - przykłady prowokacji Gacka.

"Prawnikowi nie przystoi taka forma konwersacji" - prostszymi słowami: prawnik nie powinien pisać w taki sposób. Chyba że myślisz, że serio mam Gacka za prawnika... Najwyraźniej mogłeś nie zrozumieć mojej ironii.

Mam nadzieję, że wyjaśniłem. Miłej nocy, pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mam nadzieję, że wyjaśniłem.

No tak, wyjaśniłeś. Całemu forum wyjaśniłeś, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Gratulacje za odwagę. Większość stara się to za wszelką cenę ukryć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"... napisał Gacek" - odniosłem się do wypowiedzi Gacka, który uważa, że to tylko Internet, a sam traktuje to jako coś więcej.

"I skończ swoje marne prowokacje. Najpierw piszesz, że ludzie chcieli zniszczyć forum, nominując do MT Johnissa, a teraz nazywasz Melera szmatą." - przykłady prowokacji Gacka.

"Prawnikowi nie przystoi taka forma konwersacji" - prostszymi słowami: prawnik nie powinien pisać w taki sposób. Chyba że myślisz, że serio mam Gacka za prawnika... Najwyraźniej mogłeś nie zrozumieć mojej ironii.

Mam nadzieję, że wyjaśniłem. Miłej nocy, pozdrawiam.

ale to bylo beznadziejne, elo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi