Skocz do zawartości

Wybory ModTeamu (II kadencja) - dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Screen.

 

Tak wygląda lista osób korzystających ze "słynnego" IP. Nikogo nie dodałem, nikogo nie skreśliłem. Zamazana część dot. IP użytych podczas rejestracji. Warto zwrócić uwagę na Tomka1990 i Adamka. Tomek ma dosyć, hm, specyficzny e-mail, zaś IP Adamka jest identyczne jak IP o którym cały czas mówimy.

 

Jeśli ktoś chce wierzyć w to, że ktoś się włamał/podszył - ok, proszę bardzo. Ja nie zamierzam. Mielibyśmy wtedy do czynienia z jakimś niezwykłym "hakerem", który "zaatakował" kilka miesięcy temu, oddał dwa głosy w ankiecie, następnie zniknął i pojawił się znów, tym razem już idąc na całego. Wybaczcie, ale nie jestem aż tak naiwny.

 

Chciałbym także zaznaczyć, że cała ta sprawa nie ma żadnego osobistego podtekstu. Dobrze nam się współpracowało przez ostatnie miesiące i chcieliśmy niemalże zachować taki sam skład MT. Rozmawialiśmy niedawno o tym, że chcemy dalej działać w MT, jednakże nikt z nas nie chciał uczestniczyć w przyszłości w banach za to, że ktoś potrafi być irytujący (np. Gacek) i wtedy byśmy w taki MT się nie angażowali. Zmierzam do tego, że nie mieliśmy nic przeciwko Johnissowi, pod warunkiem, że nie kreowałby takich sytuacji, choć niemalże wszyscy wiedzieliśmy, że nie pisze o Gacku na 100% poważnie.

 

Osobiście z całej tej sytuacji trochę się śmieje, choć jest to śmiech przez łzy. Zwyczajnie jestem zły, że uczestniczyłem w takich żałosnych głosowaniach, że teraz w jakiś sposób jestem z tym wszystkim łączony, że dopiero teraz zauważyłem cały ten syf.

 

Nie wiem jak teraz będzie wyglądało forum, bo nie mówimy tu przecież o "zwykłym" userze. Musimy czekać na odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Te dwa konta z maja 2012, co przeważyły poprzednie głosowanie. Tomek1990 ma adres mailowy forum,a Adamek makujin@ Rozumiem, ze jak sie zakłada konto na cmf to trza cos kliknąć potem celem aktywacji w mailu? Dlatego podane były adresy do których mial dostep.Cos mi po głowie świta, że makujin to wcześniejszy nick/ksywke z innych forum Icona,ale nie jestem pewien. Ktoś może się z tym spotkał? Szkoda, że stare forum nie działa,bo tam by sie to znalazło.

Odnośnik do komentarza

No, ale przysłowiowy Tomek1990 z adresem forumowym. Kto ma do tej poczty haslo? Kto tego maila sprawdza? Cały MT czy sam Icon?

Jesli konta TRZEBA aktywować linkiem z maila (nie wiem, ostatnie zakładałem w 2002 roku ;)) to tylko osoba mająca dostęp do tej poczty mogła w ten link kliknąć i aktywować te konto.

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

Mokujin to taka postać-drzewo z Tekkena, która miała ruchy losowo wybranego wojownika. KUMACIE TO POWIĄZANIE?

drzewo? a co ma drzewo? korz..... :

 

ja pier***e, to wygląda na baaardzo kiepski żart :/ dodam tylko, że jeden z tych mejli posiada PRAWDZIWE konto na fb, z jednym z userów pisaliśmy do gościa kiedy się ostatni raz logował na forum i kiedy zakładał to konto, wychodzi na to, że Icon podpierdalał nieuzywane konta i z nich robił swój użytek :lol: chore :lol:

Odnośnik do komentarza

Mokujin to taka postać-drzewo z Tekkena, która miała ruchy losowo wybranego wojownika. KUMACIE TO POWIĄZANIE?

 

LMAO

Tomek1990 jest zarejestrowany ze 'slynnego' ip. Adamek/mokujin ma w ip rejestracji 127.1.1.1 :)

 

To takie male sprostowanie.

 

127.1.1.1 to pętla zwrotna, tak?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...